при един гинеколог ли ходите

  • 2 970
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 393
Ами аз се чудя, дали да спра да ходя при трима и кой да избера. Вие изобщо вярвате ли им? Верно че си падам малко психарка и се хващам за най-малкото, шашкам се, притеснявам се ужасно..... Обаче ми прави впечатление, че всеки лекар има свое обяснение за света, честно казано. В началото когато имах 37 температура, единият ми каза че имам инфекция, другите двама ми казаха, че това е признак за нормална бременност. Намериха ми киста. Единият каза, че ще изчезне, другият че ще порастне. Единия каза да внимавам да не се спука, че ще трябва операция, втория ми каза, че ще е супер, ако се пукне, сама ще си изтече по малко и ще изчезне  newsm78 За какво говорим, незнам. Двамата при които ходя на частен прием са много добри лекари в Пловдив, третия е по касата. Незнам да го махам ли този черногледия или по-добре да е такъв, да не изпуснем нещо  newsm78

# 1
  • Мнения: 832
Аз ходя само при един. Напълно му имам доверие и не съм имала нужда да ходя при друг, защото не мисля, че може да има по - добър от него.

# 2
  • Мнения: 270
Ходи само при един,иначе винаги ще има различни мнения.Цялата бременност ходих при един гинеколог. Laughing

# 3
  • Мнения: 2 807
Аз ходя само при един. Напълно му имам доверие и не съм имала нужда да ходя при друг, защото не мисля, че може да има по - добър от него.

И аз така...  Grinning
А дали не ходим при един и същ?  Wink Laughing

# 4
Tozi koito ti e kazal,4e po-dobre kistata ti da se spuka go mahni,za6toto pri spukana kista se pravi operaciq moq slu4ei e takuv.Neznam kakvo da ti kaja pri kolko da hodi6 az hodih pri dvama i nakraq izbrah za rajdaneto nepodhodq6tiq.Sledi si sustoqnieto tova ne e maitap rabota.Kistite se lekuvat operativno ili s lekarstva samo,4e ti si bremenna i tova uslojnqva ne6tata.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Az hodih pri edin d-r MInew

# 6
  • София
  • Мнения: 1 424
избери си един - единствен. на когото имаш наи-голямо доверие.аз лично ходя само при един.

# 7
  • Мнения: 3 499
Точно затова ходя при един и същи гинеколог. Винаги. Той изроди и дъщеря ми. Доверявам му се напълно. Доволна съм толкова, че да не отида при друг.

# 8
  • Мнения: 990
Ходя само при един и му имам пълно доверие. той ми проследи бременността, при него родих. Избери си един  и ходи само при него  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 1 243
Аз ходя само при един. Напълно му имам доверие и не съм имала нужда да ходя при друг, защото не мисля, че може да има по - добър от него.
От 7г. съм при него и изроди и двете ми деца. Peace

# 10
  • Мнения: 8 505
Ходех само при един,имах и му имам пълно доверие.
И при 10 гинеколози да ходиш,все е едно,при положение,че и нямаш вяра.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз ходя само при един.Според мен така е най-правилно,защото наистина трудно се намират двама лекари с еднакви мнения и не искам да се обърквам допълнително.Трудно се доверявам и аз,но на този лекар се доверих безрезервно и не сгреших-цялата бременност и раждането при него си бяха супер.
Избери си този,който най-много ти допада,предполагам,че щом ходиш при трима-и тримата са добри специалисти.

# 12
  • Мнения: 601
Защо не си пуснеш в търсачката за мнения за гинеколози в Пловдив? Поразпитай майките от Пловдив и си избери един. Това не е работа да се щураш като луда и цялата ти бременност да мине от кабинет на кабинет!

# 13
  • Мнения: 1 029
Ох, напълно те разбирам. Аз също съм го преживяла това по различни поводи. Много е страшно да нямаш доверие на лекар, но колкото повече мнения чуеш, толкова повече ще се объркаш. Затова най-добре е да се спреш на един и да ходиш само при него.
Аз в началото на бременността ходих при един, но след това се спрях на друг, след като ми го препоръчаха от много места и четох доста положителни отзиви за него. Впоследствие сама се убедих, че съм направила правилния избор.

# 14
  • Мнения: 1 183
Ходя си само при един  Peace

# 15
  • Мнения: 7 723
От 5 години ходя при един и същ гинеколог.

# 16
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ходя само при един и му имам пълно доверие. той ми проследи бременността, при него родих.

