Бясна съм...

  • 2 358
  • 28
  •   1
Отговори
Бясна съм му на идиота . #2gunfireПразнувал Трифон зарезан ,а аз го чакам да излизаме. Е прибра се преди малко ,но вече беше на черешата .И горкият той, какво толкова бил направил пил 3-4 чаши вино .Така ми се развика едвали не аз съм му виновна .Мухльо ,а все ме обвинява ,че не съм му обръщала внимание .Ей сега да види какво внимание ще му дам. Приспивам децата и да ме няма .Е това от мен .Дано да няма други с моята участ. Cry

# 1
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Мъжеееееееееее ... стави го, щов е вкарал няма да те разбере, приспи децата и се забавлявай!
Весел празник!   bouquet

# 2
  • В страната на бурите
  • Мнения: 959
Само не се ядосвай - защо да си хабиш нервите - отишъл е с приятели, пийнали са - нали са мъже, трябва да си мерят..., няма да остане по-назад я, да му се смеят после аверчетата!

Имаш право да си сърдита, но по-добре се усмихни и отиди да позарезанствате с приятелки!

# 3
  • Мнения: 46 477
Накажи го  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 494
Само не се ядосвай - защо да си хабиш нервите - отишъл е с приятели, пийнали са - нали са мъже, трябва да си мерят..., няма да остане по-назад я, да му се смеят после аверчетата!

Имаш право да си сърдита, но по-добре се усмихни и отиди да позарезанствате с приятелки!




Или си сипи една голяма водка cheers в случая както ще направя аз и си свиркай ppp

# 5

Как ?Имаш ли идея?Ама да е нещо яко. Twisted Evil

# 6
  • Варна
  • Мнения: 25 229
Ееееееей не се ядосвай! Усмихни се дееее Wink
Като е почерпен няма смисъл да вдигаш скандал, най-вероятно като поизтрезнее сам ще разбере, че е сгафил спрямо теб. Излизай и ти и празнувай. Ама умната, ейSimple Smile Hug

# 7
  • Мнения: 941
Абсолютно съм съгласна,излизай и се забавлявай,да не си мисли,че ще седиш и чакаш той да те изведе.Ако съм на тебе,ще се прибера утре сутринта,айде на купона и пий по едно и за мене Laughing

# 8

Как ?Имаш ли идея?Ама да е нещо яко. Twisted Evil

Сложи му рога, два чифта, да е по-яко !!! Grinning

# 9
  • Мнения: 46 477

Как ?Имаш ли идея?Ама да е нещо яко. Twisted Evil

Оставяй му децата и излизай, напий се и се прибери утре сутрин  Sunglasses

# 10

Как ?Имаш ли идея?Ама да е нещо яко. Twisted Evil

Сложи му рога, два чифта, да е по-яко !!! Grinning


Мда ,ще му сложа, ама хърка човека вече чак пушек се вдига нищо няма да разбере.Освен утре да бия барабана, та като се усети да му е мислил на време.

# 11
каква участ!такъв си си го избрала-слаби му ангелите за алкохолец-такъв ще си го траеш.ако не -развод!

# 12
  • Мнения: 1 058
Когато се заподнахме още първата година ми направи този номер и вече не му се ядосвам. Излизай и се забавлявай. Следващата година му кажи, че не празнуваш, защото не си влюбена и той ще  се ядосва.

# 13
  • Мнения: 5 317
каква участ!такъв си си го избрала-слаби му ангелите за алкохолец-такъв ще си го траеш.ако не -развод!
Ехей,чак развод ли. Crazy

# 14
  • Мнения: 845
Оф, аман от мухльовци. Трифон зарезан нали беше в началото на месеца - пак ли бе? Не могат ли да обърнат внимание на жените си  #Cussing out Излез и се забавлявай на пук на всичко

Общи условия

Активация на акаунт