Степер?

  • 1 370
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 219
искам да питам,някоя от вас мами ползвал ли е по-продължително време степер и има ли действителен резултат от него?
Аз имам един чисто нов и седи почти неупотребяван..все се каня да започна,ама... Rolling Eyes Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 1 959
Ако имаш предвит степ аз имам и съм го ползвала да има ефект.Към този който аз си купих имаше и DVD с упражнения.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Има ефект ако си постоянна и не затегнеш винта на макс, за да станеш като борец в краката.

# 3
  • Мнения: 2 147
...и аз мисля да си купя,затова ще следя темата Hug
аз имам вело,но мие скучно на него #Crazy

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
...и аз мисля да си купя,затова ще следя темата Hug
аз имам вело,но мие скучно на него #Crazy

Степера да не би да прожектира филми?  Grinning Същата работа е, скучно набиване на педали.

# 5
  • Мнения: 173
Момичета а откъде този степер с DVD С упражнения, а как вървят цените? Ако има мама от Пловдив нека каже откъде мое да се купи в Пл. Благодаря

# 6
  • Мнения: 219
а по колко минути горе-долу трябват за видим ефект??

в рекламата на Туист енд Шейп говорят за 15 минути на ден,но нещо ми се струва казано с търговска цел...

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Момичета а откъде този степер с DVD С упражнения, а как вървят цените? Ако има мама от Пловдив нека каже откъде мое да се купи в Пл. Благодаря

От Метро- 130лв, а за диска нищо не знам. Аз слушам музика.

Moonlight, 15 мин. са достатъчни.

# 8
  • Мнения: 2 147
Като завъртиш велото с една скорост и слушам музика ,та чак мога и да заспя,а при степера няма как Hug ето затова....

# 9
  • Варна
  • Мнения: 535
Moonlight, ако няма да го ползваш и се чудиш какво да го правиш....можем да се разберем за цена.... Mr. Green
Само предложение...че и аз си търся степер

# 10
  • Мнения: 219
извинявай,съжелявам-аз може би няма да го ползвам,но мъжа ми щял да го ползва скоро,че не ходи зимата да рита и се бил поотпуснал според него,иначе бих го продала защото явно ми е една от излишните покупки на принципа "да го имам". Embarassed

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Степер има и в Технополис-75 лв

# 12
  • Варна
  • Мнения: 870
кажете ми има ли ефект от него.Аз го имам -със 16 програми е,но не зная колко време на ден да го ползвам и на коя степен newsm78

# 13
  • Мнения: 916
Аз преди един час си поръчах степер от варненски сайт...нещо подобно на TWIST & SHAPE-само е по-евтин-169 лв.А поръчах и стягащо бельо
ДАНО ДА НЕ СА БОКЛУК,ЧЕ smile3511

Общи условия

Активация на акаунт