Ще извеждате ли децата си на разходка днес???

  • 1 117
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
 Уж отдавна пиша и чета тук, а не успях да преценя за къде е темата......все пак мисля, че съм олучила:) newsm78 Тук би трябвало да влизат най-много мамчета вълнуващи се от подобни въпроси Thinking. Миналата зима извеждах Иван навънка непрекъснато....тогава беше на 1 годинка,а на мен все ми беше топло ! Nature Snowman Wear Umbrella Тази зима е много по-топла и не е никаква зима де, а на мен ми е все студено cold и той вече е на 2 годинки а си седим в къщи ! Немога да преценя нито как да го облека, нито кога да излезем.   umbrella  Nature SunnyМного шава, тича, изпотява се бързо и....незнам как дайствам. Днес ми се излиза. Ама много! Защото вчера беше прекрасно време, бяхме навън цял ден и ми подейства много тонизиращо. Тази сутрин се събуждам и гледам през прозореца облачно време, излизам вън а то студено, 4  градуса и навънка никакво движение.....И ми стана криво Sad Какво да правя днес пак цял ден с детенце в къщи Close Кажете вие ще излизате ли днес? По кое време, на колко години са децата ви, и как ги обличате? Много ще радвам ако получа някой съвет!:Simple Smile
 П.С. Обикновено излизаме към 10.30 сутринта до 12.30 и следобед от 15.30 до към 17.00-17.30, а вчера до 19.00 #Crazy

# 1
Аз започнах да изкарвам бебчо когато беше на 16дни  Peace
и до днес не сме пропускали и един ден, даже като вали излизаме за малко - да свиква  Wink
Не го обличам много ( макар, че бабите и татко му мрънкат, че ще настине).
Примерно в студените дни слагам бельо (боди), памучно гащеризонче (като за спане) и отгоре грейката.
В топлите боди, памучно гащеризонче и отгоре поларено гащеризонче, но не ватирано, а от по-тънките.

# 2
  • Мнения: X
 Аз се убеждавам обаче, че с малките деца е по-лесно. И ние когато беше бебенце излизахме всеки ден. Иван е зимно бебе - на 23-ти януари е роден, но когато е много малък стоиш навънка и за по-малко, когато е облечен и не мърда положението е съвсем друго. Сега обаче се движим  пеша, за ръчичката....запотява се, вятър когато има му духа в лицето, шалче не носи и...някак си ми изглежда много по-трудно....Все пак ще изчакам до обяд да видя колко градуса ще стане. Понеже времето е иначе много тихо а и слънце се опитва да напече, ако стане 8-9 градуса и ще излезем.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 243
Ние сме малки (1м) и излизахме когато има слънце.Днес няма да излизаме,а бях си направила план къде ще ходим. Sad

# 4
  • Мнения: 6 461
На вън гледам ,че има мъгла ...и сигурно няма да излизаме на разходка.
Най много да отидем да пазарим и толкова.....

# 5
  • Мнения: 3 456
И ние няма да излизаме днес- мъгливо ми се вижда

# 6
  • София
  • Мнения: 3 787
Тук вали,облачно и мрачно е.И с оглед на това,че дечко е постоянно по земята,ляга,става,играе в пясъка,не е подходящо за разходка Sad Което е лошо,защото и двамата се изнервяме в къщи Crossing Arms

# 7
  • Мнения: 3 042
Днес няма да извеждам Злати, но само, защото при нас вали и с чадъър ми е трудно да го водя.
Извеждам го винаги, независимо от времето - в студ, вятър, магла  , но само ако не вали.

Обличам го с боди, ватирана блузка, едно тънко елече, чорапогащник, джинси, яке /не е много дебело/, шапка.

# 8
  • Мнения: X
 А при нас е много тихо, но облачно....няма вятър, няма дъжд, слунчице се опитва да напече, но е едва 4 градуса. Затова незнам....Може би пък просто да го облека хубаво и...да се поразходим. newsm78

# 9
  • Мнения: 226
Дъждовно е и не мисля да излизаме днес. Може да се разходим в  моловете.

# 10
  • Мнения: 326
Ние сме болнички и не мисля да я извеждам, защото ми се струва че е хладно         

# 11
  • Мнения: 44
и ние нямя да излизаме, а нямям и настроение в това мрачно време!

# 12
  • София
  • Мнения: 607
Ние излизаме почти всеки ден ,защото трябва да прибираме каката от училище. Wink
А за обличането гледам да не е много навлечена.Боди ,чоропогащник  ватиран анцук и яке  шапка естественно.Щом се изпотява лесно недей го облича много голямата ми дъщеря много се поти и все гледам да е с памучни дрешки.
Чао от нас че трябва след малко да ходим до училището.  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 701
Дъждовно е и не мисля да излизаме днес. Може да се разходим в  моловете.
С малко бебе и количка в моловете е супер, и ние се размотавахме там по едно време, но сега с този грип... аз не смея...  Naughty

# 14
  • Мнения: 574
Ние сме с зачервено гарло и няма да излизаме,а и мъгла има!

Общи условия

Активация на акаунт