Ако утре не ми подарък ще се застрелям!

  • 5 179
  • 101
  •   1
Отговори
  • Мнения: 324
Кажете вашите мъже винаги ли се отчитат с подаръци за празниците? Моя, от време на време, се прави на разсеян Embarassed, въпреки че се разбираме чудесно и всичко е ок. Просто е "над тези неща" и "какво толкова", че и подарък. С финансите, смея да кажа сме си добре, а пък и съм на мнение, че при желание и без париможе да се направи прекрасен подарък. Имам чувството, че ме дразни умишлено и ми идва да го убия  #2gunfire #2gunfire #2gunfire А иначе продължавам да съм ухажвана жена  Embarassed, казвам го да не си помислите, че съм някоя запусната и това да е причината Embarassed Embarassed Embarassed

# 1
  • Мнения: 2 550
Благодаря, че сподели драмата си... Tired

# 2
  • Мнения: 6 155
 Joy Joy Joy
Вземи му заплата и си купи сама подарък Laughing вместо да го убиваш Crazy

# 3
  • Мнения: 3 743
Кажете вашите мъже винаги ли се отчитат с подаръци за празниците?
...

...не Mr. Green

# 4
  • Мнения: 6 167
винаги , да
никога по собствено желание  Wink
показвам му календара няколко дни предварително и посочвам кратко и ясно: артикул, цена, местонахождение.

# 5
  • Мнения: 2 550
винаги , да
никога по собствено желание  Wink
показвам му календара няколко дни предварително и посочвам кратко и ясно: артикул, цена, местонахождение.


Браво! Така се прави  Mr. Green Grinning

# 6
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Кажете вашите мъже винаги ли се отчитат с подаръци за празниците?

Отдавна не си подаряваме подаръци по задължение.
Някаква дата било...голямо важно.

Подари му нещо ти, щом празника е толкова важен за теб.

# 7
  • Мнения: 6 167
винаги , да
никога по собствено желание  Wink
показвам му календара няколко дни предварително и посочвам кратко и ясно: артикул, цена, местонахождение.


Браво! Така се прави  Mr. Green Grinning

забравих да добавя, че и обяснявам какъв точно празик имам/е.  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 792
  Опитва се, но аз давам яростен отпор срещу идеята да празнуваме св. Валентин, примерно... Нещо като фобия имам към подаръците от любим човек при очакваем повод  Rolling Eyes
 

# 9
  • Мнения: 1 858
Виж. И аз и той винаги сме били над тези неща. Никога никой от нас не е държал на подарък или каквото и да е! Не очаквам нищо... дори и цвете и съм почти сигорна, че така и ще стане. Това обаче не ме притеснява ни най малко.
Като никога обаче (тъй като сега ми хрумна) преди две минути собственоръчно му нарисувах една валентинка. Тази вечер щр я оставя върху клавиатюрата на компютъра и утре рано сутринта той ще я намери. Сигурна съм, че ще му стане приятно, но пак аз не очаквам нищо! Няма и да ми стане гадно ако не получа нищо защото нямаме такъв обичай.

# 10
  • Мнения: 1 378
винаги , да
никога по собствено желание  Wink
показвам му календара няколко дни предварително и посочвам кратко и ясно: артикул, цена, местонахождение.

И аз така.
 Ходя и си избирам подаръците сама.После му казвам в кой магазин и какво съм си харесала .Точно описание,защото само по цената не може да се ориентира .Иначе никога няма да получа нищо.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 896
вече са ти го казали по един или друг начин, ама айде и аз...
има толкова по-важни неща - пожелавам ти да се замислиш, първо, и после да осъзнаеш някои неща за хората и подаръците които (не) си разменят!

# 12
  • Мнения: 25 589
Ами вкъщи празнуваме Трифон Зарезан.  Mr. Green
Не знам с какво ще ме изненада скъпият довечера, но аз вече извадих един голям пакет пържоли за празника.  Joy
Не ми допада особено Свети Валентин, но щом малките му се радват... Но някак си го възприемам като празник на младите влюбени, тези, които още не са станали семейство.  newsm78

# 13
  • Мнения: 7 723
Ако днес не ми подарък- аз няма да се застрелям.  Laughing
Той и без подарък ме обича  Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 1 951
Joy Joy Joy
Вземи му заплата и си купи сама подарък Laughing вместо да го убиваш Crazy
Това го направих преди няколко месеца.Смело мога да кажа ,че помага.

# 15
  • София
  • Мнения: 4 866
Имам чувството, че ме дразни умишлено и ми идва да го убия  #2gunfire #2gunfire #2gunfire А иначе продължавам да съм ухажвана жена  Embarassed, казвам го да не си помислите, че съм някоя запусната и това да е причината Embarassed Embarassed Embarassed


а ти какво ще му подариш - ритуално самоубийство?
запуснатите жени също могат да бъдат ухажвани, както и незапуснатите - да си останат неухажвани.

