Има ли смисъл да си даваме парите

  • 5 294
  • 94
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 861
Не ми се свидят парите, давам страшно много пари, за да се грижа за тялото си-масажи, кремове, фотоепилация. Ама за лицето-каквото и да пробвам ми действа зле. Единственото, което ми поняся е крем Нивеа от този най-мазния в тъмно синята кутия. Ползвала съм медицинска козметика-лицето ми започва да се лющи. Е, не съм купувала от всичко, което се продава, ама мога ли непрекъснато да експериментирам и после да подарявам кремовете. Така че си мисля, добре е тялото ми да е като 18 годишна, но лицето...Скоро ще почнат да ми личат годинките (почти 32) и ми се ще да ползвам нещо срещу бръчки, но преди да купя крем, какво да направя-на изследвания ли да се подложа. С тестери не става, от едно намазване не се разбира как ще ти влияе козметиката.

# 91
  • София
  • Мнения: 4 294
Скъпото не е гаранция за качество. Но и евтиното излиза по-скъпо понякога. Wink

 Всичко е много индивидуално - при едни скъп крем или каквато и да е козметика действа супер при други хора същата козметика действа отчайващо. Всеки има определен тип кожа определен тип коса и трябва да пробва и да разбере коя марка козметика (скъпа или евтина) му действа най-добре  Peace

# 92
  • Мнения: 211
Не винаги ми се дават пари за кремове , но предпочитам да дам повечко, защото една алергия е достатъчна да ми съсипе лицето за дълго. Ето защо предпочитам да дам 30 лева повече за нещо, чувствам се малко по-сигурна, че няма да ми се случи нещо съвсем гадно.

# 93
  • Мнения: 2 575
Според мен скъпата козметика отговаря на много стандарти и изисквания, докато евтината просто не може да си го позволи.
Вярно е, че понякога и крем от 1лв. върши работа, но точно както беше казано - за цинковите бебешки кремове и т.н.

А иначе - спокойно мога да кажа, че когато човек уцели подходящата за неговата кожа средна класа ( Ланком, Шанел и т.н.) козметика, ефект има и то много.

По повод обаче Л'Ореал Профешънъл (малко ОФФ) - ползвах шампоани и балсами 4-5 години и тази година определено забелязах разликата в качеството на едни и същи продукти, така че не знам дали грешката е във вносителя или в производителя, но вече категорично спрях да купувам тях и смених на Paul Mitchell пък да видим ...... Thinking Crossing Arms

# 94
  • Мнения: 2 386
Никога не съм ползвала крем, кожата ми е хубава, бръчки нямам, нито е мазна, нито е суха - ще кажете късмет, ген и т.н., но просто нямам навик да ползвам такива продукти.
Приятелките ми се скъсват да купуват всички нови продукти, правят маски, търкат, плескат, но не виждам ефект. Дано не ми се наложи скоро да си мажа, защото нямам навик и ще ми е много трудно да съм постоянна.

И аз съм така. Но съм на 24 все още. Залагам на генетичното предразположение към бавно остаряваща кожа  Mr. Green -майка ми е абсолютен лидер в това отношение  Wink

Сериозно - решила съм, че 25г. е добра възраст да започна с грижите за кожата си в моя случай.

Общи условия

Активация на акаунт