Басейн до Билла на бул. България

  • 4 088
  • 28
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 469
Имам инфо, че е открит нов басейн в сграда в близост до кръстовището на Билла и Тодор Каблешков.
Ако някой може да ми бъде полезен с информация ще съм много благодарна.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 883
Има басейн в клиниката на Мазнейкова newsm78

# 2
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
това не е ли въпрос за друг под форум newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 3
  • Мнения: 1 180
Басейна се намира в клиника "Света София" на Мазнейкови,  синът ми ходи там на плуване.

# 4
# 5
  • Мнения: 5 255
Малко по-нагоре е този Dream Spa & Fitness  Wink

# 6
  • Мнения: 227
Новооткрит има и в JK Fitness - от опит басейна е уникален, както и самия център Simple Smile и пак е до Билла Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 469
Благодаря ви момичета за отговорите.
Новооткрит има и в JK Fitness - от опит басейна е уникален, както и самия център Simple Smile и пак е до Билла Simple Smile
Би ли ми обяснила къде точно се намира.

# 8
  • Мнения: 227
Ами с удоволствие - дано да ме разбереш......

от кръстовището на билла на бул. българия караш към бояна......на около 200-300 м. в ляво ще видиш голяма новопостроена сива сграда и отгоре пише JC Fitness...значи това е преди хотел Барсело и много преди Бояна......караш си към Бояна и преди да се качиш на околовръстното има една отбивка за хотел Барсело /има и табела/ която минава под бул. българия. след това е лесно - от хотел барсело продължаваш в локалното на бул.българия и излизаш право на фитнеса.
ето линк да видиш къде е : http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=7462db4d5518e6c1b1a634b4745508 … p;ix=19&iy=17
Много е готино като обстановка пък и фитнесджиите са готинки  Twisted Evil Rolling Eyes....а водата в басейна се обработва по-специален начин - обръщат се молекулите с невероятна техника, и така няма възможност за развитие на много бъцилки Wink
Приятно изкарване  Peace Grinning

# 9
  • София
  • Мнения: 469
Зайче Мече, хиляди благодарности.  Hug Точно това търсих.
Ориентирах се къде е. Ако случайно имаш някакъв телефон ще те моля да ми го пуснеш, за да се обадя предварително.

# 10
  • Мнения: 2 759
          Свиркайте и за цените моля  Hug.

# 11
  • Мнения: 2 759
           Dream Spa & Fitness.. много скъпичко... Какво ползваш за 25 лева на тренировка

# 12
  • Мнения: 5 255
           Dream Spa & Fitness.. много скъпичко... Какво ползваш за 25 лева на тренировка

Всичко - фитнес , сауна, парна баня, джакузи, басейн ...

# 13
  • Мнения: 2 759
             10x   bouquet. А имат ли ограничение във времето (напр. '..до два часа..')?

# 14
  • Мнения: 5 255
             10x   bouquet. А имат ли ограничение във времето (напр. '..до два часа..')?

Няма  Peace

Общи условия

Активация на акаунт