търся информация за БЯЛА чЕРКВА и СТУДЕНЕЦ

  • 13 832
  • 10
  •   1
Отговори
Търся информация за хотел, хижа и писти на Бяла черква (над х. здравец) и на Студенец. Можете ли да ми помогнете?

# 1
  • Мнения: 1 937
geri22, информацията която дадох при другото ти запитване, както и мнението на jul, не са ли достатъчни? newsm78

# 2
Не мога да намеря хотел на бяла черква. newsm78

# 3
  • Мнения: 1 937
Защото там няма такъв, струва ми се!
Изброените места са подредени така - х. Здравец, Студенец, Бяла Черква и са съвсем близо едно до друго.
Ето още един вариант за отсядане.

# 4
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Ето още едно предложение от мен http://www.hotel.transing.com/
Дъщеря ми днес се върна от там. Беше на ски-училище. Има писта до хотела и в момента има сняг.

# 5
Благодаря ви за информацията.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 301
http://www.hotelzdravetz.com/

Заповядай още една оферта!Посетихме хотела, изглежда чудесно, надявам се скоро да почивам там!

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
"Копривките" е бившата станция на ЖП-то. Не бих я препоръчала, освен това се отдалечава от Бяла черква и Студенец. Хотел "Трансинг" много ми наподобява на Копривките newsm78
А иначе на самата Бяла черква има един малък хотел, нищо особено, но нямам никакви координати.
Според мен единственото читаво място в района (особено за зимата, дето искаме и да е топло), е екохотел Здравец.

# 8
  • Мнения: 402
На Бяла черква няма хотел само една стара къща пригодена за нещо такова. Най- новото в района е хотел Здравец, но не знам дали ще си намериш места. Зависи за кога и за колко време ти трябва. Инъче бившата станция на ЖП е пълна мизерия- старите мебели и старите плочки със стария мокет. Същото се отнася за голяма част от старите ведомствени станции. Преди седмица бяхме в хотел Диана - бившата станция на Гочо Грозев. Определено е прилично, чисто е и стаите са основно ремонтирани с нова настилка и мебели собствена баня, тоалетна, тераса, телевизор има ел. радиатор във всяка стая. Ресторанта е приличен. Само бара е стария /без промяна за 20 години/. Като цени е 16 лева за възрастен на легло и 10,50 за дете над 2 годинки. Телефона ако те интересува е 03109/229.

# 9
Гери, би ли ми казала къде точно е този хотел "Диана" и как се стига до там.
За хотел "Здравец" успях да резервирам, но искат 50% да се плати предварително, а аз не съм сигурна дали ще има сняг и дали ще става за ски. На хотел "Диана" имаше ли сняг и има ли писта наоколо?

# 10
  • Мнения: 402
Бяхме на хотел Диана на 10 и 11 февруари, да има много хубава писта наблизо, проблема е че горе нямаше сняг. Само на едната част от склона беше останало малко парче със сняг, децата се попързаляха със шейната, но за ски категорично не става. Предполагам, че на пистите на Бяла черква ще има достатъчно, все пак те са на 1600 метра. Ако сте с кола, не е проблем да карате на Бяла черква, а да спите на Диана. Само да ти кажа как се стига, нали това те интересува. След големия завой, с който се влиза за центъра на хижа Здравец, веднага в ляво е разклона за Копривките продължаваш само направо, докато стигнеш У образно кръстовище, там има огромна табела за хотел Диана и така с табели до самия хотел.
В предишния си пост съм ти писала телефона на хотела, ако искаш се обади, те всичко ще ти кажат.

Общи условия

Активация на акаунт