# 16
  • Мнения: 884
За празник като Св Валентин предпочитам изненадите да правя аз- просто съм по-изобретателната и по-романтичната от двамата. Акцента винаги е в секса, а това никога не остава неоценено от един мъж, така че когато дойде друга важна дата, например рождения ми ден, никога не съжалявам за положените усилия. Комплексарщина е да сочиш по календара няколко дни предварително, а усещането какво е когато си получиш очаквания подарък -дори не мога да си представя.

# 17
  • Мнения: 884
Имам чувството, че ме дразни умишлено и ми идва да го убия  #2gunfire #2gunfire #2gunfire А иначе продължавам да съм ухажвана жена  Embarassed, казвам го да не си помислите, че съм някоя запусната и това да е причината Embarassed Embarassed Embarassed


а ти какво ще му подариш - ритуално самоубийство?
запуснатите жени също могат да бъдат ухажвани, както и незапуснатите - да си останат неухажвани.
Peace

# 18
  • Мнения: 2 220
Жалко, че се разминавате в желанията си... Ама чак пък да се застрелваш  newsm78 Доколкото разбирам, от него се очаква да купува и да прави изненади - смени ролите и ще видиш, че ще прекарате прекрасно. А и би било намек към него... Но запомни едно - насила хубост не става!!!

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А ти какъв подърк му приготви?

# 20
  • София
  • Мнения: 4 866
А ти какъв подърк му приготви?
ка-лаш-ни-ков! ка-лаш-ни-ков! #2gunfire

# 21
  • Мнения: 3 405
Опитва се, но аз давам яростен отпор срещу идеята да празнуваме св. Валентин, примерно... Нещо като фобия имам към подаръците от любим човек при очакваем повод  Rolling Eyes

И аз съм така, казала съм че не искам подаръци за натрапени празници като Валентинов ден и 8 март Mr. Green
Имаме си други, наши си дни, когато си подаряваме това-онова.
И цветя и бонбони не пия Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 1 495
Кога подарява, кога не... Случвало се е на рожден ден да не ми подари нищо, а на имен ден никога не е подарявал.
Така очакването е още по-голямо - ще ми подари ли нещо, няма ли, а какво ли  Mr. Green

# 23
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А ти какъв подърк му приготви?
ка-лаш-ни-ков! ка-лаш-ни-ков! #2gunfire
Joy
Вече го писах- този празник е за тийнейджъри и е повод само за сръдни при по-улегнали двойки Tired Мъжете не ги бОли, а жените си държат...

# 24
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
абе, хора, какви сте ми материалисти!къде е по-нежно едно послание, емайл, смс или една интимна ве4ер, пък и дори буен купон и после ......романтика!

# 25
  • Мнения: 747
Подари му ти подарък, направи се на разсеяна, все едно за теб подаръците не значат нищо.
Mylenka вече ти е казала, ама и аз да повторя: ако искаш оправи малко заглавието Laughing

# 26
  • Мнения: 750
Я вземете направете един секс Heart Eyes Mr. Green Нали е празника на влюбените Grinning

# 27
  • Мнения: 990
Винаги получавам подарък за празника  Wink А, що се отнася до думите "над тия неща" имам алергия към тях  smile3514

# 28
  • Мнения: 814
За всеки празник получавам подарък, но по-важното е,че ме обича и в делнични дни.
Но пък чак до стрелба да се стигнеш, защото не ти е поднесъл подарък, много емоционално звучи newsm78!

# 29
  • Мнения: 7 723
А ти какъв подърк му приготви?
ка-лаш-ни-ков! ка-лаш-ни-ков! #2gunfire

 Joy ка- лаш -ни- ков    #2gunfire  Joy

# 30
  • Мнения: 3 777
Дали блондинката се е "гръмнала" днес? Sunglasses

# 31
  • Мнения: 7 723
Дали блондинката се е "гръмнала" днес? Sunglasses

 Thinking мдаааааа, така изглежда , удържала си е на думата, май    cry  33uu

# 32
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Момичета сори но въобще не сте подходили сериозно към темата на момичето , я се поставете на нейно място - това беше за вас , а сега за авторката - подаръците си изкарвам с малко повече подсещане но пак си ги приемам с желание , напомни му в това няма нищо лошо и така туко виш започнал сам да се сеща. А в краен случай го изненадаи ти, успех и пиятно прекарване на празника на всички  влюбени newsm51

# 33
  • Мнения: 4 451
Едва ли се е гръмнала, но вие така я нападнахте и добре и се посмяхте, че тя не смее да се появи.
И за мен това беше едва ли не драма до преди няколко месеца. Но аз, за да си спестя разочарованието, няколко дни преди това му казвам, че съм си харесала страхотна блуза (примерно) и ще се радвам да ми даде парички да си я купя за рожденния ден (примерно). И така, хем аз щастлива, хем той не се чувства гузен , когато всички го разпитват :"Ти какво подари на жена си?"
И тук изобщо не става дума за материализъм, а за едно елементарно човешко зачитане. Хубаво е да почувстваш понякога, че някой мисли за теб, иска да те види щастлива, а не да се чувстваш като дивана в къщи (примерно).