  Peace

И сега си ходя при него.
В Пловдив имаш богат избор. По – добре ходи само при един.

# 17
  • Мнения: 1 446
Ходя само при един , който познавам от 10г. и му имам пълно доверие.

# 18
  • Мнения: 10 982
Ходя само при един. Засега съм доволна и му имам доверие.

# 19
  • Мнения: 3 334
след препоръка  си ходя само при един.......................много съм доволна! Peace

# 20
  • Мнения: 640
Ходя при двама. Единия си е по мой избор и си ходя при него от няколко години насам. Но женската консултация ми е на друго място, затова там ме гледа и друг. Е, каквото и да каже лекаря от женската, веднага питам другия ми гинеколог дали наистина е така. Просто при моя си лекар няма женска консултация, иначе всичко щеше да си е само при него.

# 21
  • Мнения: 1 382
При един си ходех, беше ми достатъчно Simple Smile

# 22
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
И аз ходя само при един, имам му доверие и ми е спокойно.

# 23
  • Мнения: 473
В Пловдив има доста добри гинеколози, така че по-добре според мен е да се спреш на един. На мен ми се наложи да отида на преглед при една лекарка, която работи с касата заради болничен, тъй като моя гинеколог не работи с каса и не може да ми издаде болничен. Та тя постоянно ме плашеше при всяко ходене за болничен - единия път ми каза, че не знаела от тази бременност изобщо какво ще излезе, другия път ми каза, че имам някакъв джоб в корема и страшно много вода, третия път ми каза че коремът ми е огромен и бебето щяло да е много грамадно. Всеки път влизах с ужас в този кабинет. И след това се оказваше, че всичко това е глупос и няма нищо вярно. Моят гинеколог е изключителен и винаги страшно много ме успокоява и ми обяснява с медицински термини, които да разбирам що годе, че всичко ми е наред. Смятам да родя при него. Никой не ме успокоява както той. И наистина винаги се оказва прав. Хиляди пъти предпочитам да ходя на частно, отколкото при лекар, който работи с касата. И тъй като и ти си от Пловдив ти препоръчвам няколко много добри гинеколози, а пък ти си решаваш - д-р Крумов, д-р Амалиев, д-р Корсемов, доц. Малинова, всички от ВМИ, от ОРБ - д-р Ставрев.

# 24
  • Мнения: 910
Ходя при един гинеколог и му имам доверие,той ми следи и първата,а сега и втората бременност.

# 25
  • Мнения: 1 216
За първата бременност ходих само при един гинеколог, сега си имам двама: един песимист и  един оптимист

# 26
  • Мнения: 4 546
засега - да. обаче той не работи със ЗК и ще трябва да ходя и при още един  Rolling Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 1 634
И аз ходя при един.
Но ако ми каже нещо опасно сверявам с втори, но не всеки път.

# 28
  • Мнения: 1 104
И аз ходя само при един лекар.

# 29
  • Мнения: 465
И при двете ми бременности ходих и продължавам да ходя при един гинеколог. В началото доста се лутах по разни други но от както го открих съм много доволна от него.....(леле направо мога да му бъда рекламатор с тези мой отзиви) Blush

# 30
  • София
  • Мнения: 6 779
Да,при един от четири-пет години не съм я сменяла  bowuu

# 31
  • Мнения: 2 677
От седем години насам не съм сменяла гинеколога. Той проследи и бременността ми.

# 32
  • София
  • Мнения: 43 903
по време на бременността само при една лекарка ходя, сега пак съм само при един лекар. Само накрая ходих на още 2 места за мнение, че се опитваха да ме карат секцио да раждам, че ми бил тесен тазът, а аз не исках. Wink

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Ходих при двама.Един през ЗК и един на частно.

# 34
  • Мнения: 388
Ходих при двама.Един през ЗК и един на частно.
и аз така.
След 2 спонтанен нямам доверие на 1 лекар

# 35
  • София
  • Мнения: 3 359
Ходех при двама. Сега само при един Simple Smile

# 36
  • Мнения: 236
Ходя при двама. Единия си е по мой избор и си ходя при него от няколко години насам. Но женската консултация ми е на друго място, затова там ме гледа и друг. Е, каквото и да каже лекаря от женската, веднага питам другия ми гинеколог дали наистина е така. Просто при моя си лекар няма женска консултация, иначе всичко щеше да си е само при него.
И аз съм на същото дередже Peace

