Странна ли съм ?

  • 4 118
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 568
Фригидна означава да не си се възбужала никога и по-никакъв начин,да не си харесвала мъж,да не искаш да бъдеш с мъж!!!!
Сигурна съм,че ти е трепвало под лъжичката някога,за някого и ти се е искало да бъдеш с него....дори само да те гали и прегръща,нали?

Мъжът не си го срещнала мила,повярвай ми,оня който ще кара сърцето ти да извръква само при мисълта,че ще бъдеш в обятията му!!!!

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
За мен единственото странно нещо е, че не си отишла на сексолог при наличие на подобен проблем. Не знам как се отразява това на мъжа ти, а и на теб самата. Причините биха могли да са доста, но защо неволите да остават в забвение.

# 32
  • Мнения: 2 792
  Не, не си странна, но имаш проблем и то сериозен, по една или друга причина се опитваш да избегнеш и омаловажиш своята сексуалност, не знам защо, няма как и да знам. Разговорът може чудесно да протече във форумска раздумка и псевдоанализи, но не мисля, че това ще ти помогне с нещо, потърси контакт със сексолог и психолог, те ще ти помогнат много повече от многознайното ни чаткане по клавиатурите.

# 33
  • Мнения: 445
Ето какво си мисля:
1. Не си попаднала на майстор. Grinning
2. Как си с другите мъже?
3.Можеш да имаш здравословен проблем, като ниско ниво на някои хормони. Иди на лекар. Ако се притесняваш да споделиш помисли си за някой познат доктор, а може да има такива във форума. Всеки лекар, без значение от специалността ще ти каже кои хормони да си изследваш (те се плащат и не са евтини). Повечето лаборатории прилагат и референтни стойности и можеш даже сама да определиш дали са в норма.
3. Имаш ли фантазии?
4. Как си със самозадоволяването? Ако ти не знаеш как да си доставиш удоволствие, не очаквай, че мъжа ти знае. (То, ако чакаме на мъжете... Grinning Grinning Grinning)
5. Отидете заедно на сексолог - ПРОБЛЕМЪТ НЕ Е САМО ТВОЙ, КАКВОТО И ДА СИ МИСЛИШ!!!
6. Опитайте известно време само с нежни докосвания, целувки, галене и т.н. без да се стига до проникване. След това вклачете и орален секс.
7. Помисли дали, когато се стигне до нежности, ти не си мислиш през цялото време за това, че нямаш желание и го правиш само заради мъжа ти. През това време е моментът на фантазиите...
НАЙ-ВАЖНОТО Е СЪПРУГЪТ ТИ ДА НЕ СЕ ЦУПИ< А ДА ТЕ ПОДКРЕПИ ВЪВ ВСИЧКИ НАЧИНАНИЯ!
За още въпроси пиши на лични. Дано да помогна. newsm10

# 34
  • Мнения: 5 468
Нищо ти няма. Не може всички да сме секс фурии Tired. Аз съм същата. Или по-скоро не ми се занимава. Да бе, мързи ме да се разправям... събличане дюбидюс, ласките, любовните игри и прочие... ооохххх..., само като си помисля и се отегчавам. Какво да ходя на сексолог? Какво ще ми каже толкова, та да ме юрне към кревата Mr. Green? Мъжът ми е много нежен, много мил, много сексуален и много го обичам... ама - нъц, аз съм келеме ooooh!. Като започне вече секса, изпитвам удоволствие от него, но ей така да си седя и да кажа - Ох, сега да имаше един мъж тука!... не може да се случи. За мен има далеч по-занимателни неща от това. Туй то.

# 35
  • Мнения: 1 455
Не прочетох всички мнения,но не мисля,че причината е в мъжа ти Naughty
За тая работа си има специалисти и не ти препоръчвам да слушаш тук мненията,защото за мен това си е сериозен проблем,след като мъжа ти не се чуства добре.
Имам такава приятелка,много е красива обаче не иска да прави секс и не е правила от 8 години. Shocked
Мъжа и навремето и изневеряваше и тя спря да води полов живот,въпреки,че продължи да живее с него.Проблемът идва от там,че сега от две години се вижда с нейната си стара любов,излизат обаче след няколко опита тя му отказа.Говорихме с нея,но не иска-просто няма желание- А го обича Sad
Така тя отиде на гинеколог и жената и каза,че щом тя няма желание,това не е проблем.Проблема е когато имаш желание,а няма с кой Joy И....се примири...не знам.На нея не и пречи.
С тези си мисли те съветвам да потърсиш специалист,защото определено мъжа ти не би могъл да живее така.Ако мислиш,че проблема е от както си родила,по добре оставете детето на някоя баба и отидете някъде на почивка.Успех  bouquet

# 36
  • Мнения: 1 425
Дали във форума ще те определят за странна или не няма значение. Говори с мъжа си той какво смята по въпроса. Ако секса според него е добре - чудесно. Щом двамата си пасвате като либидо всичко е наред. Ама ако секса на него не му стига - като нищо може да си хване любовница. Освен ако на теб това не ти пречи.