# 34
  • Мнения: 4 451
blondinka, иска ми се аз да те зарадвам с нещо. Букет красиви цветя и бутилка пенливо вино, макар и виртуално. newsm51 Wine Glass

# 35
  • Мнения: 54
мила , изненадай го с романтична вечеря запали му свещи и ще видиш че ще го трогниш!
на мен лично винаги са ми правили приятни изненади и никога не ми се е налагало да го подсещам или нещо такова ! Женени сме от 10 год , а се познаваме от 16 год и няма празник без да ме е уважил и изненадал! Разликата вече е че сега романтичните вечери са за четерима , а преди бяха за двама ! Но и това си има своето очарование!

# 36
  • Мнения: 3 334
винаги , да
никога по собствено желание  Wink
показвам му календара няколко дни предварително и посочвам кратко и ясно: артикул, цена, местонахождение.


 Joy hahaha Joy
И аз започнах по този начин да процедирам.Онзи ден си взех сребърен пръстен за Св.Валентин и му връчих касовата бележка за осребряване на сумата Laughing

# 37
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Едва ли се е гръмнала, но вие така я нападнахте и добре и се посмяхте, че тя не смее да се появи.
И за мен това беше едва ли не драма до преди няколко месеца. Но аз, за да си спестя разочарованието, няколко дни преди това му казвам, че съм си харесала страхотна блуза (примерно) и ще се радвам да ми даде парички да си я купя за рожденния ден (примерно). И така, хем аз щастлива, хем той не се чувства гузен , когато всички го разпитват :"Ти какво подари на жена си?"
И тук изобщо не става дума за материализъм, а за едно елементарно човешко зачитане. Хубаво е да почувстваш понякога, че някой мисли за теб, иска да те види щастлива, а не да се чувстваш като дивана в къщи (примерно).
А като си поиска парички да си направиш подарък по-зачитана ли се чувстваш? Rolling Eyes Мен би ме трогнало това, че се е сетил сам да ме зарадва, а не изпросен подарък, пък ако ще да е пръстен с диамант Tired

# 38
  • Мнения: 6 472
Едва ли се е гръмнала, но вие така я нападнахте и добре и се посмяхте, че тя не смее да се появи.
И за мен това беше едва ли не драма до преди няколко месеца. Но аз, за да си спестя разочарованието, няколко дни преди това му казвам, че съм си харесала страхотна блуза (примерно) и ще се радвам да ми даде парички да си я купя за рожденния ден (примерно). И така, хем аз щастлива, хем той не се чувства гузен , когато всички го разпитват :"Ти какво подари на жена си?"
И тук изобщо не става дума за материализъм, а за едно елементарно човешко зачитане. Хубаво е да почувстваш понякога, че някой мисли за теб, иска да те види щастлива, а не да се чувстваш като дивана в къщи (примерно).

Няма лошо и аз така правя, ама не по тези причини. Факта, че съм го накарала да ми купи нещо, нито ме прави по- значима в неговите очи, нито пък аз се чувствам такава. Тия неща с една изпросена блузка просто не стават.  За сведение мъжът ми няма да ми подари нищо днес, защото не уважаваме този празник. Също така е пропускал да се сети за други поводи, и пак не  се чувствам пренебрегната, защото за сметка на това се е сещал доста пъти без повод да ми отдаде нужното внимание.

# 39
  • София
  • Мнения: 4 866
Едва ли се е гръмнала, но вие така я нападнахте и добре и се посмяхте, че тя не смее да се появи.
И за мен това беше едва ли не драма до преди няколко месеца. Но аз, за да си спестя разочарованието, няколко дни преди това му казвам, че съм си харесала страхотна блуза (примерно) и ще се радвам да ми даде парички да си я купя за рожденния ден (примерно). И така, хем аз щастлива, хем той не се чувства гузен , когато всички го разпитват :"Ти какво подари на жена си?"
И тук изобщо не става дума за материализъм, а за едно елементарно човешко зачитане. Хубаво е да почувстваш понякога, че някой мисли за теб, иска да те види щастлива, а не да се чувстваш като дивана в къщи (примерно).

