Деца и цигари

  • 3 445
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 080
У нас също не се пуши. Мъжът ми е пушач, но пуши или на терасата или на прозореца. Аз доскоро пушех, но само навън, когато седна на кафе и обикновено детето не е с мен. От сскоро цигарите хич не ми липсват, дори с кафето.

# 16
  • Мнения: 4 629
Не в къщи не се пуши. Това е единственото място, на което мога да искам да не се пуши. Така, че гостите ни пушат на балкона  Crossing Arms Да го водим по заведения бебето още е много малко, но като порастне ще го водя по места, на които не се пуши. Надявам се дотогава и новият ни закон за цигарите да се е задействал - да има 50% места за непушачи, но ...Докато е малък сина ни ние със съпруга ми сме отговорни да го предпазваме от вредни неща, а цигарите определено са такива

# 17
  • Мнения: 4 242
У нас не се пуши и това важи за всички! Особено сега с бебка!

# 18
  • София
  • Мнения: 2 845
отговорите в анкетата не са баш както трябва ми се струва...
не, у нас не се пуши, но да допускам пушене в присъствието на детето ми- случва се в някое кафе или на гости, зависи  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 390
Цитат на: nikol78
У нас не се пуши, на гости също на позволяваме. Иначе аз съм пушач и пуша на балкона.

И при мен е така.

# 20
Абсолютно недопустим е цигарения дим в къщи. И двамата с мъжът ми сме пушачи, но излизаме на вън, за да свършим това "свещенодейдтвие". Не само, че не тровим бебчо, но така и ние през зимата намаляваме цигарите, поради минусовите темперетури, който понякой път достигат -40

# 21
  • Мнения: 444
Вкъщи не се пуши и не правим изключения, а и нямаме такива приятели, които биха нарушили това правило.

# 22
  • Мнения: 157
Ние с мъжа ми не сме пушачи,така че не бих позволила на гостите да пушат вътре,изобщо те трябва да се съобразят с детето ни, а не ние с тях.Дори и да бяхме пушачи не бих допуснала малката да ми гълта пушалаците!!!

# 23
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Не мисля, 4е е редно да се пуши в къща където има бебе и малки деца. У нас не се пуши и пове4ето  гости  се съобразяват, 4е има бебе и не пушат, другите пушат на балкона.

# 24
  • Мнения: 1 680
В нас не се пуши и гостите излизат на балкона, когато детето е в къщи. Обикновено като имаме гости детето е при баба и гостите пушат вътре.
А пък като сме на гости при баба и дядо, дядото пуши в кухнята и детето не е при него , но въпреки всичко миризмата на цигари се просмуква.
Много пъти съм се заричала да не го водя при тях на гости , щом се пуши и всеки път се обещава да не се пуши когато детето е на гости , но ... после като идвам да си го взимам и в кухнята е димна завеса, целия апартамент вонииии, а детето е свряно в една от стоите, най далече от кухнята и като влезеш ти се казва "Хайде, затваряй по-бързо , че мирише на цигари"

Преди и аз пушех и не си давах сметка, колко е дразнещо за непушачите, камоли за малките дробчета.

Тровете себе си, не другите...

# 25
  • Мнения: 4 187
Не............важи за вички!!!!!!!

# 26
  • Мнения: 1 077
У дома не се пуши. Когато имаме гости, се редуват да духат пушека през вратата на терасата. Или излизат вкупом на терата. Никой никога не е протестирал. Пък вечер по това време малката спи.
Всъщност приятелите ми пушачи имат много добра "цигарена култура" Mr. Green
Рядко, но я водя в заведения, където се пуши - големи, нови, с добра вентилация и зала за непушачи. Наистина рядко. Всъщност тази зима 2 пъти.

# 27
  • Мнения: 1 489
В къщи всички сме пушачи(4 човека).Всички пушим в кухнята.Така че не виждам да има проблем-нали детето не стои в задимена стая. newsm32

# 28
  • Мнения: 507
Цитат на: gloria04
В къщи всички сме пушачи(4 човека).Всички пушим в кухнята.Така че не виждам да има проблем-нали детето не стои в задимена стая. newsm32


  202uu

# 29
  • Мнения: 522
Аз не пуша, съпругът ми пуши на балкона. Когато дойдат гости пушачи - също на балкона. Не допускам детето ми да вдишва цигарен дим. Дори като бременна избягвах задимени помещения и хора, които да пушат в непосредствена близост до мен. Аз съм заклет непушач и ми е много неприятно някой да трови мен или детето ми с цигарите си.

Общи условия

Активация на акаунт