Избелиха ми се зъбите?

  • 2 632
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 673
Лелееееееееееее!!! Немога да повярвам, но съм от два часа с шини с гел за избелване и ми се избелиха зъбите...Е, това е само началото, но искам да споделя радостта си, че има видим ефект!!! Ех Hug Hug Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 2 840
В началото е драстично, после става незабележимо.А ефектът не е дългосрочен.
Естествено, зависи каква концентрация използваш и каква система, де.
Аз споделям личен опит Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 7 723
В началото е драстично, после става незабележимо.А ефектът не е дългосрочен.
Естествено, зависи каква концентрация използваш и каква система, де.
Аз споделям личен опит Rolling Eyes

И аз така  bowuu
Трябва да се прави доста често  Wink

# 3
  • Мнения: 8 917
Браво  bouquet

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Лелееееееееееее!!! Немога да повярвам, но съм от два часа с шини с гел за избелване и ми се избелиха зъбите...Е, това е само началото, но искам да споделя радостта си, че има видим ефект!!! Ех Hug Hug Hug



Дай малко повече подробности, моля!

# 5
  • Мнения: 3 010
и снимки....

# 6
  • Мнения: 2 657
и аз искам подробности и снимки...

# 7
  • Мнения: 2 673
...дълготрайността май зависи от системата на избелване и % на окислителя...Моя зъболекар ми обясни, че небезизвестната ZOOM система \"Пълна промяна"\е доста драстична, пък и форсират избелването използвайки лампа като катализатор на процеса...Така че аз нЕ я избрах за себе си...
Освен това вече няма да пия кафе, червено вино, няма да пропушвам. Така че надявам се да изкарам с бели зъби поне 2-3, може би и повече години newsm78Имайки впредвид, някои как си помпат устните през месец, защо срок от година, две, три за зъбите да е кратък Crossing Arms.
СНИМКИ ще пусна след десет дни, така че  Stop...ОЧАКВАЙТЕ НЕОЧАКВАНОТО!! Mr. Green Peace

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 741
Това за няколкото години по-добре го забрави,в никакъв случай не е толкова дълготраен ефекта,ако ще и нищо да не слагаш в устата си.

# 9
  • Мнения: 2 673
Жижи, при теб колко време се запази ефекта и каква система на избелване са ти приложили? Laughing

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Всичко друго отказвам, само кафето и колата НЕ! Crossing Arms
Явно ще продължа с избелващите пасти за зъби, въпреки че там ефект не виждам, но поне да се заблуждавам, че правя нещо.  Embarassed

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 741
Жижи, при теб колко време се запази ефекта и каква система на избелване са ти приложили? Laughing
Системата каква беше точно не помня,към 200лв.струваше.Ефекта при всеки е различен,но горе-долу от 6м.до 1г.ми каза моята стоматоложка.

# 12
  • Мнения: 2 229
На мен са ми казвали, че всяко избелване е вредно...но сигурно има нови технологии, които не ти скапват емайла. Thinking Аз само ползвам от време на време избелваща паста за зъби, а и не пия кафе така че за сега нямам оплаквания. Crazy

# 13
  • Мнения: 1 280
И аз така знам,4е не е хубаво да се избелват често зъбите,защото това са абразиви,които разрушават емайла на зъбите.Не казвам,че не трябва да се прави,и аз искам,защото пия вси4ко,а и пуша от 300 години насам..избелващите пасти и на мне никакъв видим ефект не са ми показали,но и аз с това се заблуждавам,4е все пак правя нещо по въпроса...Ина4е толкова е  хубаво,да имаш една бяла,хубава усмивка...Карил,все пак се радвам много за теб,представям си колко ти е гот!Усмихвай се много ,вярвам,4е направо светиш с новите зъбки!!! какво по хубаво,от една лъ4езарна усмихната жена!

# 14
  • Мнения: 2 673
ами то пастите ако избелваха Mr. Greenнямаше да има нужда да правим скъпи процедури по избелване...ползвала съм какви ли не пасти..НЕ избелват дентина, само почистват
за увреждане...не вярвам.Все пак в доста цивилизовани страни отдавна се напредва в тази посока, та не е нужно за всичко хубаво да бъдем такива скептици. Да, мен също ме е било до известна степен страх ...дали ще боли, дали ще е дълготраен ефекта, дали това, дали онова. Но в крайна сметка всички знаем със сигурност, че тютюнопушенето води до рак, но почти всички го правят Crazy Едва ли избелването е по-вредно от цигарите да речем!

Общи условия

Активация на акаунт