Die Jеcken sind los и в ГЕРМАНИЯ се маскираме- 14

  • 14 357
  • 267
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 178
Добрютру свати!
Като ще си играем на карнавал, хайде да се маскираме - форумски карнавал.
Сваляте лентички, аватари и сменяте ново екранно име?

Готово  Hug
от сериалите гледам Lost и Desperate Housewives, семейно gledame Simpsons i King of Queens

Риен, ти от нас може и да се откажеш, но ние от теб не Naughty

На Пепеляшка честит РД на патерица, аz не zнаех, че чакаш бебе, моите най_сърдечни пожелания zа леко раждане Hug

По тоzи повод аz съм с две секцио, първото по мед. покаzания, второто zаради първото.
Според политиката на клиниката, в която работи мъжът ми желанието на пациентката zа вуншсекцио се уважава. В случаите в които пациентаката търси съвет zа начина на раждане се преценява конкретно zа случая.

Ще се маскирате ли утре и ако да как? Искушавах се днес да си купя дяволски рогца, но се откаzах много съм дебела и вместо на дяволка _иzкусителка, щях да приличам на червена крава Tired

Последна редакция: сб, 17 фев 2007, 17:25 от megstar

# 16
  • Мнения: 1 610
Вечернице, не смеем да те предизвикаме.Недей тъй , душо! Ние само гальовно те приканваме към разговор.И оооо Тароооо! а как си с руните? А моята интуиция? То по-скоро е шизофрения, гласове чувам. Laughing

Няма какво да ми се извинявате. Аз не се натъжавам , че сте ме коригирали.Слава богу на критика нося! Сърдя се на себе си поради незнание и непроверка. Ей, така си ме е яд, бе хора. Луда история!
За карнавала съм с едно голямо "ЗА". Който даде идеята, да уточни обаче правилата- откога почваме, за колко време, дъра бъраи други подробности. Laughing
За имената, имахме една клиентка, която за да получи кредит представи референция от Нигерия. Беше я написал някой си Маймуна Шуаибу Simple Smile
Ааа, тоя го знаем. Той на Мамунката брат'чеда.Даже като идва на гости лани си забрави джапанката.Но не му направи впечатление, че е бос.
[Ще се маскирате ли утре и ако да как? Искушавах се днес да си купя дяволски рогца, но се откаzах много съм дебела и вместо на дяволка _иzкусителка, щях да приличам на червена крава Tired
Е, вече и мен ме отказа да си купя рогца. Аз ще се маскирам като вещица. т.е. нищо няма да променям. В реалния живот да не би да разпознавате вещиците.

# 17
  • Мнения: 1 178
Искам да ви питам искате ли един списък за детска хомеопатична аптека с изредени симптоми кога как се използва даденото хомеопатично средство.
Седи ми отдавна книжчицата - издание на Leben&Erziehen от преди 4 години.


аz искам
чудя се zащо е толкова пусто, а то днес събота, събота, събота вечер  Flutter

и аz исках да ставам следовател, бях по детски влюбена в един батко следовател, така zавърших право и иzневерих на детската си мечта да стана космонавт.

# 18
  • Мнения: 3 521
Хайде халохен и от мен. Hug

риен  bouquet, както винаги перфектна тема спретнала. С теzи темпове на писане как смогваш да наслагаш все раzлични картинки? Laughing Как е детенце?

Като zаговорихме zа хомопатия кажете нещо подходящо zа кашлящо едногодишно със zапушен нос, че дzвера zаболя нещо Confused.

аz съм zа маскировката Crazy

# 19
  • Мнения: 11 307
Аре на Карнавалаааааааааааааа!
Alleeeeeeeeeee Hopp!
Alleeeeeeeeeee Hopp!

Не ми приказвайте, че сте за, ами действайте! Naughty
Я ма вижте ква съм убавица. Flutter
Сеира предлагам да го приключим на Ашермитвох. Който е съгласен, моля да гласува  Mr. Green

Сърфи, дай повечко данни за дамата, че да ти кажа с какво да я лекуваш.
За най-бързо - Ferrum phosphoricum. Може чист, може и комбиниран Има много хубав препарат на Веледа с такова име
Ако кажеш и кашлицата каква е още повече ще ти помогна.

Риен, сега за предизвикателствата.
Аз много подозирах, още със заглавието, че ще хвърчат искри, то така и стана. Чак до гръмотевична буря се стигна. Но... сега поне сме с изяснени позиции и чисти пред съвестта си.
Пък и да се поозпознаем малко в такива ситуации не беше зле.
За в бъдеще ще се пазим да не се настъпваме по мазолите. Hug

Агент007,толкова сте засекретени, чак визията ви не виждаме  Praynig

Последна редакция: сб, 17 фев 2007, 21:39 от Шапчица червена

# 20
  • Мнения: 1 610
Шапчице,присъединих се....обаче за ситуациите какво имаше предвид newsm78 нещо не схванах в последния постинг, но то ще е понеже не ни работят спец службите в събота вечер.
Айде за феновете на ДЗДС, утре от 15.10 десетте най-витциге кастинга
А от 19.05, по RTL ще дават V´-Verbrauchershow , уж ще има за зеленчиуците и пестицидите пак.
от мен лека!

# 21
  • Мнения: 1 584
Леле и аз искам на маскарада ама ще има да се обяснявам в отчетната коя съм Crazy Че там влезе един тати под прикритие и ела да видиш какво стана в кокошарника Joy

Аз искам списък с хомеопатията Hug А и едно въпросче - тя свободно ли се купува или пак трябват рецепти?

# 22
  • Мнения: 260

Хайде да се иzтипосам и аz тука, да не вzеме някой да се гътне от любопитство.
Снимката както се вижда е от Октоберфест, а не от Фашинг.
Ако го срещнете някъде тоzи, по добре се правете, че не го поzнавате, щото има 4 деца и малко не е в ред.  Laughing
Marge Simps и Шапчица червена  не съжалявайте, че не сте станали следователи. Не е приятно да се ровичкаш в най мръсните части на съzнанието на хората. И съвсем не е като на кино.
Стягайте инвентара zа фотографиране, да няма после иzвинения от рода на "Батериите ми паднаха" "Картата ми се препълни" и други такива.
Айде и УМНАТА, някой трябва да документира всичко zа идните поколения.

# 23
  • Мнения: 592
Здравейте,
аz само да се zапиШа. Утре Ще ви 4ета, 4е съм гроги.
Имах гости от обяд и те вzеха, 4е до сега се zастояха, имна4е бе готино.

Лиске, zаЩо се преименува?
Пак нови имена трябва да zапомням. Не ме йуберфордвайте бе хора.
А нали zнаехте, 4е Лиса държеШе много на правописа?
И на никого басма не цепи, Щом някой греШно се иzцепи.

# 24
  • Мнения: 241
Днес беше супер файско време, слънце, без грам облак, 12°  sun В двора пълно с минзухари и кокичета.

Весе, що да не пиша? В предната тема даже драснах малко и за себе си  Simple Smile Има и друго, че не мога да насмогна на темповете на писане. Сякаш детето като беше по-малко имах много повече време да вися във форума   Mr. Green
Майра, в кой Касел сте ходили? Има 2 броя. Kassel и Kasel. Ние сме в Kassel.  Simple Smile
Секциото видях, че сте обсъждали. Много спорна тема. Аз бях секцио по спешност, а почти бях родила.  Confused Питах за второто евенуално дали и то трябва да е с ОП, казаха, че зависи от обстоятелствата. Но останах с впечатлението, че ако всичко е наред и аз поискам секцио няма много много да ми противоречат.  Thinking
От сериалите до скоро гледах Still Standing и Eine starke Familie. Но не съм фен. Предпочитам научнопопулярните предавания.

# 25
  • Мнения: 3 423
Николета,
благодаря, че ми напомни, че тази пуста Лиска за правописа тука писка. Ще внимавам тогаз в картинката, та да не я дразня горкинката. Иначе съм най-официално поканена на Карнавал, лъснах си петната, мацнах спирала, та да ми светнат очите, издължих шия, та да виждам на кой бар няма опашка и се изправих и аз с мъжете. Лиска е в запас. Като си е дала дупето под наем, така е. Сега ще се задоволявате с мен. Бях се загубила, но добри деца ме намериха и поставиха на място. Затова сега съм блага, добродушна, някои ме наричат мекушава. Обещавам да не пия, да съблюдавам морала, да не ми се привиждат запетайки и да уважавам мнението на колежките. И колегата ще уважа, спокойно. Откакто му видях снимката, издължих още повече врат. Питайте, пипайте, до сряда. После се връща Лиска и геймът е оувър, тъй да ви е ясно.
На първо време включвам ДСДС. Типвам за русата девица и за Тина Търнър. Но може и дамата с червената рокля да го отнесе. Айде, да не се разсейвам повече. След малко пак.
Привети на Мардж, Тутурутката заспала, пардон, Червената шапчица, на Джейми и Алис, хус дъ ф...Алис.

# 26
  • Мнения: 3 423
Ако го срещнете някъде тоzи, по добре се правете, че не го поzнавате, щото има 4 деца и малко не е в ред.  Laughing

Пред мен са декларирани само две. Защо?

# 27
  • Мнения: 260
Ако го срещнете някъде тоzи, по добре се правете, че не го поzнавате, щото има 4 деца и малко не е в ред.  Laughing

Пред мен са декларирани само две. Защо?
А теб, като те питат колко пари имаш в банката, каzваш ли ?
Опитах и аz да прикрия половината "богатства" от финанцамта, но не би, иzловиха ме веднага.  Embarassed
За големите 2 не е ставало въпрос, zащото те отдавна нямат право на майчинство, пък и живеят при бившата ми жена.
И мен май ме гони синдрома "Просеко-Посерко", чета "В двора пълно с марихуана и кокаин".
За което се иzвинявам на Алиса, ама така става като се чете по диагонал.  #Crazy
Агент ОО7 какви са теzи спец. служби дето не работят в събота вечер, те служби ли са, или Български политици, които не работят, а гледат само далаверата.  Mr. Green
Аz смятам да се маскирам като алкохолик, хем лесно, хем бърzо, два облака с бира и съм готов .  #Crazy
Шапчица червена като специалист в областта на интуицията, може ли да ми гледаш на кафе, пък ако поzнаеш и клиенти ще ти водя, стига да се раzберем zа процентите.  Money
Айде лека и паzете яйцата ей, може пак да потрябват.  Flutter

# 28
  • Мнения: 1 817
Vessito здрасти! Wink

Искам да те питам мъжа ти от къде ти е поръчал боза и луканка  newsm78? Има ли някаква страница в нета  Thinking? Ако има, дай ми моля те адреса  newsm17

Прия  bigdance2тен карнавал на всички!   costumed034

# 29
  • Германия
  • Мнения: 8 094
Добре де, сега с кьоле алаф ли да поздравявам тук Laughing Wink

Шехи, спокойно, мен от секцио не ме е страх, дори напротив Crazy

Сериали почти не сварвам да гледам, едно време бях фенка на Sex& the city; сега съм на вълна новинарски канали и доку-та.

Хомеопатиите, ако не греша има и без рецепта, дори педиатърката ни е давала направо при прегледа от "перличките", други съм вземала пък с рецепта.

Каква изцепка е направила едната мулатка в ДСДС, та е извън играта вече?

Общи условия

Активация на акаунт