нима от това разочарованието ти е по-малко?!
че като искаш блуза си я купуваш - защо трябва да си я подаряваш от негово име за рождения ден? само за да кажеш, че ти е подарък от мъжа ти ли?
честно, не я схващам тази логика! подаръкът е нещо, което получаваш доброволно от някого, ни си го правиш ти от нечие име. като няма - няма.

# 40
  • Мнения: 165
 newsm53 Аз го разбирам така-празника си е за влюбените хора няма млади няма стари!!!А не на мъжът и жената,че защо трябва да се напъвам да го празнувам като не съм от категорията на влюбените.Да ,ще си излезнем довечера да се почерпим ние за Трифончо !!!та аз лично нито ще правя нито очаквам подарък.НАЗДРАВЕ ЗА ПРАЗНИЦИТЕ ПЪК КОЙ КАКТО Е ПРЕДЦЕНИЛ Peace

# 41
  • Мнения: 293
за-чи-та-не. Зачитане ли прочетох?

Цял ден попадам на такива теми, естествено, тази си е абсолютния връх.

Ако вие не се зачитате (ще се застрелям) - как някой друг да ви зачете? А?

# 42
  • Мнения: 2 254
Еее,ама хайде сега де,ще се стреляш...Я вземи застреляй него!
  Преди някоя и друга година не се и знаеше този празник...сега вече и подаръци се изискват...лигавщини!

# 43
  • Мнения: 46 508
Оффф, аз пък оставих нещата за последния момент, а днес не ни работи асансьора и не ми се мъкне дете, първо в дъжда, после по стълбите  Stop добре, че мъжът ми не е като теб, че вместо романтична вечеря, да го гледам как си тегли ножа  Joy Laughing


Сега ми звънна да каже, че отива да купува подарък, аз пък си казах какво искам  Mr. Green казах какво да си вземе за него  Mr. Green и го чакам да приготви вечерята  Simple Smile

Иначе си разменихме картички "валентинки" Heart Eyes

# 44
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Еее,ама хайде сега де,ще се стреляш...Я вземи застреляй него!
  Преди някоя и друга година не се и знаеше този празник...сега вече и подаръци се изискват...лигавщини!

Ами че как да се знае, той не е наш празник. Ние в къщи не сме католици и не го почитаме особено.

# 45
  • Мнения: 2 254
Именно Джемма,не мога да се начудя на тази розово-червена-маджентова истерия.............

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Ей, хората за един подарък на какви драми са способни...  #Crazy И на мен ми е любопитно авторката пожалена ли е от съпруга си и тя какво му е подарила.

# 47
  • София
  • Мнения: 67
Не ми подарява нищо за такива празници.
Много се дразня, че трябва да го подсещам и спрях. И той спря! И така... свикнала съм, толкова е потънал в работата си...

# 48
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Мале колко зли жени на едно място! Уплашихте русото момиче и не само, ами от сутринта я провокирате да си тегли ножа или да помоли мъжа й да я застреля по случай празника с Ка-лаш-ни-ков  Joy

# 49
  • Мнения: 5 317
Аз много ,много не го зачитам тоз празник.Тази година и подарък няма да правя.даже не ми се излиза,чак не мога да повярвам.

# 50
  • Мнения: 521
  Опитва се, но аз давам яростен отпор срещу идеята да празнуваме св. Валентин, примерно... Нещо като фобия имам към подаръците от любим човек при очакваем повод  Rolling Eyes
 

E, това вече не може да е истина! Досега вярвах, че аз съм единствената жена, която органически не понася да й се правят подаръци. Не понасям и празниците също, защото някой те задължава точно на този ден да празнуваш и да се правиш, че ти е весело. Моята трагедия става още по-голяма като съм попаднала на мъж, който обожава да ми прави подаръци и затова много често се караме. Сериозна съм Tired Whistling Crossing Arms

п.с. Не така, обаче стоеше въпроса за "трифон зарезан" по стар стил. Тогава цял ден празнувах и едва ме прибраха у нас. Още ми държи  newsm24

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 702
Майчице, каква тема и най-вече заглавието !    ooooh!

Ама поне си пасва с ника!     hahaha

# 52
  • Мнения: 7 723
 Thinking ........да знаете, авторката ще да се е застреляла........ Whistling

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Thinking ........да знаете, авторката ще да се е застреляла........ Whistling
Вероятно, и аз съм на път да я последвам. Ето на мен какво ми подариха  Wink

# 54
  • Мнения: 7 723
 Joy Joy Joy
Linkata , сакън, недей  Stop
 аз и толко немам  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 2 039
 doh ooooh!
Ако ще е по задължение,хич не му искам нито подаръците,нито нищото му!
Иначе моят съпруг винаги ме изненадва със страхотни подаръци,но аз никога не съм ги изисквала от него  Naughty,то това е смешно и унизително  ooooh!

