Ако утре не ми подарък ще се застрелям!

  • 5 181
  • 101
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 777
Дали блондинката се е "гръмнала" днес? Sunglasses

# 31
  • Мнения: 7 723
Дали блондинката се е "гръмнала" днес? Sunglasses

 Thinking мдаааааа, така изглежда , удържала си е на думата, май    cry  33uu

# 32
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Момичета сори но въобще не сте подходили сериозно към темата на момичето , я се поставете на нейно място - това беше за вас , а сега за авторката - подаръците си изкарвам с малко повече подсещане но пак си ги приемам с желание , напомни му в това няма нищо лошо и така туко виш започнал сам да се сеща. А в краен случай го изненадаи ти, успех и пиятно прекарване на празника на всички  влюбени newsm51

# 33
  • Мнения: 4 451
Едва ли се е гръмнала, но вие така я нападнахте и добре и се посмяхте, че тя не смее да се появи.
И за мен това беше едва ли не драма до преди няколко месеца. Но аз, за да си спестя разочарованието, няколко дни преди това му казвам, че съм си харесала страхотна блуза (примерно) и ще се радвам да ми даде парички да си я купя за рожденния ден (примерно). И така, хем аз щастлива, хем той не се чувства гузен , когато всички го разпитват :"Ти какво подари на жена си?"
И тук изобщо не става дума за материализъм, а за едно елементарно човешко зачитане. Хубаво е да почувстваш понякога, че някой мисли за теб, иска да те види щастлива, а не да се чувстваш като дивана в къщи (примерно).

# 34
  • Мнения: 4 451
blondinka, иска ми се аз да те зарадвам с нещо. Букет красиви цветя и бутилка пенливо вино, макар и виртуално. newsm51 Wine Glass

# 35
  • Мнения: 54
мила , изненадай го с романтична вечеря запали му свещи и ще видиш че ще го трогниш!
на мен лично винаги са ми правили приятни изненади и никога не ми се е налагало да го подсещам или нещо такова ! Женени сме от 10 год , а се познаваме от 16 год и няма празник без да ме е уважил и изненадал! Разликата вече е че сега романтичните вечери са за четерима , а преди бяха за двама ! Но и това си има своето очарование!

# 36
  • Мнения: 3 334
винаги , да
никога по собствено желание  Wink
показвам му календара няколко дни предварително и посочвам кратко и ясно: артикул, цена, местонахождение.


 Joy hahaha Joy
И аз започнах по този начин да процедирам.Онзи ден си взех сребърен пръстен за Св.Валентин и му връчих касовата бележка за осребряване на сумата Laughing

# 37
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Едва ли се е гръмнала, но вие така я нападнахте и добре и се посмяхте, че тя не смее да се появи.
И за мен това беше едва ли не драма до преди няколко месеца. Но аз, за да си спестя разочарованието, няколко дни преди това му казвам, че съм си харесала страхотна блуза (примерно) и ще се радвам да ми даде парички да си я купя за рожденния ден (примерно). И така, хем аз щастлива, хем той не се чувства гузен , когато всички го разпитват :"Ти какво подари на жена си?"
И тук изобщо не става дума за материализъм, а за едно елементарно човешко зачитане. Хубаво е да почувстваш понякога, че някой мисли за теб, иска да те види щастлива, а не да се чувстваш като дивана в къщи (примерно).
А като си поиска парички да си направиш подарък по-зачитана ли се чувстваш? Rolling Eyes Мен би ме трогнало това, че се е сетил сам да ме зарадва, а не изпросен подарък, пък ако ще да е пръстен с диамант Tired

# 38
  • Мнения: 6 472
Едва ли се е гръмнала, но вие така я нападнахте и добре и се посмяхте, че тя не смее да се появи.
И за мен това беше едва ли не драма до преди няколко месеца. Но аз, за да си спестя разочарованието, няколко дни преди това му казвам, че съм си харесала страхотна блуза (примерно) и ще се радвам да ми даде парички да си я купя за рожденния ден (примерно). И така, хем аз щастлива, хем той не се чувства гузен , когато всички го разпитват :"Ти какво подари на жена си?"
И тук изобщо не става дума за материализъм, а за едно елементарно човешко зачитане. Хубаво е да почувстваш понякога, че някой мисли за теб, иска да те види щастлива, а не да се чувстваш като дивана в къщи (примерно).

