нашите сладурчета

  • 3 701
  • 129
  •   1
Отговори

Анкета

аз исках да е:

Опции:

  • Варна
  • Мнения: 1 618
зная, че всеки се радва на бебчето с което бог го дарява, без значение дали е момиче или момче, но всяка една от малка, а и сега си е мечтала тази рожба да е ....

# 1
  • Мнения: 2 005
Да,така е..Аз си мечтаех тайничко да е момченце и незнам защо почти бях сигурна в това Joy Joy

# 2
  • Мнения: 379
аз си бях внушила, че искам да е момиче; дори име бях избрала; за момчешко не ми се мислеше; всички ми казваха, че ще родя момче, а аз се дърпах; до последно избирах дрешките да са подходящи и за момиченце;
да ама не - мъжка майка съм; не казвам, че съжалявам; напротив - много внимавам, детето да не остане с чувството, че е нежелано, защото е момче;
живот и здраве пак ще се пробваме  Wink

# 3
  • Мнения: 8 505
Исках син.Не ме огря.

# 4
  • Den Haag
  • Мнения: 1 839
Винаги съм искала да имам  момче и момиче.Първото ми е момченце, което много обичкам и живот и здраве искам още едничко, но момиченце  Laughing.Ако е момченце пак няма да го връщам  Joy

# 5
  • Мнения: 2 677
Не мога да кажа, че преди да забременея съм имала дори и тайни предпочитания. Но когато разбрах, че съм бременна, вътрешното ми усещане, още преди да ми кажат пола, беше, че ще е момче. И да си призная честно, щях доста да съм разочарована, ако това чувство ме е подлъгало. Но се оказах права.  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 5 391
Исках момиче, надявам се вторият път да е такова Blush

# 7
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Като малка си мечтаех да имам дъщеря и от първия път успях!Като мама на момиче исках и момче -е имам и синче! Grinning

# 8
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Аз като малка си представях, че ще бъда мъжка майка на 2момчета.
Като родих дъщеря ми и погледнах какво красиво бебче е не се усъмних, че не е момче. После като чух "Какво хубаво момиченце имате" - шок  Shocked, чак спорих с акушерката  Joy Последният месец бях в болницата и всеки три дни ме гледаха "светила", всеки с различно мнение за термин (вариращ в границите на 4седмици), та ми казаха категорично МОМЧЕ. После много се радвах, до ден днешен се радвам много. Второто пък исках момиченце, то излезе момче  Laughing Сега съм щастлива мама на момиче и момче. Тайничко се надявам третото да е момиче (значи пак момче)  Laughing

# 9
  • Мнения: 1 029
Надявах се да е момиченце  Laughing
Винаги съм искала да имам две момиченца, но разбира се не бих се разочаровала, ако един ден имам и момченце.

# 10
всеки ми казваше 4е ще родя мом4е, но когато отидох на триизмерен видеозон ми казаха,4е ще е моми4е Grinning.и моми4енце си родих

# 11
  • София
  • Мнения: 1 243
Със сигурност искаш първото да е момче,а второто момиче.Така и стана.Голям Късмет! Laughing

# 12
  • Мнения: 140
Още от началото,когато разбрах че съм бременна,усещах че е момче.Всеки път на видеозона питам и все това ми отговарят.И казано честно винаги съм искала момченце-дано така и да стане! Praynig

# 13
  • Мнения: 2 663
И двамата с мъжа ми искахме първородното ни дете да е момченце, като май аз го исках повече -така и стана.Сега и двамата искаме момиче и според лекаря ми, чакам момиче, но Божа работа...

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Имах пречувствие някакво,че ще е момиче....ама не!Имам син.Надявам се второто да е момиченце  Praynig

# 15
  • Мнения: 227
Исках момиченце и си имам момиченце.

# 16
  • Мнения: 2 849
И двата пъти бях убедена ,че са момчета . Heart Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 568
И двата пъти - момиче. Първият познах. Сега съм бременна и ми казаха, че пак ще е момиче, но... ще видим Grinning.

# 18
  • Мнения: 270
Исках момиче, надявам се вторият път да е такова Blush

# 19
  • София
  • Мнения: 4 585
Винаги съм си се представяла като мъжка майка и съм си мислела, че 1-то ми детенце ще е момче. Heart Eyes Е така и ще бъде, поне така казват докторите, а и аз имах такова предчувствие. Grinning  Второто живот и здраве, може би ще искам да е момиче, ама каквото дойде. Важното е да са живи и здрави, ние също. Laughing

# 20
  • Мнения: 1 183
Исках си тайно момиче,но втория път искам момче,това ми е мечтата  Peace

# 21
  • Мнения: 601
Аз исках първо момче и след 5-6 год. момиче. Да си има голям батко. Но...

# 22
  • Мнения: 5 140
Исках момче, но сега като се замисля ми е по добре, че е момиче.

# 23
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Исках момиченце, но бях 99% сигурна че ще бъде момченце и познах! Не съжалявам и никога няма да съжалявам, защото имам най-голямото богатство, но все пак второто бих исакла да е момиченце! Heart Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 6 011
Искахме момче!Даже нямахме име за момиче.Сега имаме син.

# 25
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Исках момиченце и с такова се сдобих, второто искам да е пак момиче.

# 26
Още щом разбрах че съм бременна знаех,че ще е момиче...и преди почти два месеца се роди момиченце!На мама слънцето! Laughing

# 27
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Имам две момченца и много ги обичам,но много искам и едно момиченце. Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 5 362
Исках момиче и такова си имам Grinning

# 29
  • Мнения: 189
Аз от малка си мечтая за момче и момиче!Незнам защо, но бях сигурна, че първото ще е момиче.Да, ама не!Момче!Дано второто да е момиче.

# 30
  • София
  • Мнения: 1 424
исках момиче и си имам прекрасна дъщеря! Laughing

# 31
  • Мнения: 990
Когато разбрах ,че съм бременна с близначета , много исках да са разнополови. През цялото време  лекаря твърдеше ,че едното със сигурност е момче , а другото  бебе постоянно се въртеше  и неможеше да се определи. Родих две момчета  Laughing Heart Eyes

# 32
  • Русе
  • Мнения: 2 354
бях сигурна, че един ден ще имам момче, а съпруга ми, доста преди да си направим Вайана, ми беше казал, че ако си имаме детенце, то ще е момиче! И се оказа прав, за което и за миг не съм съжалила!

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Бях си втълпила,че ще е момче,но сега съм много щастлива с момиченцето си.

# 34
  • Мнения: 888
Мечтаех първото да е момиченце и така и стана, за второто не съм мечтала конкретно за пол, а за трето един ден живот и здраве ще ми се момченце може би да видя какво е... Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 729
Много искахме първото ни дете да е момче - и това се сбъдна.Когато забременях за втори път много исках то да е момиче- и това се сбъдна.Не можете да си представите колко сме щастливи - аз татко батко и малката Моника.Пожелавам го на всички.

# 36
  • Мнения: 2 159
винаги съм искала момиченце Heart Eyes и да я кръстя на майка ми Simple Smile
надявам се второто да е момченце, че да видя и с тях какво е, но както е писано Hug

# 37
  • Мнения: 2 757
Исках момче, не можех дори да си представя да имам момиче. И такова си родих. За второто вече предпочитах момиче, най-вече защото таткото и свекър ми си мечтаят най-после за внучка след 3 внука. Сега чакам момче и момиче. Живот и здраве юни ще ги възрадвам  Praynig

# 38
  • Мнения: 3 478
...момиче, и такова получих!

# 39
  • София
  • Мнения: 2 227
Повече клонях към мома (т.е. искаше ми се), но бях 100% сигурна, че е момче. Даже се майтапех, че ако ми кажат "честита дъщеричка" ще искам ДНК тест Blush. Просто бях убедена, че е момче!

# 40
  • Мнения: 26
Аз исках да е момче. В момента в, който разбрах, че съм бременна бях сигурна, че ще е такова Wink. Странно защо много хора около мен не им се вярваше та се налагаше да провеждам доста спорове. Е при някой това беше без успех, естествено докато не се роди отрочето ми.

# 41
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Аз си мислех,че ще е момче,а то е момиче,нищо другия път.

# 42
  • София
  • Мнения: 5 604
Мислех си, че искам момче, но в момента, в който лекаря ми каза, че е момиче толкова се зарадвах, че...явно всъщност това съм и искала!!!

# 43
  • Мнения: 365
Преди да забременея исках момче. В момента, в който разбрах, че съм бременна ме обзе силното желание да е момиченце. Сега съм щастлива мама на една малка прекрасна принцеса.

# 44
  • Мнения: 6 461
Имам това което исках.
Двама сина Peace

# 45
  • Мнения: 948
Много исках момче.Така и стана. Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 3 089
и двата пъти исках девойка. сега чакаме младеж и разбира се няма да го оставя в родилния дом  Joy

# 47
  • Мнения: 8 917
Исках само да е здравичко - останалото е без значение, но се радвам супер много, че си имам момиченце Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 48
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
аз също тайно се надявам на момче, пък и лекарят 5 пъти ми каза , че ще е момче.

Живот и здраве после искам и момиченце!!!!

# 49
  • Мнения: 45
az do posledno ne znaex kakvo beb4e 6te imam,edva kogato go rodix razbrax,4e imam mom4entse i bqx nai 6tastliviq 4ovek na sveta.a otnosno za tova kakvo sam si me4tala da imam moga samo da kaja,4e me4tata mi se sbadna.

# 50
  • Мнения: 326
На мен лекарите първия път ми казаха че ще е момиче, а аз толкова исках син и така стана.  Втория път не се виждаше бебето както трябва, но исках момиче и наистина се появи момиченце.  Вярвам, че ако е силно желанието на една майка за определен пол то се сбъдва.

# 51
  • Мнения: 171
Аз искам да имам и двете  Peace С малката си мислех, че ще е малък и тайно са надяавах да е момиче  Party Няма значение какви са, важното е да са живи и здрави и ние покрай тях  Hug

# 52
  • Мнения: 6 164
Много, много, много исках момче, беше ми фикс-идея, дори се разревах пред кабинета с триизмерния, докато чакахме с мъжа ми, че ако е момиче как ли ще погледна дъщеря си в очите, все едно не съм я искала.  Rolling Eyes Добре, че не ми се наложи - пишка видяхме. Mr. Green Joy Мечтала съм за момче и момиче - момчето първо, после момичето - баткото да пази малката и т.н... Но сега имам чувството, че момчетата са ми слабост и ще се радвам да имам и второ момче. Но и момиче ще си го обичам де...

# 53
  • Мнения: 2 631
Много исках момче.Така и стана. Heart Eyes

 Peace

# 54
  • Мнения: 1 273
Винаги съм искала (пък и като се замисля вътрешно, съм и знаела), момче. Така и стана Mr. Green

# 55
  • Мнения: 3 360
Искала съм здравичко детенце!Сега имам две...........момиченца  newsm56 newsm56

# 56
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Момиче и такова си имам!!!!  bouquet

# 57
  • Мнения: 119
Искахме моми4е и  Господ ни дари с такова,Дано всеки кой каквото иска това да му се ражда,щастието е огромно! 

# 58
  • Мнения: 1 174
 Simple Smile Ами аз уж нямах предпочитания към пола, но когато гинекологът каза, че вероятно ще ставам "мъжка майка"...сълзи ми потекоха. CryНе знам защо се изплаших.После разбрах,че ще е момиче и...сега съм много щастлива! Grinning Heart Eyes Следващото детенце,живот и здраве, може вече да е момче Simple Smile

# 59
  • Мнения: 351
Аз винаги съм искала да имам едно момченце и едно момиченце. Вече си имам една малка принцеса, остава да поработим по въпроса и за момченце. Laughing

# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 618
здр. мами, моите кръстници  и двамата много искаха момиченце и им се роди момче. Казаха,ч е ще правят опити докато излезе момиче......, а сега имат вече трето момченце.....

# 61
  • Мнения: 4 668
Винаги съм искала и бях сигурна , че ще е момченце  Laughing
Ако имам второ живот и здраве - пак искам да е момче !

# 62
  • Мнения: 2 040
Винаги съм си мечтала за момченце и момиченце, така че 1-вото ми детенце нямаше значение какво ще е .. надявах се и се молех само да е живо и здраво, без значение пола .. Grinning

# 63
  • София
  • Мнения: 3 804
Исках момиче, надявам се вторият път да е такова Blush
И аз така.

# 64
  • Мнения: 3 116
Аз искам и от двата пола по няколко, 5 общо Simple Smile

Само че, доктора каза максимум 2, аз казах 3, доктора се съгласи и така ме ограничиха до 3 дечурлига. Първото щъка във вкъщи и е момиче, значи едно от следващите две (да сме живи и здрави) ще трябва да е момченце Simple Smile

# 65
  • Мнения: 522
И аз и мъжа ми искахме първото да е момченце,а второто момиче Grinning.До тук плановете са осъществени,остава да поработим за момиченцето Laughing.

# 66
  • Мнения: 379
здр. мами, моите кръстници  и двамата много искаха момиченце и им се роди момче. Казаха,ч е ще правят опити докато излезе момиче......, а сега имат вече трето момченце.....
могат да продължат да се опитват докато си направят футболен отбор  Joy
и мъжът ми така ме заплашва като го предупредя да внимава, че поне второто го искам момиче Crazy

# 67
  • Мнения: 1 264
Аз нямах препочитания, наистина. Година и половина правихме опити за бебче и когато разбрах, че съм бременна бях на върха на щестието. Измислихме име за момиче, не знам защо, по лесно се споразумяхме и си казах, че ако е момиче поне няма да се налага да мислим име за момче, че с мъжките имена хич не можехме да постигнем консенсус  Mr. Green Е, ама в петия месец ни казаха, че 100% ще е момче  Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 298
Още от малка си представях, че ще си имам сладко момиченце,  с което да си играя и да й правя разни прически  Crazy, е засега доктора каза, че ще е момиче, та май мечтата ми ще се сбъдне, живот и здраве  Heart Eyes Party

# 69
  • Мнения: 385
Винаги съм искала да бъда млада майка на момиче-кокиче и ето на - ОГРЯМЕ! Grinning

# 70
  • Мнения: 11 607
Благодаря на Бог,че каквото исках - това и ме огря!

# 71
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Винаги съм искала първото ми детенце да е момче. Но като забременях изведнъж ми се приска да е момиче  Rolling Eyes, обаче си усещах, че ще бъде момче и си се роди сладко и красиво момченце, което много обичам Simple Smile.

# 72
  • Мнения: 69
исках момче - имам момиче

# 73
  • Мнения: 2 015
Аз исках да е мургавичко, като баща си, но се роди бяло, като пуканка Laughing.

# 74
  • София
  • Мнения: 1 750
Вътрешно винаги съм знаела, че ще имам момиче. И то години преди изобщо бебето да е било на дневен ред. Няколко месеца преди да забременея с мъжа ми обсъждахме все женски имена. Той също много искаше момиче. И го имаме - най-прекрасната принцеса!  Heart Eyes

# 75
  • Варна
  • Мнения: 1 618
А мислите ли, че по-добро съжителство има между деца от еднакъв пол? Лично аз имам сестра  и винаги сме с еразбирали добре и помагали една на друга.

# 76
  • Мнения: 27 524
И аз, като 99 от 100 си мечтаех за момиче  Laughing
Имам момче, безумно щастлива съм с него, не мога сега да си представя той да е момиче. Не мога и да си представя да имам изобщо момиче, а и вече не искам, така свикнах и ми харесва  Hug

# 77
  • Madrid
  • Мнения: 514
Исках момиче,имам момче!

# 78
  • Добрич
  • Мнения: 298
Благодаря на Бог,че каквото исках - това и ме огря!

PeaceИмам това, което исках - момиче и момче. Peace Peace[/color] Peace

# 79
  • Мнения: 105
Винаги съм искала син на име Александър, ма мъжо ми каза 4е знаел само как се правят моми4ета Mr. Green

# 80
  • Мнения: 1 440
Винаги съм искала синове,мъжа ми също.Когато се роди дъщеря ми бяхме най-щастливите на света.
Сега тайничко се надявам на момченце,но в крайна сметка важното е да е живо и здраво бебче,пък пола е без значение.

# 81
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Винаги съм искала син на име Александър, ма мъжо ми каза 4е знаел само как се правят моми4ета Mr. Green
Страшен е твоя мъж......

