не ми се връща на работа... не още.

  • 1 273
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 877
може би понеже бебка няма година, но толкова ми е хубаво у дома.....

днес се наложи да излеза в центъра с транспорта и се ужасих... кола до кола, няма къде да стъпя без да се изцапам в този дъжд.... ако не беше спешно , нямаше да мръдна.

донякъде сме превилегировани да живеем в квартал, където спокойно може да се иде до някой парк с количката и да се пазарува човешки в някой голям супермаркет. аз живея в Х.Димитър и водя бебка на парка Герена. досега си мислех, че трафикът и тук е ужасен, но в центъра е някакъв ад..... радвам се, че не живеем там. някой път им съчувствам на майките, които се борят с колички по ужасните централни улици...

# 1
  • Мнения: 145
е... това е то да живееш в големия град....аз съм от шумен и тук ми е спокоино, бебка е на 4 месеца и сме по разходки постоянно-когато времето е хубаво-тъкмо  става интересна, но пък когато времето е лошо не ми се стой в нас.аз по-принцип не съм ходила на работа до сега.като забременях ме затисаха формално заради майчинството, но сега след като майка така и така се грижи за малката ми се иска малко разнообразие.ако искаш да си побъбрим някой път icq-253900922-kamy. желая ти всичко добро!!!

# 2
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Лелееее,питай мен.Децата се родиха едно след друго и след почти 4 години удома ми се работеше,та чак ми се ревеше.Сега все още ходя с ентусиазъм,все пак съм на работа само от 9 месеца. Mr. Green

# 3
  • Мнения: 480
Офффффф, на мен ми наближава времето да се връщам, ама хич не ми се почва! Даже се чудя дали да не си родя още едно, пък чак тогава на работа....ама не знам  newsm78

# 4
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 367
Е, аз съм коренна противоположност - не съм спирала да работя. Бременеех, после гледах малкия и съвместявах работата с майчинството. На моменти ми идваше в повече Crazy, но все няка се справях. Сега мислим / и действаме  Mr. Green / за второ с мъжа ми и пак, живи и здрави, ще е така  newsm78

# 5
  • Мнения: 351
На мен пък не ми се стои повече в къщи (бебка е на 1 г. и 5 м.), но като се засилим да даваме бебка на ясли, бабите и дядовците веднага започват да недоволстват, че детето било здраво, а сега ние се опитваме насила да го разболеем.

# 6
  • Мнения: 26
Като си седя вкъщи ми липсва работата, социалните контакти. Обаче, когато отидох един ден до службата си и видях какво става там, просто почувствах, че се намирам в нещо като инкубатор – вкъщи е топло, приятно, няма мръсни номерца и клюки, бебето е толкова чисто и невинно. Въобще – идилия. Не знам какво ще стане, като трябва да се върна на работа. Thinking

# 7
  • София
  • Мнения: 1 750
И на мен не ми се връща на работа. Толкова ми е хубаво вкъщи с бебка. Искам да си я гледам поне още една година, пък тогава на работа. Цял живот ще работя, сега е време да се насладя на първите две години на детето си и да му дам вниманието и грижите, които нито бабите, нито яслата или детегледачката могат да му дадат. За мен отглеждането на госпожицата ми е интересно изживяване, което ме учи на толкова много неща Simple Smile

# 8
  • Мнения: 936
И на мен не ми се връща на работа. Даже се замислям и третата година да си гледам малки, че досега доста боледува и бяхме 2 пъти в болница.
Вкъщи съм си цар и си разполагам поне с времето.

# 9
  • Мнения: 364
И на мен не ми се връща на работа. Толкова ми е хубаво вкъщи с бебка. Искам да си я гледам поне още една година, пък тогава на работа. Цял живот ще работя, сега е време да се насладя на първите две години на детето си и да му дам вниманието и грижите, които нито бабите, нито яслата или детегледачката могат да му дадат. За мен отглеждането на госпожицата ми е интересно изживяване, което ме учи на толкова много неща Simple Smile
И при мен е така Hug

# 10
  • Мнения: 271
И на мен никак не ми се връща. Преди да се роди бебо работех на пълни обороти - понякога денонощно, докато бях бременна работата в службата се утрои, но на мен ми се работеше и поемах натоварването, пътувах много. Даже нямах време да мисля за бебчето и да мечтая за него, така бременноста ми мина много бързо. Колегите и шефката ми се притесняваха, че може даже да родя по време на някоя командировка.  Simple Smile
Но като се роди бебо той стана целият ми свят и въобще не ми се работеше и все още не ми се връща на работа, въпреки че ме чакат, но пък и мисълта за ясли ме ужасява.
Close

# 11
  • Мнения: 2 040
Мойто време наближи, даже чука на вратата вече, но града ни е спокоен и малък и мен трафика не ме вълнува, а други неща, които ще последват след тръгването ми на работа ..  Grinning

# 12
  • София
  • Мнения: 1 877
да поясня, че аз поработвам у дома на хонорар (по-горе някой спомена, че не е спирала да работи с детето). та може би затова не ми е притрябвала лудницат ана един работен ден в София. не още  Mr. Green , а и сладките моменти с прекрасното ми бебенце нямат цена.

# 13
  • Мнения: 2 631
И на мен не ми се връща на работа! Crossing Arms
Наслаждавам се на това златно време, да съм си у дома с беба, да имам повече време и за бати, а и за себе си... Никога няма да се повтори, т.е. потрети, при мен.  Mr. Green
А работата - винаги ще я има. Започна ли веднъж - край връщане назад няма.

# 14
  • Мнения: 683
Офффффф, на мен ми наближава времето да се връщам, ама хич не ми се почва! Даже се чудя дали да не си родя още едно, пък чак тогава на работа....ама не знам  newsm78
И аз точно така направих. И не съжалявам.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт