ЗА ПРЕНОСВАНЕТО

  • 1 180
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 138
Два дена преди да родя (демек на термина) се качвах на стълба да закачам пердето, ама не помогна, чистих, ходих ама не, мързелчо си седеше вътре. Виж само секс не пробвах, ама то с тоя корем хич не ми беше до това.
Спокойно ще и омръзне на девойката и ше излезе, няма как Peace
  bouquet

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 123
Щерката се роди 1 седмица по-рано, а синчето почти седмица закъснение.
На него не му бяхме измислили име. Аз само пъшках- няма ли да излиза вече и някой ми каза,че не иска да излиза,защото си няма име Grinning Интересното е, че тръгна да се ражда, когато го измислихме  Laughing
Леко раждане ти желая  Hug
 

# 17
  • Мнения: 1 273
ХиХи тия постове ме разсмяха яко!

А колкото до преносването и аз преносих. Пробвах почти всичко от горе изброените ама Цъъъъъъ
На4 ден тоновете на бебо се вдигнаха много и ми предизвикаха раждането.

Както разбрах от поста ти не за първи път пренасяш-- уф много гадно ама поне си знаеш.
Успех и леко раждане  bouquet

# 18
  • Мнения: 851
Как съм завиждала на тия с розовите нощници в Шейновоо...../за раждалите в другите АГ само ще поясня, че там мамите в предродилно са с жълти нощници, а родилите с розови Laughing/ Лежах там на два пъти, и ги гледах как си щъкат доволни из двора, а ние с тия тумбаци навирени hahaha. Те хубаво ми казваха "трай жено, гат са роди ще ти се иска да беше си седяло вътре..." така беше до едно време, ама сега се радвам. Както и да е и мойта щерка хич не щеше да се роди, само дето аз нищо не пробвах само ходех като самосвал из улиците и пуфтях. А за секс Naughty Naughty Naughty хич не ставах! Айде дано скоро се роди и да излезне леко и бързо, без поражения Flutter

# 19
  • Мнения: 465
Преносих и двата пъти, но си заслужава чакането  Heart Eyes
Леко раждане Peace

# 20
  • Мнения: 2 952
Ето на !
Постягва ме корема...обаче някак ветровито и мързеляшката Whistling.....вялоооо  , абе да ме стегне както трябва така и айде .....обаче ......
Между другото имам  дълга шийка на матката и затова доста преносих с малкия и накрая ми предизвикаха раждането понеже се обринах цялата със ситни  червени пъпки , които сърбяха ужасно( и друг път съм разказвала де Rolling Eyes).

За  сега обаче - нито обрив , нито високо кръвно ...чакаме си....МОмата поне няма да е  над 4 кила басамак Grinning Казаха  - 3.300 .....
Чакаме..... Whistling Thinking  А  сексуалностите -  Naughty #Cussing out никой да не ме пипа, много съм зла и страшна  Thinking

 hahaha

Общи условия

Активация на акаунт