# 82
  • Мнения: 200
Аз лично преди да забременея нямах предпочитания, но когато това се случи силно се надявах да е момиче, защото всички около мен ми казваха, че така като ме гледали щяло да бъде момче. Е сега имам една красива госпожица на пук на всички познавачи. Laughing Joy

# 83
  • Мнения: 887
Мечтаех за дете без значение какво е.Не съм правила предварителни планове за пола.Когато ми казаха,че е момче много се зарадвах и съм сигурна,че да ми бяха казали,че е момиче пак щеше да е същото. Heart Eyes

# 84
  • Мнения: 742
Аз тайничко исках момиче и то защо??? Ами не знаех дали ще се оправя с чурката  Sad ако е момче, защото една позната ходи по хирурзи....и....малко се притеснявах Embarassed

# 85
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Първо исках да е момиче. После исках да е каквото и да било, само да имам дете. Като ми дадоха възможност да избирам, пак казах - дете. Е, дадоха ми момиче. После забременях и се надявах на момче. Да, ама не - орисана съм с момичета Heart Eyes

# 86
  • София
  • Мнения: 110
винаги съм искала да е момиченце и ... така и стана

# 87
  • Мнения: 510
Исках момче и наистина е момче, въпреки че аз до последно имах усещане, че ще е момиче. Ако живот и здраве имам второ някой ден пак искам да е момче.

# 88
  • Мнения: 25
С първата си бременност исках момче, бях убедена, че ще стана мъжка майка - но не би, роди се момиче.Сега не мога да си представя, че може да е момче (август ще видим).

# 89
  • Варна
  • Мнения: 1 618
нека проверим нашите желания с анкетка

# 90
  • Мнения: 1 416
Исках да е момиче и ми се сбъдна желанието.  Simple Smile

# 91
  • Мнения: 576
Бях сигурна, че ще родя момче, но тайно си мечтаех за момиче - и Бог ми я подари - моята кукла Рая!  love001

# 92
  • Мнения: 2 241
Стана точно както исках - първо момче, после момиче Wink

# 93
  • София
  • Мнения: 928
До края бях сигурна, че ще родя момченце. Така и стана.

# 94
  • Мнения: 200
Следващия път когато забременея ще се надявам на момченце

# 95
  • Мнения: 497
Искам и момиче и момче, засега си имаме мъжки атрибути, да видим като се покаже на бял свят какво ще е. hahaha

# 96
  • Мнения: 393
  Исках момче и момиче и ги имам,но в обратен ред-първо дойде момичето.

# 97
  • Мнения: 674
 Исках първо момче и второ - момиче. Май това си е някакъв стереотип - момчето да се грижи за момичето! Имам си обаче най-сладкото момиченце на света и изобщо не съжалявам. Надявам се все пак второто да е момче, защото таткото ще си умира от кеф да го вози на мотор, да ритат и други щуротии... motor football ribolov

# 98
  • Мнения: 1 364
Исках момиченце и си имам момиченце.


И аз така.

# 99
  • Мнения: 27 524
Момиче исках, не знам защо.
Сега се радвам, че е момче и не си и помислям да искам момиче  Grinning

# 100
  • Мнения: 2 807
Исках да са момче, момиче и пак момче.
Е, благословена съм точно с такива  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 101
# 102
  • София
  • Мнения: 1 252
Исках момче и Господ ми го даде. А сега си мечтая за две момиченца, ако може наведнъж Simple Smile

# 103
  • Мнения: 3 334
исках момче,но си имам прекрасна дъщеря Peace

# 104
  • Мнения: 990
Молех се да видя две чертички на теста за бременност , не съм имала претенции относно пола. В крайна сметка станах майка на близначета момчета Heart Eyes. Ако имам трето дете ще се радвам да е момиченце  Wink

# 105
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Първото искахме да е момиченеце  Heart Eyes,тати чак се беше поболял на тая тема-момиче,та момиче.Е явно наистина много сме го искали,за второто нямахме претенции-пак е девойка хубава  Heart Eyes Hug

# 106
  • Sofia
  • Мнения: 907
Исках момиче и бях сигурна че е  Mr. Green , обаче в 4 - тия месец ми казаха, че мойта девойка си има пишка  Mr. Green Е, що рев изревах  Embarassed , да ме пита човек защо  Embarassed  . Сега не бих могла да си представя да имам момиче  newsm78
Ама много бих се радвала, живот и здраве ако / като му дойде времето Вики да стане батко на една малка девойка  Grinning .