# 37
  • Мнения: 254
Мдааа трудна работа е това с гинеколозите, но трябва да си решиш проблема, защото ако по този начин реагираш тепърва ти предстои още по-голямо чудене. Като се роди детенцето всеки ще ти казва различни неща и ти ще се побъркаш на кого да вярваш.
Самата аз съм сменила ужасно много, а за доверието  - не се доверявам 100 % на никого. Обикновено действам така: имам някой, при който ходя и винаги резервен, ако има по особена ситуация (както твойта киста) за второ мнение.
Иначе и аз имах огромна киста когато забременях и много се шашках, но после стана ясно, че това се случвало много често (заради спирането на менструацията) и просто кистата се пука когато ти порасне бебчето в корема и я притисне.
Пожелавам ти да направиш най-добрия избор и да бъдеш спокойна.   

# 38
  • Добрич
  • Мнения: 298
При двама ходя. Единия през ЗК, а другият на частно.

# 39
# 40
  • Мнения: 2 663
Ходя при двама, но само защото единия ми води ЖК, само и за това ходя при него, иначе за всичко се допитвам до гинеколага , който следми миналата ми бременност, водеше раждането ми  след това и сега.Имам му пълно доверие за абсолютно всичко, за мен е най-добрия.
Този при който ходи и Ази
Ходех при двама. Сега само при един Simple Smile

# 41
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Ходих при двама.Един през ЗК и един на частно.

# 42
  • Мнения: 942
Ходих при двама.Един през ЗК и един на частно.
И аз така Peace

# 43
  • Мнения: 3 478
По принцип при един  Peace. По време на бременноста при различни, но от един офис, такава е практиката тук.

# 44
  • Мнения: 521
Аз си ходя само при един и му вярвам на 100% !!! Може би ако бях избрала твоя начин щях да се чувствам несигурна, затова предпочитам един ! А многото мнения само щяха да ме объркват и притесняват,защото като се има предвид ,че са лекари и трябва да им се вярва ,но все пак всеки си има различни методи и принципи . Но избара е твой ако така се чувстваш по добре... Thinking

# 45
  • Мнения: 948
От три години ходя само при един гинеколог. Peace

# 46
  • Мнения: 2 336
Сега ходя при двама генеколози, единия е тук в нашия град, а другият е в София. Но занапред при всяко едно положение ще се насоча към един. Това за сега е така заради бременноста и раждането което естествено е по-късно живи и здрави.

# 47
  • София
  • Мнения: 5 604
Ами определено си мисля, че е по-добре да ходиш при един!

# 48
  • Мнения: 1 174
При двама преди раждането и откакто забременях избрах единия-жената, понеже се чувствах по-добре при нея.

# 49
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
От 5 г. ходя при един и същи гинеколог.

# 50
  • Мнения: 2
аз ходя при двама единият работи с касата,а другият-частно.в началото на бременноста имах киста-сега в шестия месец единият я вижда, а другият каза че е изчезнала.надявам се към края на бременноста да стане ясно има ли я или не.единият вижда момиче,другия-момче.абе луда работа!иначе смятам да раждам при частния-в окръжна болница казват че бил много добър

# 51
  • Мнения: 596
По време на бременността ходих при двама- единия по Здравна каса, другия- частен. На първия нямах никакво доверие, на втория - пълно и безрезервно. Сега ходя само при частния лекар.

# 52
  • Мнения: 6 164
При един. Изроди мен като бебе, изроди и сина ми. Grinning

# 53
  • Мнения: 429
По време на бременността ходех при двама. Преди и след раждането - при един и съща /тя изроди детенцето ми  Peace

# 54
  • Мнения: 2 897
При един ходя.

# 55
  • Мнения: 189
Според мен по-добре при един гинеколог да ходиш.Все пак медицината не е точна наука и всеки може да има различни виждания и методи, а ходенето при няколко доктора, може само да те обърка.Аз ходех при един. Peace Лека бременност!

# 56
  • Мнения: 5 391
Ходя само при един, избрах си го, имам му пълно доверие и пътувам доста, за да отида при него, но си заслужава Peace

# 57
# 58
  • София
  • Мнения: 3 359
Да.

# 59
# 60
не знам как издържаш да слушаш толкова много и различни мнения.аз ходя при двама , но единният ми се налага ,защото е по здравна каса и само той може да ми дава болнични, но чесно казано този по здравна каса нищо не ми говори, не е от най-умните.и пак ти казвам не знам как издържаш.леко бременеене

# 61
  • Мнения: 2 159
ами аз явно съм много мнителна, по време на бременността смених 3-ма и от 3-мата не бях доволна, сега пак си търся Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт