Какъв крем за около очи ползвате?

  • 3 659
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 091
Какъв крем за околоочен контур ползвате и от какво сте доволни? Препоръчайте ми какъв крем да си взема /за над 30 г./. Чудя се между Clinique и Ives Rocher. Може и друга марка да ми препоръчате /стига да има резултат/.

# 1
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Използвам гелчето Ройбос и нощен за около очи на Талодерма-не ми люти на очите и вършат много по-добре   bouquetпредназначението си от прехвалените марки.

Последна редакция: чт, 15 фев 2007, 10:48 от k.a.l.i.

# 2
  • Мнения: 11 003
Използвам гелчето Ройбос и нощен за около очи на Талодерма-не ми люти на очите и вършат много по-добре   bouquetпредназначението си от прехвалените марки.

Потвърждавам!!!  Peace  bouquet
Нощния за около очи го нанасям на цялото лице и има страхотен ефект!

# 3
  • Мнения: 170
Примордиал на Ланком.Много съм доволна.

# 4
  • Мнения: 1 449
Най-доволна съм от Клиник.

# 5
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Клиник!  newsm10

# 6
  • Мнения: 13 512
Какъв крем за околоочен контур ползвате и от какво сте доволни? Препоръчайте ми какъв крем да си взема /за над 30 г./. Чудя се между Clinique и Ives Rocher. Може и друга марка да ми препоръчате /стига да има резултат/.
Сравнение между Клиник и Ив роше не може и не бива да се прави. по-скоро избирай между Клиник и Талодерма.

# 7
  • Мнения: 4 076
Открих едно добро кремче на Дева-с вит.С и Е,ретинол,жожоба и т.н.(синьото.Червеното-с кофеин, ми "дърпа").В тубичка,приемлива цена.

# 8
  • Мнения: 5 317
В момента Медобалм.не е лош.

# 9
  • Мнения: 219
В момента ползвам Clarins,преди него имах гела на Leocrema който освен,че според мен не е нищо особено ми предизвикваше едно такова много неприятно усещане за лепкавост...

# 10
  • София
  • Мнения: 2 840
ESTE LAUDER  Advanced Night Repair, Eye RecoveryComplex

ESTE LAUDER  Re-Nutriv Revitalizing, Comfort Eye Creme

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 4 389
Сравнение между Клиник и Ив роше не може и не бива да се прави. по-скоро избирай между Клиник и Талодерма.

 Peace абсолютно съм съгласна !!! обаче за Талодерма нищо не мога да кажа  Confused Ползвала съм Lancome, Guerlain, Lierac, Dior, Biotherm, Darphin... Гледам да ги сменям, като свърши тубичката. Доволна съм от всичките тези. Определи какво търсиш - за сенки, за подпухналост или за бръчки, кремче или гелче...

А това да си мажеш цялото лице с крема за околоочен контур ми е малко странно, сори  newsm78

# 12
  • Варна
  • Мнения: 389
Още един глас за кремчето с ройбос на Талодерма.Вечер нанасям и върху цялото лице.Много съм доволна.

# 13
  • Мнения: 68
La roshe posay - ot 3 dena s aktiv vit.C - водят го за много добър, но докато ми привикне окото каточели малко ми сълзеше вечер, на някой случвало ли му се е подобно нещо? А дали не трябва да се слага много малко? И аз незнам, но като цяло мисля че е много ефикасен Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 3 328
Околоочният гел на Талодерма - и аз от време на време го ползвам за цялото лице - доволна съм!
Кремчето на RoC за уморени очи и тъмни кръгове - много освежава.
Околоочният крем за суха кожа на Апотеке Шелер - също много добри отзиви.

Общи условия

Активация на акаунт