# 56
  • Мнения: 494
Един месец преди повода нон -стоп мрънкане, чак кошмари започва да сънува. Една седмица преди това "пости'' кой както иска да ги разбира .Вечерта преди празника, гладен си ляга и вече ще не ще няма как да мине без подарък.

# 57
  • Мнения: 1 640
Моят се срамува да ми честити и поднася подаръци на даден празник,освен рождения ден.Днес,например,върти,суче-да сме минели през "...тел".Нови телефони били получили.Боляха ме краката от ходене с детето насам-натам,но се съгласих.Влизаме в офиса,а аз му обяснявам,че трябва да сменяме дограма у дома и че никому сега не е нужен телефон.Е,без малко да купи в бързината,но смешното бе ,че се изчерви Embarassed,когато се изпусна,че телефонът аз трябвало да го избера.До последно шикалкавеше и не казваше ясно за кого и защо се купува нов телефон.Аз се досетих,но не го показах.Спрях го едва ,когато се канеше да купи скъп телефон,без дори да се запознае с екстрите и функциите му!Сега разглеждам брошурката и избирам,но "Честит Св.Валентин" не чух и няма да чуя.Аз също не честитих, но вчера,уж без повод,му купих дреха.  Wink
  И така,при нас подаръци има , но са инкогнито/така да се каже/-не се знае за кой празник са! :35

# 58
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Един месец преди повода нон -стоп мрънкане, чак кошмари започва да сънува. Една седмица преди това "пости'' кой както иска да ги разбира .Вечерта преди празника, гладен си ляга и вече ще не ще няма как да мине без подарък.
И в името на какво е тоя тормоз и за двама ви?  Shocked Да получиш заветното пакетче? И за да можеш да се похвалиш после как те е уважил мъжа ти за празника ли?newsm78
Мерси за такива изстрадани подаръци и изпросено внимание! Stop Не се ли сети сам и не му ли дойде отвътре- все едно не съм получила нищо Crossing Arms

# 59
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
И какво като е измрънкан подарък нали поне има подарък , единия път измрънкан ,втория път пак така и след това сам ще се сеща , това се нарича създаден добър навик.Тези които пишат тук че едва ли не не обичат подаръците  да идат другаде да го разправят. Аз лично невярвам че има такъв човек, защото всеки обича вниманието .

# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Има ли подарък в крайна сметка или празника даде жертви?

# 61
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И какво като е измрънкан подарък нали поне има подарък , единия път измрънкан ,втория път пак така и след това сам ще се сеща , това се нарича създаден добър навик.Тези които пишат тук че едва ли не не обичат подаръците  да идат другаде да го разправят. Аз лично невярвам че има такъв човек, защото всеки обича вниманието .
Какъв добър навик- че ще ти купи нещо само и само да не му мрънкаш? newsm78 Вниманието е съвсем друго нещо, но ти описваш подаръка като материална придобивка.

# 62
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
А какво е подаръка , че той направо си е материална придобивка , която носи и настроение.А ако не ти подари и не ти честити - къде ти е вниманието че нещо не разбирам .Няма подарък няма и честито и то голямо внимание бе.

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
А какво е подаръка , че той направо си е материална придобивка , която носи и настроение.А ако не ти подари и не ти честити - къде ти е вниманието че нещо не разбирам .Няма подарък няма и честито и то голямо внимание бе.

Аааааа, аз такова внимание за един ден не признавам. Ако ще е така предпочитам да си почива на 14-ти.

# 64
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А ако не ти подари и не ти честити - къде ти е вниманието че нещо не разбирам .Няма подарък няма и честито и то голямо внимание бе.
Аз оценявам само това, което е подарено от сърце. Всичко останало не е проява на внимание, а отбиване на номер (хеле пък за да не му мрънкат- нещо, което мъжете не понасят).

# 65
  • София /Сухата река/
  • Мнения: 91
Мъжът ме зарадва с много красив букет,бях много приятно изненадана.Аз не о4аквах,4е ще се сети  да ми подари нещо за празника.Придаржам са към мнението на РЕНИ,4е най-хубавият подарак е този,който е от сърце.

# 66
  • Добрич
  • Мнения: 207
и аз съм на мнение че подаръка трябва да е от сърце моят поне никога не е пропускал празник винаги има подарък много обичаме да си подаряваме подаръци с повод и без повод а и вчера ми подари невероятен подарък нещо което си бях харесала и беше много радостен че бях толкова щастлива Heart Eyes нали се обичаме което е най-важно  bouquet

# 67
  • на село
  • Мнения: 3 912
Има ли подарък в крайна сметка или празника даде жертви?

Абе и аз влизам да видя резултата  Mr. Green.
Чакаме включване от авторката, но ако продължава да мълчи - значи се е стигнало
 до застрелване.

