За брокерите на недвижими имоти!!!

  • 3 725
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 011
Момичета,не исках да засегна никого с изказването ми за Адрес,нито да споря,но на мен наистина ми свършиха страхотна работа!Не знам за агенцията като цяло,ползвахме определен брокер и мога само добри думи да кажа!
Съжалявам,че вас са ви разочаровали-знам колко е неприятно да се провали сделка с желан от вас имот.  bouquet

# 16
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Май се отказваме от тези Кармен, звучат като мошенници. Благодаря за инфото, момичета! А нещо да сте чували за агенция Форос? По телефона звучат добре, обещават да ме заведат на обекта, показват ми всички планове и дори ми казаха строителната фирма? Вашето мнение е от голямо значение! Hug

# 17
  • Мнения: 4 668
ФОРОС отдавна са агенция за имоти . Не съм чула да са измамили някой . Нормалните агенции работят с уговорки със съответните строителни фирми - т.е. строителят им е дал карт - бланш да продават имотите му . Те затова не се притесняват да ти дадат проекта и да ти кажат името на стр.фирма .
Другите , които те изнудват никой не ги е оторизирал да продават - ходят по обектите и така събират оферти .

Само едно искам да ти кажа - агенцията е посредник , имай едно наум когато се договаряш със фирмата - строител , все пак от там нататък ще си имаш вземане - даване с тях и внимавай какво подписваш .
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт