Колички на TCM

  • 729
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 73
Какво ще кажете за тези колички - по-точно триколките. Една приятелка си купи триколка за 100 лв. и е много доволна. Количката изглежда много добре - е бебето е само напред - което на мен не ми харесва. За триколка е сравнително лека и е с голями гуми. Обаче тази цена не предполага ли много ниско качество? newsm78

# 1
  • Мнения: 1 209
аз имам 3колка, но е комбинирата (тази с непомпащите се гуми) бебето гледа към теб или напред. много съм доволна- моята бе 150лв. но цената зависи от магазина Simple Smile и кой колко се е минал. но към нея има и термо порт бебе. в никакъв слу4ай не мога да кажа,  4е са с ниско ка4ество- напротив много са здрави, изклю4ително проходими , с амортисьори, удобни за бебето защото са доста широки и дълги (като кош), от хубава материя са. имат един от най добрите дъждобрани с цип които съм виждала.
недостатъкът според мен е другаде- стават за из квартала или с метрото , защото влизат само в определени автобуси и трамваи и не влизат в най-малките асансьори. но пък този проблем съм решила с 2ра коли4ка 4адър.
за жалост скоро ще се разделя с коли4ката-порастнахме Simple Smile

# 2
  • Мнения: 385
Аз имам също като гореспоменатата количка и съм страшно доволна! Взех си я оттук за 100лв, чисто нова! Заслужава си! Много е здрава и лесно се катери и слиза по стълби с нея!

# 3
  • София
  • Мнения: 580
 къде ги има тези колички и къде има магазин на ТСМ някъде в Надежда ще съм благодарна   newsm78
 

Последна редакция: пн, 19 фев 2007, 14:02 от mamami4e

# 4
  • София
  • Мнения: 3 688
сигурно са функционални и удобни,но на мен ми се виждат малко груби:(

# 5
  • Мнения: 1 327
....................
недостатъкът според мен е другаде- стават за из квартала или с метрото , защото влизат само в определени автобуси и трамваи и не влизат в най-малките асансьори. но пък този проблем съм решила с 2ра коли4ка 4адър.
за жалост скоро ще се разделя с коли4ката-порастнахме Simple Smile



harmony, не се притеснявай и с куинито проблема е същия! а и да влиза в релсите на подлезите аз лично не бих правила експерименти да спускам по тях количка. Виж за качването - всяка триколка става - просто вкарваш предното колело в едната релса и буташ нагоре...

и мойта първа количка беше ТСМ, от тези, в които детето може и към теб и обратно да седи. Адски съм доволна! Само дето наистина е тежичка.. Но иначе е супер удобна и широка!

# 6
  • Мнения: 4 362
сигурно са функционални и удобни,но на мен ми се виждат малко груби:(

Да така е дизайна м е груб,а също така са леко трудно за управление,поне на мен ми бе така  Peace

Общи условия

Активация на акаунт