# 68
  • София
  • Мнения: 18 679
Ех, отиде си още една блондинка Sad
 Mr. Green

# 69
  • Мнения: 1 919
Подаръка за мен снощи беше реакцията му като  му подарих нарисувана от мен Валентинка.
А за подаръците - по-приятно ми е, когато като се връща от командировка ми донесе нещо , а не на някакви празници.
Много се кефя и ако ми донесе шоколад, когато просто е слезнал да напазарува.

Много обичам аз да правя подаръци и да гледам радостта в очите на другия.

Блондинка кажи какво стана, не ни мъчи

# 70
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Аз си мислех че затова хората сме различни едва ли всички трябва да мислим еднакво , след като момичето толкова иска да получи подарък и ще се разочарова ако не го получи неино право е да си подсети половинката .
Въобще ни ми допадат нападките ви към към авторката под формата  на присмех едва ли вие сте съвършенни , много е грозно -като например
Ех, отиде си още една блондинка Sad
 Mr. Green

# 71
  • Мнения: 1 047
Моят се срамува да ми честити и поднася подаръци на даден празник,освен рождения ден
............но "Честит Св.Валентин" не чух и няма да чуя.Аз също не честитих, но вчера,уж без повод,му купих дреха.  Wink
  И така,при нас подаръци има , но са инкогнито/така да се каже/-не се знае за кой празник са! :35
Сериозно ли говориш? newsm78
А как се оженихте,като е тооолкова стамлив?
За друго как правите чак не смея да пипитам. Embarassed

# 72
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Въобще ни ми допадат нападките ви към към авторката под формата  на присмех едва ли вие сте съвършенни

Не сме, но пък си имаме чуВсто за хумор.
И на авторката би и било от полза да си купи такова отнякъде.

# 73
  • Мнения: 5 228
Един месец преди повода нон -стоп мрънкане, чак кошмари започва да сънува. Една седмица преди това "пости'' кой както иска да ги разбира .Вечерта преди празника, гладен си ляга и вече ще не ще няма как да мине без подарък.

Пропуснала си да напишеш, че два дни преди празника го стрижеш нула номер.

# 74
  • Мнения: 293

Ей това не го разбирам. Брей, как ви дава сърце на теб и подобните ти, жената плаче, обидена, вие се фукате.

Защо не си траете в такива теми?

И още - днеска се фукате, утре ще ревете, като се скарате. Ще търсите захаросано съжаление по форумите, вместо да се замислите дали бурята не е в чаша вода. И че такива "драми" са меко казано, смехотворни.

# 75
  • Мнения: 125
Аз написах в другата тема ,но и тука ще споделя.АЗ ПОДАРЪЦИТЕ СИ ГИ ПРАВЯ САМА ОТ ДОСТА ВРЕМЕ.Вчера си накупих някои неща и валентинка си подарих и ми е супер.Пихме по едмо винце с прятен човек и аииииде.......Много ми е гот.Аз ако го чакам да се сетииии   и  охльова избяга Laughing

# 76
  • Мнения: 125
Кажете вашите мъже винаги ли се отчитат с подаръци за празниците? Моя, от време на време, се прави на разсеян Embarassed, въпреки че се разбираме чудесно и всичко е ок. Просто е "над тези неща" и "какво толкова", че и подарък. С финансите, смея да кажа сме си добре, а пък и съм на мнение, че при желание и без париможе да се направи прекрасен подарък. Имам чувството, че ме дразни умишлено и ми идва да го убия  #2gunfire #2gunfire #2gunfire А иначе продължавам да съм ухажвана жена  Embarassed, казвам го да не си помислите, че съм някоя запусната и това да е причината Embarassed Embarassed Embarassed

На   8-март си купи ама най-хубавите рози,и някакво бельо и няма да казваш от кой са .Да се спука от яд. Mr. Green....и се прибери по малките часове.... Joy

# 77
  • Мнения: 100
Кажете вашите мъже винаги ли се отчитат с подаръци за празниците? Моя, от време на време, се прави на разсеян Embarassed, въпреки че се разбираме чудесно и всичко е ок. Просто е "над тези неща" и "какво толкова", че и подарък. С финансите, смея да кажа сме си добре, а пък и съм на мнение, че при желание и без париможе да се направи прекрасен подарък. Имам чувството, че ме дразни умишлено и ми идва да го убия  #2gunfire #2gunfire #2gunfire А иначе продължавам да съм ухажвана жена  Embarassed, казвам го да не си помислите, че съм някоя запусната и това да е причината Embarassed Embarassed Embarassed

На   8-март си купи ама най-хубавите рози,и някакво бельо и няма да казваш от кой са .Да се спука от яд. Mr. Green....и се прибери по малките часове.... Joy

Само да не я спука от бой !!! Grinning

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Това последното е доста елементарно. Започнат ли да ги правят тези геройства, пиши го бегало семейството, с него и доверието.