# 37
  • Мнения: 4 380
Фригидна означава да не си се възбужала никога и по-никакъв начин,да не си харесвала мъж,да не искаш да бъдеш с мъж!!!!
Сигурна съм,че ти е трепвало под лъжичката някога,за някого и ти се е искало да бъдеш с него....дори само да те гали и прегръща,нали?

Мъжът не си го срещнала мила,повярвай ми,оня който ще кара сърцето ти да извръква само при мисълта,че ще бъдеш в обятията му!!!!

О, не. Не бъркай трепетите на сърцето със сексуалността! Липса на желание за секс (не за ласки и милувки), неспособност за оргазъм -това е фригидност. Може да не е попадала на "майстора". Аз също съм на мнение, че причината най-вероятно е в съпруга. Може да е някакъв временен хормонален дисбаланс,  но при всички положения определението е едно- фригидна. За такива жени, както вика Миглена Ангелова, казват, че "миришели на хвоя, горичка". Демек -дърво в леглото.

# 38
  • Мнения: 133
преди години и аз имах подобен проблем.  как го реших ли? - ами просто смених мъжа  #Crazy
но ти иди на спец. доктор някакъв, може да е нещо с хормоните - дисбаланс някакъв.....   или пробвай с жена - може пък тогава секса да започне  да ти харесва...  Shocked

# 39
  • Мнения: 1 942
.... но при всички положения определението е едно- фригидна. За такива жени, както вика Миглена Ангелова, казват, че "миришели на хвоя, горичка". Демек -дърво в леглото.

Егати простотията  Thinking

# 40
  • Мнения: 4 451
И аз те съветвам да посетиш психолог. Ще ти помогне. А това само с мъжа ти ли се случва или винаги е било така и с гаджетата?
Аз имах такъв проблем, когато се разболях от страхова невроза и се налагаше да взимам антидепресанти. Тогава психиатъра ми обясни, че това е страничен ефект от тях. След като се излекувах и ги спрях, всичко си дойде на мястото Mr. Green

# 41
  • Мнения: 1 455
преди години и аз имах подобен проблем.  как го реших ли? - ами просто смених мъжа  #Crazy
но ти иди на спец. доктор някакъв, може да е нещо с хормоните - дисбаланс някакъв.....   или пробвай с жена - може пък тогава секса да започне  да ти харесва...  Shocked
  Абе хора вие не четете ли.?Момичето пише,че нея това не я притеснява,просто не изпитва нужда,но се притеснява за брака си.Какви са тия съвети,че и с жени да пробва....?   

# 42
  • Мнения: 4 053
нЕкой май си мислят,че жената е луда  Thinking
айде по спокойно  Stop

# 43
Ми да си кажа и аз "компетентното" мнение:
  След като прочетох,че когато нещо те кефи,ти не казваш на мъжа си,се замислих,че
сигурно проблемът е в доверието ти към него.Може би тайно го наказваш.или не споделяш всичко.А след като казваш,че късно си почнала,може би този вариант си го ползвала от по-рано и ти е станал навик.
  Аз например,трябва да изпитвам някакви добри чуства към някого,за да изпитам кеф.Лесно мога да доставям удоволствие,но ми е трудно да се отпусна и да получа такава.
 А след като нещата са се подобрили след като имате дете,може би се дължи на вече по-голямо доверие.
 И докато в живота една самостоятелна жена е независима, то в леглото трябва да се отпусне,за да се изкефи.
 Ето това е моята психоанализа,най-вероятно, погрешна!

# 44
Какво пишете бе, някои мнения са просто абсурдни  ooooh!
Какво искате да откажете жената от съпруга си, и да върви да търси друг дето може да я доведе до оргазъм, ами ако и съпруга и може, ако има друг проблем, не така. Никаде не е написала че не се разбират, а разбирателството е най-важно, ве пак имат дете, секса може и да куца но предполагам с малко повече труд и от двамата ще го решат този проблем  Heart Eyes
Вие веднага - да ходи да си търси друг, айде стига  Naughty
Аз като изпитвам огромно удоволствие от почти всички мъже, за всички ли трябва да се омъжа, ами ако не изптвам - стара мома ли да седя ? Страшни сте.
A PitankaX я съветвам да не спира да се опитва, правете секс дори и да не ти харесва но определено ще дойде момента когато отново ще изпиташ истинско удоволствие, споделяй със съпруга си и ще постигнете хармония рано или късно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт