Антибиотик + витамини

  • 4 917
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 164
На малкия днес му изписаха АБ, но преди време когато пак пи от същия и получи гъбички Close знам, че се изписват и витамини , за да не се получават тези гадости.Педито както винаги пропуска някои неща Confused Някой ако се сеща за кои витамини ставаше въпрос, да помага Praynig

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
С антибиотик се предписват витамини от групата В, но не помня поради каква причина и дали действат на гъбичките.

# 2
  • Мнения: 656
Доколкото знам, за нормализиране на чревната флора съветват да се дава кисело мляко. Но не знам колко голямо е детето ти.

# 3
Ние пием с антибиотика -Лактофлор-за нормализиране на чревната флора.С вкус на карамел са и са много приятни за дъвчене -за деца над 1г.

# 4
  • София
  • Мнения: 311
Ние пием с антибиотика -Лактофлор-за нормализиране на чревната флора.С вкус на карамел са и са много приятни за дъвчене -за деца над 1г.

Ние също  Peace

# 5
  • Мнения: 2 082
лактофлора съдържа аспартам за подсладител,който пък е вреден
http://www.yosif.net/bg/med/index13.htm
http://www.liniastandart.com/modules.php?op=modload&name=New … der=0&thold=0

# 6
  • София
  • Мнения: 6 067
B-complex се пие с антибиотици, но и аз не съм сигурна дали вече не е отречено това схващане... newsm78

# 7
  • Мнения: 468
Леатон - сироп, Б-групата е много добре застъпена вътре.
За запазване /колкото е възможно/ на микрофлората - Ентеросан "основен" /няма подсладители/, Лактобацилус и Бифидус на Буров /няма подсладител, капсули са/. За бебета обаче не стават.
Ако детето приема кисело мляко също е добре да се дава в такъв период.

# 8
  • Мнения: 3 164
Благодаря ви Hug той е на 3г. .а м/у другото Аугментина , който му е изписан също съдържа аспартам ooooh! знам, че се отрича защото е вреден, но в АБ за деца Shocked Close
Лактафлор                           това звучи вкусно Laughing още утре му купувам.Но как се дават-колкото пъти АБ-толкова и лактафлор-а newsm78

Общи условия

Активация на акаунт