# 79
Това последното е доста елементарно. Започнат ли да ги правят тези геройства, пиши го бегало семейството, с него и доверието.

"На   8-март си купи ама най-хубавите рози,и някакво бельо и няма да казваш от кой са .Да се спука от яд. ....и се прибери по малките часове...."

И ако след това мъжът ти не ти развинти главата, пиши че твоето семейство е бегало.

# 80
  • Мнения: 343
Не смятам, че има нещо лошо или унизително в деликатното подсещане и насочване в посока подходящ подарък. Аз съм си правила експеримент да си трая, но резултатът беше, че той се почувства много гадно и ме пита що не съм го подсетила. Вниманието определено не е само в елемента изненада. Аз например вчера му подарих подарък-изненада още сутринта, а след това излязохме заедно да изберем моя.  Изобщо нямам усещането, че съм си го изпросила, защото не бил изненада, напротив, беше си много романтична разходка въпреки дъжда. Тези малки неща не са най-важните в една връзка, но не са и за пренебрегване.

# 81
  • Мнения: 1 866
Аз също като Лени си казвам точно какво искам, откъде да го купи и колко струва. Не толкова, че ще забрави за празника -досега не му се е случвало, но просто мразя изненадите. Винаги имам ясна идея за това което искам да получа и за да си спестя непрятната изненада - казвам си направо. Мъжът ми се научи на тази ми странност (той е по изненадите, ама с мен се отказа) и играе по правилата. Обаче винаги ми опакова подаръка по оригинален начин и аз винаги се правя на изненадана и подскачам от радост Grinning Той пък много обича изненадите и аз му ги правя. Така всички сме доволни и не си разваляме настроението за глупости.

# 82
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Ох, жени, с тези подаръци страшна драма настана. И защо трябва да се купува нещо? Много по-важно е вниманието! И то без подсещане. Иначе какво - за Коледа и Нова година една седмица по-рано ли му казвате, че има празник, или за рожденият му ден той ви подсеща?!? За мен е все едно майка ми да ми каже "Абе за моя рожден (имен) ден си харесах нещо...."  Confused Специално за 14-ти ако аз не го отбелязвах, а половинката - да, щях да му доставя удоволствието и да празнуваме!!!

# 83
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А това ли е най-важното...

Хубав ник си си избрала! Wink

# 84
  • Мнения: 4 053
Има ли подарък в крайна сметка или празника даде жертви?

кажете де  newsm78

# 85
  • Мнения: 2 159
в началото се стараеше, сега го дава през просото.... Close

# 86
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Кажете вашите мъже винаги ли се отчитат с подаръци за празниците? Моя, от време на време, се прави на разсеян Embarassed, въпреки че се разбираме чудесно и всичко е ок. Просто е "над тези неща" и "какво толкова", че и подарък. С финансите, смея да кажа сме си добре, а пък и съм на мнение, че при желание и без париможе да се направи прекрасен подарък. Имам чувството, че ме дразни умишлено и ми идва да го убия  #2gunfire #2gunfire #2gunfire А иначе продължавам да съм ухажвана жена  Embarassed, казвам го да не си помислите, че съм някоя запусната и това да е
причината Embarassed Embarassed Embarassed
Според мен сама си търсиш проблем!!!Защо си разваляш рахатлъка бе момиче!Сама казваш,че си ухажвана жена,и всичко друго си е о.к.Не отдавай такова значение на подаръците.Важно е да се обичате и разбирате,колкото и емблематично да звучи.Казвам ти го от опит,и още нещо ,стигнала съм до извода,че такива мъже ,които са мн. любезни на празници и подаряват какво ли не ,имат за какво,но мисля, че не става въпрос за обич,а  за някаква компенсация пред жена си.Гледай си живота.Подаръците не са най важното,а любовта и разбирателството.


# 87
  • Мнения: 705
Благодаря, че сподели драмата си... Tired

 Joy Joy

# 88
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ох, жени, с тези подаръци страшна драма настана. И защо трябва да се купува нещо? Много по-важно е вниманието! И то без подсещане. Иначе какво - за Коледа и Нова година една седмица по-рано ли му казвате, че има празник, или за рожденият му ден той ви подсеща?!? За мен е все едно майка ми да ми каже "Абе за моя рожден (имен) ден си харесах нещо...."  Confused Специално за 14-ти ако аз не го отбелязвах, а половинката - да, щях да му доставя удоволствието и да празнуваме!!!

