"Прически"

  • 37 751
  • 281
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 723
..... .Аз минавам със самобръсначка, така че за оредяване не мога да се похваля Crazy

И аз така съм правила няколко пъти, но има един доста неприятен момент-
когато започнат да растат и стърчат от бикините- направо ги пробиват   Mr. Green
Твойте не излизат ли  newsm78

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
..... .Аз минавам със самобръсначка, така че за оредяване не мога да се похваля Crazy

И аз така съм правила няколко пъти, но има един доста неприятен момент-
когато започнат да растат и стърчат от бикините- направо ги пробиват   Mr. Green
Твойте не излизат ли  newsm78
Ми не newsm78.Аз ги минавам през ден.Нямат толкова време да порастнат.

# 32
  • Мнения: 2 229
Shocked от какво е това възстановяване

От ужасните подкожни, появяващи се вседствие на кола и епилатор, дето на цели рани стават, ма за 6 месеца някъде минават. Mr. Green

# 33
  • Мнения: 7 723
......От ужасните подкожни, появяващи се вседствие на кола и епилатор, дето на цели рани стават, ма за 6 месеца някъде минават. Mr. Green

Стига, бе  Shocked
Мойте минават бързо  Wink

# 34
  • Мнения: 2 229
Еми какво да се прави. ooooh! Ще попрегледам темите за подкожни и с какво трябваше да се мажа за след следващата кола. Grinning

Айде че изродихме темата, а никой не пуска снимки на плитки, расти и други екзотични прически. Laughing Joy

# 35
  • Мнения: 1 165
Ужас. SickАз ходя на кола от около година и засега не ми се е случвало да имам подкожни косъмчете.Знам , че има специални кремчета против врастване на косъмчетата, а съм чувала , че и ексфолиацията помага

# 36
  • Мнения: 2 011
Буквата на милото ли??   Shocked  Ами ако започва с Щ,Ж или Ю...Кво правим тогава?   Mr. Green
Аз съм оставяла удивителна,сърце и...  newsm78  не помня друго,но едно време ходих при една козметичка-манячка,сама искаше да ни прави прически и която не я беше срам,ни снимаше и си направи каталог да го предлага на клиентките си  Joy

# 37
  • Мнения: 2 011
сега се сетих,стрелка надолу  Laughing  действа доста върху либидото на милото   Mr. Green

# 38
  • Мнения: 1 165
Буквата на милото ли??   Shocked  Ами ако започва с Щ,Ж или Ю...Кво правим тогава?   Mr. Green
Аз съм оставяла удивителна,сърце и...  newsm78  не помня друго,но едно време ходих при една козметичка-манячка,сама искаше да ни прави прически и която не я беше срам,ни снимаше и си направи каталог да го предлага на клиентките си  Joy
smile3532Това направо ме уби.Каталог с прически за триъгълник Joy Joy

# 39
  • Мнения: 7 723
........никой не пуска снимки на плитки, расти и други екзотични прически. Laughing Joy

  Thinking ммммммдаааа, и на мен ме интересно да разбера какви са последните модни тенденции  Crossing Arms

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Това със стрелката ми хареса Mr. Green

# 41
  • Мнения: 7 723
Ето няколко прически:
ЦЪК
ЦЪК
ЦЪК
и ЦЪК    Wink

# 42
  • Мнения: 677
и на мен ме интересно да разбера какви са последните модни тенденции  Crossing Arms
Пише се тенденций  Mr. Green
Растата била сега много модерна..

# 43
  • Мнения: 2 011
много материал треби за тез прически,аз съм доста плешива   hahaha

# 44
  • Мнения: 7 723
....  Пише се тенденций  Mr. Green
Растата била сега много модерна..


Ти ще кажеш  Crossing Arms

Дай още инфо за растата, де  Whistling

много материал треби за тез прически,аз съм доста плешива   hahaha

Пробвай с боички, ето:  Laughing

ЦЪК 
и ЦЪК 


Публикувани ат Бри на 15.5.2006г
Бри, извини ме, че изплагиатсвах  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 16 фев 2007, 01:02 от mylenka

Общи условия

Активация на акаунт