Едно въпросче до родилите мами

  • 1 887
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 092
Индивидуално е , но аз ти пожелавам при теб да  е бързо ,  за да успееш скоро да се вмъкнеш в старите си дрехи  Peace
А за матката -отидох на преглед 50-тина дни след раждането и док каза че вече се е свила.

# 16
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Моя корем се прибра веднага след раждането,е разбира се не напълно.Сега ще започна коремните преси и се надявам много скоро да е ОК Party

# 17
  • Мнения: 601
Моят се сви на 4 мес., но аз бях качила 33 кг. Зависи колко си качила и дали ти е бил голям корема. Пробвай с колан. Чувала съм добри отзиви.

# 18
  • Мнения: 2 159
при всеки е различно, излезнах от болницата по-слаба от колкото съм сега Sad

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Бях на преглед 40 дни след раждането, доктора каза, че матката ми се е свила. Корема за съжаление още си ми седи  Sad

# 20
  • Мнения: 4 629
На мен корема ми се прибра няколко дни след раждането

# 21
  • Мнения: 26
Hi и от мен по книгите съм чела че матката се прибира до 40 ден слад раждането, а за прибиране костите на таза е необходими 1 година. Вече почти 2ри месец от както съм родила и в началото корема ми се клатеше като круша, на където се обърнех натам и той докато излязох от родилния дом и не сложих колан. Е сега е прибран, но сланинките които съм натрупала естествено, че освен с коремни преси или скалпел Hug по друг начин няма да ги свия Sad .

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
И моя корем не мога да кажа че напълно се е прибрал,въпреки че още нося ластични гащи newsm78май ще трябва и малко коремни преси!!!!!  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 243
Moмичета за какъв колан става въпрос аз си купих най обекновен от аптеката за 4лв но го сложих един месец след като родих и съжалявам че не го сложих още като излязох от родилното иначе за цялата бременност нададох 22кг от тях свалих 13 кг искам да сваля още 9кг.Мен ми е чудно дали няма някакъв крем или хапчета за прибиране на корема newsm78 Rolling Eyes


# 24
  • Мнения: 942
Еиииииииииииииииии,браво на вас! Аз вече осем месеца се мъча и нищо нестава!Но качих за голямо съжалени 20кг.и то повечето бяха на корема Hug,но не губя надежда Joy
Уви не си само ти CryЕ аз качих 10 кг.смъкнах ги за два-три месеца след раждането ,но Sad Cry Sad Cry пак си ги качих Cryи то защото се подадох на бабини приказки Close докато кърмиш си хапвай добре ми викаха и аз така и направих и сега се чудя какво да правя newsm78 как да отслабна Cry

# 25
  • Мнения: 83

 Родих в края на ноември, бях качила 26кг., сега към днешна дата съм свалила 22кг., от коремът ми е останало съвсем малко въпреки, че съм с операция.Майката му е коремни преси и глад!!!

# 26
  • Мнения: 3 478
Аз все още си имам коремче, не сии давам зор обаче да го махна. Просто ме мързи, а и време нямам, абе типичните оправдания. Викам си,защо да се трепя сега да го махам, като се надявам на второ бебе. Та ще изчакам и след това ще се трудя Mr. Green

# 27
# 28
  • Мнения: 3 360
На мен корема ми се прибра няколко дни след раждането

За съжаление не мога да кажа същото Sad

# 29
  • Мнения: 3 069
Не може корема на една родилка да се прибере веднага след раждането.....медицински е невъзможно.
Матката придобива предишните си размери до 1 година след раждането.

Общи условия

Активация на акаунт