На моя вече не му напомням защото телефона му подсвирква като наближи празника че трябва да купи подарък. 
А иначе предпочитам да му кажа какво съм си харесала вместо да откъсне страницата на някой каталог и да я даде на  дистрибутора след което аз да получа пълен комплект козметика за суха коса а аз съм с мазна или 3 крема за лице против бръчки а аз нямам 30. А се е случвало и да ме обзаведе с няколко комплекта марково бельо което после се чудя как да сменя защото циците ми са два номера по-големи и той като е пазарувал явно е мислел за продавачката. Затова точно и ясно какво искам за да няма разочаровани а пък ако добави нещо в разумни граници (парфюм или шоколад ) няма да се сърдя.

# 89
  • Мнения: 133
оффф  най-добре се застреляй!  #Crazy

# 90
  • Мнения: 2 622
За 14 февруари подарък не получих,но вчера ми купи нов телефон,така че.....

# 91
  • Мнения: 4 451
Не мисля, че има нещо лошо в това, да си кажеш на половинката какво точно искаш. Така хем ти ще си го харесваш, хем той ще е доволен, че ти е доставил радост. Хубаво нещо са подаръците.... Mr. Green

# 92
  • Мнения: 4 451
И ми се ще да помоля за малко толерантност по между ни. Не са красиво нещо подигравките, обидите и т.н. След като момичето е споделило с нас, значи по някакъв начин ни приема близки като приятелки. И очаква от нас да я посъветваме, да я успокоим, така, както би го направила една истинска приятелка. Ако някой иска да нагрубява и не му допада темата, изчита и излиза. Така правя аз.
Всеки си има различно мерило за проблеми. За нея това е проблем, за теб - друго. Ама онова другото може пък в нейните очи да не изглежда никакъв проблем. Хората сме различни, чувставата и мислите също, затова много моля - нека бъдем по-толерантни и по-добри. Grinning
Наближава 8-ми март, тогава сигурно ще се "изядем" Mr. Green Но това ли е начина?

# 93
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913

На моя вече не му напомням защото телефона му подсвирква като наближи празника че трябва да купи подарък. 
А иначе предпочитам да му кажа какво съм си харесала вместо да откъсне страницата на някой каталог и да я даде на  дистрибутора след което аз да получа пълен комплект козметика за суха коса а аз съм с мазна или 3 крема за лице против бръчки а аз нямам 30. А се е случвало и да ме обзаведе с няколко комплекта марково бельо което после се чудя как да сменя защото циците ми са два номера по-големи и той като е пазарувал явно е мислел за продавачката. Затова точно и ясно какво искам за да няма разочаровани а пък ако добави нещо в разумни граници (парфюм или шоколад ) няма да се сърдя.

Ами съжалявам, че се получава така. Може би защото сме заедно едва от 5 години и все още можем да се подпитваме взаимно без да се усети другият, и така да се изненадваме. Надявам се така и да си продължим  Praynig А иначе за 14-ти подаръците ни винаги са ни били символични - вечеря, рози, балони, шоколади, картички и други такива  Wink Нали това е любовта - внимание, не пари  Hug  bouquet

# 94
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Да,любовта е внимание,което се показва ВСЕКИ ден,а не само на празник Heart Eyes

# 95
  • Мнения: 343
Да,любовта е внимание,което се показва ВСЕКИ ден,а не само на празник Heart Eyes

Така е, но е нормално и да очакваме нещо малко по-специално на празник. Heart Eyes
Аз "празникофобията" хич не я разбирам. newsm78

# 96
  • София
  • Мнения: 8 932
Когато финансите са общи (а за мен в едно семейство е така) ми е много странно да кажа на мъжа си: "купих си едикакво си-дължиш ми толкова пари" #Crazy Все едно от единия джоб в другия. Каквото искам си го купувам, радват ме истинските подаръци, може да са дребни, но сам да ги е избрал и да ме изненада. Едно цвете да е-пак е много приятно, важен е жеста и вниманието!

# 97
  • Мнения: 1 418
Абе хора,блондинката верно май е дала фира...
Пусна ви мухата и си тегли куршума. Mr. Green

# 98
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Абе хора,блондинката верно май е дала фира...
Пусна ви мухата и си тегли куршума. Mr. Green
Да,даааа,май така стана Joyвсе още се чудя,има ли самоубийство или не newsm78

# 99
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Абе аз уж следя редовно пресата, но не ми се е мяркало да има самоубила се blondinka Laughing
Иначе по темата- тя май вече е  за ключ?  newsm78

# 100
  • Мнения: 1 919
грешка

Последна редакция: вт, 20 фев 2007, 18:09 от galia_mi

# 101
  • Мнения: 8 917
Има ли подарък в крайна сметка или празника даде жертви?

Това е ВЪПРОСЪТ newsm78 Thinking Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт