Отговори
# 15
  • Мнения: 5 500
ЗА от опит.
renisa, Георгиус Витулкас, права си за кошчето Peace  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 4 392
първа опция Peace

# 17
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Нямам опит с хомеопатията върху себе си. Но по-скоро клоня към традиционната медицина и билките.

# 18
  • Мнения: 57
ЗА - от опит

# 19
  • Мнения: 1 655
За от опит.
Renisa, това че хомеопата ви преди е бил педиатър не го прави по-малко добър класически хомеопат. Особено уважавам хомеопатите, които са се отказали да практикуват като лекари и са се отдали изцяло на хомеопатията. Не може до обяд да изписваш хом. лекарства а след обяд антибиотици...
Съгласна съм, че лекарите са обремени с традиционната медицина и трудно успяват да се абстрахират от диагнози и т.н.
Има и други много добри хомеопати в световен мащаб освен Витулкас, повечето са индийци, но Витулкас е основния виновник класическата хомеопатия да достигне и до нас българите.

# 20
  • Мнения: 24
определено ЗА и билковото лечение от личен опит.

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Гласувах.
Сръчка ще ви каже как Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 3 676
ЗА- лично на себе си не съм прилагала
Предпочитам я за детето си,стига да е "лека" болест
Но детето на братовчед ми се излекува от асма с нея,сина на брат ми -също е асматик и много добре му се отразява...
Така че съм склонна да й имам доверие на хомеопатията

# 23
  • Мнения: 175
Аз съм твърдо за хомеопатията и вярвам в нейната сила,но всичко с мярка.Случвало ми се е да не овладея дадено заболяване с хомеопатични и съм стигала до антибиотик.Чета,че доста хора се лекуват изцяло с хомеопатия-ами мога само да кажа че хомеопата ви е съвестен и отговорен човек или сте късметлии. newsm10При мен  нещо не се получава.               

# 24
# 25
  • Мнения: 420
 newsm10

Фен съм - от личен опит!

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
И аз горещо искам да вярвам в силата на хомеопатията,но нещо не мога да успея SadСлед проучване тук във форума заведох дъщеря ми на един от много хвалените хомеопати,но до момента нямаме ефект от лечението  TiredНезнам как се виждат тези бързи резултати,но при нас даже положението се беше влошило

# 27
  • Мнения: 4 053
а какво представлява прегледа при хомеопатите  Thinking

# 28
  • Мнения: 4 392
И аз горещо искам да вярвам в силата на хомеопатията,но нещо не мога да успея SadСлед проучване тук във форума заведох дъщеря ми на един от много хвалените хомеопати,но до момента нямаме ефект от лечението  TiredНезнам как се виждат тези бързи резултати,но при нас даже положението се беше влошило
Как се казва хомеопатът и какво беше заболяването?  "Влошаване" може да се получи при лекуване на хронични заболявания.. Thinking Какво ви каза хомеопатът?

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
И аз горещо искам да вярвам в силата на хомеопатията,но нещо не мога да успея SadСлед проучване тук във форума заведох дъщеря ми на един от много хвалените хомеопати,но до момента нямаме ефект от лечението  TiredНезнам как се виждат тези бързи резултати,но при нас даже положението се беше влошило
Как се казва хомеопатът и какво беше заболяването?  "Влошаване" може да се получи при лекуване на хронични заболявания.. Thinking Какво ви каза хомеопатът?
Хомеопатката е Екатерина Чамурлийска.Диагнозата,с която отидохме при нея беше стафилококи,които от една година не може да излекуваме.След интервюто,което тя проведе заключи,че ние имаме доказани стафилококи(аз носих микробиологични изследвания и т.н.).Даде ни нещо на един прием и каза,че ще действа.Тук съм чела,че се пият капки около 15-сетина дни сутрин и вечер.Както и да е,щом се прибрахме в къщи още същата вечер дъщеря ми почна през ноща да се дави и повръща и да вади секрети.Беше кошмар!В продължение на един месец щом легнеше започваше повръщане,давене,кашляне и т.н. започна да вдига температура.Междувременно аз редовно я водих на педиатъра да я слуша и преглежда.Обаждах се за всяко нещо на хомеопатката и я питах може ли да го пиеме.Тя ни позволи сироп и капки за нос.Заминахме на почивка за Нова година и там детето се влоши рязко,при което потърсихме спешна педиатрична помощ.Веднага започнахме антибиотик и за 2 дни детето се съвзе.Оттогава все не събирам смелост отново да отидеме при хомеопатката,а проблема си ни седи и продължава нито един лекар да не може да го разреши.
Съжалявам,че стана толкова дълго!

Общи условия

Активация на акаунт