Хотел "Виталис" - Пчелин

  • 14 137
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 655
Моите впечатления са от септември 2006 г от реновираната част. Стаите са на ламинат, с климатик, телефон и ТВ , няма мокети а няколко пътечки от тези с дългия косъм, банята е обновена с изцяло нови плочки и санитария и масажен душ. Диванчетата бяха много спретнати, басейна се чистеше всяка сутрин. Снимките, които са показани отговарят изцяло на действителността. В СПА центъра не слязохме, киснахме и ние на външния басейн само. Единствено за ресторанта съм съгласна с vesel4e, бедно меню и цени които не отговарят на това, което получаваш.

# 16
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Този хотел е пълна мизерия!Казвам го от лични впечатления, най-лошия хотел в който съм спала  до момемента.А пък "цени - качество"..., просто не ми се говори.Като го видях се обаждах в агенцията да ни върнат парите, тъй като ни показаха нови а ни настаниха в стари стаи, а пък плочките...не го препоръчвам на никой

# 17
  • Мнения: 1 701
Както обещах - ето снимки от хотела /по-скоро от т. нар. "мизерни стаи" и "гнусни соц. плочки"/. Без коментар!
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=106594

# 18
  • Мнения: 1 701
ЕлиТ, как беше?  Sunglasses

# 19
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 146
Самият хотел и стаите много ни харесаха Sunglasses
Може би наистина цените на ресторанта са малко по-високи от очакваното, но така или иначе наоколо няма къде другаде да се яде Confused Другият минус е, че отзад строят още един хотел и от време на време е по-шумно. Не бих казала обаче, че са ни притеснили толкова - децата си спяха без проблеми следобяд. А и ние сме малко професионално изкривени Wink
Къпахме се и във вътрешния (в сряда предиобяд не работеше, защото го чистеха) и във външния басейн. СПА процедури не сме ползвали.
Тъй като бяха работни дни (понеделник-сряда), хотела беше почти празен. Единствено големият ми син се сърдеше, че няма други деца като него. Разходихме се и до Боровец, за да се попързалят децата. Разликата между спокойствието и лежерността в Пчелин и лудницата в Боровец е огромна Confused
Ето малко снимки Peace

Извинете за закъснението, обещах да пиша Embarassed

Последна редакция: пт, 23 фев 2007, 15:41 от ЕлиТ

# 20
  • София
  • Мнения: 1 419
Хммм, в линка, който е дала ЕлиТ ми излиза някакво видео със "свирка'...или по-точно едно момиче, което май я прави (сори, не го догледах)..... Joy

# 21
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 146
Мисля, че оправих линка, нещо се е сбъгясало явно, не знам и как се е получило. Ако пак нещо друго излиза - снимките са долу във www-то, албум Февруари 2007

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
може ли да се посети само басейна? Без да се нощува там?

# 23
  • София
  • Мнения: 1 419
Мисля че не,  доста е малък дори за гостите на хотела.

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
мерси Илит   bouquet
Аз им звънях и те също отказаха Confused

# 25
  • София
  • Мнения: 1 419
Изобщо не съжалявай за този хотел, в някоя друга тема бях описала колко съм възмутена от обслужването, твърде много е паднало нивото.

# 26
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Споменахте, че се строй друг хотел в съседство, е дано там да е добре.
Някой знае ли нещо повече по въпроса?
Аз иначе съм възхитена от природата на това място, още и от това богатство минералната вода.
Обаче от въпросния хотел съм меко казано, отвратена.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 419
Не знаех , че се строи хотел наблизо, дано да е така - за природата си абсолютно права.

# 28
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
аз щото си търся топъл мин. басейн.
Затова се насочих натам... Но явно няма защо.  Confused

# 29
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 146
Шани, върви на Белчин баня Peace Ама и там събота и неделя се напълва с такива като нас - от София, само за плаж Simple Smile Ако търсиш спокойствие - няма.

Общи условия

Активация на акаунт