# 107
  • Мнения: 2 386
Винаги съм искала момиченце, дано имам такова някой ден (още ми е рано)..  Wink

# 108
  • София
  • Мнения: 1 877
Ми преди всичко исках живо и здраво бебче, но ако кажа, че ми е било напълно безразлично ще излъжа. Първия път много ми се искаше да си имам момиченце и така се получи Heart Eyes. А за втория бях убедена, че е момченце и познах Mr. Green! Не че щях да се разочаровам каквото и да се беше случило де...

# 109
  • София
  • Мнения: 4 585
Искаше ми се да е момченце и такова се оказа. newsm44  Heart Eyes

# 110
  • Мнения: 1 735
Момиче.
Такова и получих!  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 111
  • Мнения: 3 205
Исках да е момче, усещах, че ще е момче и е момче.
Сега искам момиче, но нямам никакво усещане. Ще видим какво ще излезе.

# 112
  • Мнения: 1 272
Нямах конкретно желание. Важно беше да е живо и здраво. Но за следващото сякаш повече ми се иска да е пак момиченце. Струват ми се по-обичливи и "благодарни" за отглеждане. ВИж третото може и да е момче - за разнообразие  Peace

# 113
  • Мнения: 766
Аз си мислех, че е момче- таткото пък си искаше момиче  Laughing
Е този път е както мъжа иска - момиче  Heart Eyes

# 114
  • Мнения: 3 069
И тримата исках да са момчета.
За моя радост така и стана Wink

# 115
  • София
  • Мнения: 1 339
Исках момиче, надявам се вторият път да е такова Blush

и аз така , но за миг не съм помислила вече след раждането защо не е

# 116
  • Мнения: 184
исках момиче,но е момче но сега се радвам повече че е момче

# 117
  • Мнения: 46
исках момче и имах усещането че ще  е момче,и наистина се случи и си имам прекрасен син

# 118
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Без значение.

# 119
  • Мнения: 1 101
Момиченце исках, но се оказа момче. И аз сега не мога да си представя какво е да си майка на девойка, то било прекрасно да имаш син Laughing Дано скоро малкото ми мъжле стане батко на момиченце. Grinning

# 120
  • Мнения: 2 498
Само за момичета си мислех и Бог ми ги прати....

# 121
  • Мнения: 1 925
И за двамата ни беше все едно какво ще, нямах никакви предпочитания, нито пък усещания...  Peace

# 122
  • София
  • Мнения: 43 903
все едно ми беше, не съжалявам , че е момче, даже се чудя, че ми е било все едно а не съм искала да е момче...Wink

# 123
  • Пловдив
  • Мнения: 61
По време на първата ми бременност всеки път като ме гледаха на видеозон ми казваха МОМЧЕ. А аз тайничко се надявах да са сбъркали и да е МОМИЧЕ.  Роди се МОМЧЕ. В последствие бях много доволна и щастлива, че е момче. Повече от 7 год. повтарях, че ако имам второ дете искам и то пак да е  МОМЧЕ . Неисках и да чуя за МОМИЧЕ.
Сега чакам второ бебе. Но за мое голямо учудване съм раздвоена. Просто незная какво точно искам - дали МОМЧЕ или МОМИЧЕ. Ту ми се иска едното, ту другото.
Знам със сигурност , че искам да е живо и здраво, всичко да му е наред - пък пола - Божа работа !!!

# 124
  • Мнения: 903
За мен беше без значебние исках всичко да е ОК и да се роди живо и здраво  Peace

# 125
  • Мнения: 471
Исках момче, имах усещания че е момче и родих момче , но второто искам да е момиче живот и здраве като стигнеме до второ

# 126
  • Мнения: 266
Много искахме с мъжа ми момиченце,и родих момиченце. GrinningНе,че ако бях родила момче щяхме да му се радваме по-малко. Grinning

# 127
  • Мнения: 338
И двамата със съпруга ми искахме момче Hug и бебечо е момче  bouquet

# 128
  • в Низината
  • Мнения: 705
Исках момиче, но винаги съм имала чувството, че ще имам момченце - така и стана.

# 129
  • Мнения: 2 309
Като забременях,усещах,че ще е момче - така и стана!!! HugНямала съм притенции Hug
Сега за второто също нямам,но вътрешно бих искала да е момиченце,а и таткото така си пожела Hug Praynig

Общи условия

Активация на акаунт