Няма лошо и аз така правя, ама не по тези причини. Факта, че съм го накарала да ми купи нещо, нито ме прави по- значима в неговите очи, нито пък аз се чувствам такава. Тия неща с една изпросена блузка просто не стават.  За сведение мъжът ми няма да ми подари нищо днес, защото не уважаваме този празник. Също така е пропускал да се сети за други поводи, и пак не  се чувствам пренебрегната, защото за сметка на това се е сещал доста пъти без повод да ми отдаде нужното внимание.

# 39
  • София
  • Мнения: 4 867
Едва ли се е гръмнала, но вие така я нападнахте и добре и се посмяхте, че тя не смее да се появи.
И за мен това беше едва ли не драма до преди няколко месеца. Но аз, за да си спестя разочарованието, няколко дни преди това му казвам, че съм си харесала страхотна блуза (примерно) и ще се радвам да ми даде парички да си я купя за рожденния ден (примерно). И така, хем аз щастлива, хем той не се чувства гузен , когато всички го разпитват :"Ти какво подари на жена си?"
И тук изобщо не става дума за материализъм, а за едно елементарно човешко зачитане. Хубаво е да почувстваш понякога, че някой мисли за теб, иска да те види щастлива, а не да се чувстваш като дивана в къщи (примерно).

нима от това разочарованието ти е по-малко?!
че като искаш блуза си я купуваш - защо трябва да си я подаряваш от негово име за рождения ден? само за да кажеш, че ти е подарък от мъжа ти ли?
честно, не я схващам тази логика! подаръкът е нещо, което получаваш доброволно от някого, ни си го правиш ти от нечие име. като няма - няма.

# 40
  • Мнения: 165
 newsm53 Аз го разбирам така-празника си е за влюбените хора няма млади няма стари!!!А не на мъжът и жената,че защо трябва да се напъвам да го празнувам като не съм от категорията на влюбените.Да ,ще си излезнем довечера да се почерпим ние за Трифончо !!!та аз лично нито ще правя нито очаквам подарък.НАЗДРАВЕ ЗА ПРАЗНИЦИТЕ ПЪК КОЙ КАКТО Е ПРЕДЦЕНИЛ Peace

# 41
  • Мнения: 293
за-чи-та-не. Зачитане ли прочетох?

Цял ден попадам на такива теми, естествено, тази си е абсолютния връх.

Ако вие не се зачитате (ще се застрелям) - как някой друг да ви зачете? А?

# 42
  • Мнения: 2 254
Еее,ама хайде сега де,ще се стреляш...Я вземи застреляй него!
  Преди някоя и друга година не се и знаеше този празник...сега вече и подаръци се изискват...лигавщини!

# 43
  • Мнения: 46 511
Оффф, аз пък оставих нещата за последния момент, а днес не ни работи асансьора и не ми се мъкне дете, първо в дъжда, после по стълбите  Stop добре, че мъжът ми не е като теб, че вместо романтична вечеря, да го гледам как си тегли ножа  Joy Laughing


Сега ми звънна да каже, че отива да купува подарък, аз пък си казах какво искам  Mr. Green казах какво да си вземе за него  Mr. Green и го чакам да приготви вечерята  Simple Smile

Иначе си разменихме картички "валентинки" Heart Eyes

# 44
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Еее,ама хайде сега де,ще се стреляш...Я вземи застреляй него!
  Преди някоя и друга година не се и знаеше този празник...сега вече и подаръци се изискват...лигавщини!

Ами че как да се знае, той не е наш празник. Ние в къщи не сме католици и не го почитаме особено.

Общи условия

Активация на акаунт