къде бяхте на свети валентин

  • 3 280
  • 68
  •   1
Отговори
  • Cobrs
  • Мнения: 783
Това е моят въпрос - къде бяхте. Лично моят мъж остана да си пие пиенето с приятели, като деликатно ме отпрати към къщи да си лягам, за да си почина. Колко от вяс вярват, че мъжете им ги обичат. Колко от вас смятат, че любовта е споделено усещане за взаимност. Колко от вас смятат, че поканата на любимите им мъже да си ходат вкъщи, за да не прекалят с пиенето е проява на любов. Честит свети валентин

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Бях (и съм) тук, във форума. Гледам и Господари на ефира. На любимия очите не съм ги виждала от няколко дена, командироваха го в провинцията.
А твоя защо не се погрижи и за себе си да не прекалява с пиенето?

# 2
  • Cobrs
  • Мнения: 783
защото любимият по принцип с нищо не прекалява. Висша степен на самоконтрол, предполагам!! Съжалявам, че така се е получило с теб, както и че така се получи с мен. Честит свети Валентин на всички пренебрегнати мами

# 3
# 4
  • Мнения: 1 568
на работа

# 5
  • Мнения: 272
А ти, Турбогазарова,  защо се прибираш? Почива ли ти се?  Wink

# 6
  • Cobrs
  • Мнения: 783
на работа - това май е по-неприятно и от моя случай. Аз поне мога да си гушна диването

# 7
  • Мнения: 7 723
Аз съм си у нас , гушнала форумчето  Wink

# 8
  • Cobrs
  • Мнения: 783
явно защото съм фен на самосъжалението - сигурно ти звучи познато: Моят мъж е моят принц, той ще ме последва навсякъде, той е моят свръхчовек, той има вродено шесто чувство спрямо мен, аз съм най-мажното нещо в живота му, по-важна от работата, по-важна от общуването с приятели, най-важна, той живее за да е с мен, за да споделя с мен всяка секунда, няма нищо по-ценно за него от това, да бъде с мен. Ако трябва да спра да бъда романтична и цинична едновременно и за да бъда напълно откровенна - иска ми се това да е факт поне един ден в годината

# 9
  • Мнения: 6 417
Аз след малко започвам да празнувам  Drunk

# 10
  • Мнения: 2 253
Бяхте? Приключи ли вече цялата еуфория???Много бързо....
 Или авторката на темата е в Австралия???

# 11
  • Cobrs
  • Мнения: 783
самичка ли, шушонче! Наздраве от мен при всички случаи!

# 12
  • Мнения: 6 417
Ааа как самичка?  Joy

# 13
  • София
  • Мнения: 580
В къщи с мъжо и децата

# 14
  • Плевен
  • Мнения: 973
У нас с бебка! Пийвам си червено винце, след като я приспах! НАЗДРАВЕ!

Общи условия

Активация на акаунт