Die Jеcken sind los и в ГЕРМАНИЯ се маскираме- 14

  • 14 363
  • 267
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 423
Мадам Жираф, няма да се учудя. Само че, що ще мъжът ми там. Той в Бг МИО срещу МЕИ е завършил Laughing

И аз не знам, що ще мъжът ти там.
Впрочем къде? И защо? Ще, щя, щял...
Може да съм жираф, ма червото ми е
право и не се налага да коцвам. Нито мал,
нито шон. Кой Шон? Падам си по Шон Пен.

# 46
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Браво! Мислех за това да пиша за  след карнавала.

Казвай къде , защото и аз ще ходя! ....Лайпциг?
Други желаещи мами за корекция на бюста?  А вече " коригирани " има ли между нас?
Дайте да избистрим тая тема и да мирясам.


Честито за договорчето!
Аз на малката Тасманийка кукла Барби няма да й купя, а камо ли там.....Ще ги биеш  ли русите хубавици или ще им пукаш балоните?

Последна редакция: нд, 18 фев 2007, 15:45 от Тас

# 47
  • Мнения: 1 242
А каква е разликата между Ваше Величество и Ваше Височество, а?

 newsm78 Олеле, с риск да се изложа ще предположа, че Величество се вика на монарха, а Височество на лице от царски произход... Или разликата е като между инфант и португалски престолонаследник newsm78
 Мадам Жираф, знам, че на високо акъл не вирее, но пък на ниско мухлясвал. Я, кажи!?

Абе, що ще мъжът ми в Яйцето Laughing Нали си го била била нейде скивала.
А аз по Шон Конъри (на младини) Laughing

# 48
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
А , Превъзходителство кой е?
А Ваше Сиятелство?


голям компот ще стане. Като се почне от титлите...

# 49
  • Мнения: 3 423
А каква е разликата между Ваше Величество и Ваше Височество, а?

 newsm78 Олеле, с риск да се изложа ще предположа, че Величество се вика на монарха, а Височество на лице от монаршески произход... Или разликата е като между инфант и португалски престолонаследник newsm78
 Мадам Жираф, знам, че на високо акъл не вирее, но пък на ниско мухлясвал. Я, кажи!?

Абе, що ще мъжът ми в Яйцето Laughing Нали си го била била нейде скивала.
А аз по Шон Конъри (на младини) Laughing

А, не така. Колкото по-нависоко се качиш, толкова по-надалеко виждаш, казваше дядо ми, старият Жираф. Аз затова си връзвам гърба като балетистка и виря носа, та да ми порасне шията и да виждам още по-надалеко. Примерно до Димитровград. Където има опашка за договори с моята музикална компания, а метеоролозите регистрират затопляне. И как няма да има затопляне, като реотаните на завистливи конкурентки са прегряли. Алоу, малкоцицести късокоски, кой ще ви купи цедетата, бре, алоу, за тая работа перхидрол трябва, алоу.

Пък мъжа ти, дръжчице (позволи ми да те наричам любовно Чомачка), съм го виждала из Берлин. КаДеВе най-вероятно. Щото аз другаде не ходя. Там лампите са най-бляскави, а има място и за шията ми и не се налага да се навеждам.

# 50
  • Мнения: 1 636
Na Линда имам таzи и другата_Звеzдни zнаzи,но отдавна не съм се сеЩала да ги отворя(или нямам толкова време  newsm78 )
За кафето някой бе6е питал.Ние имаме 3 ма6ини zа кафе,1 zа немско с филтър(което пие само мъжът ми сутрин),аz сутрин съм на нес.После минавам/е на Сенсео(но е на Петра) и последно вzехме Tassimo.Като имаме гости ги 6а6каме с иzбор_нес,нес беz кофеин,капучино,латте,тее,еспресо,от филтър... Докато ре6ат и до6ло време да си ходят  Laughing
За ОП zа раzкрасяване_определено имам нужда,но ме е 6убе,гледала съм няколко предавания и няма да се хвана на това хоро.Имам лъжливите сутиени от БГ и от Отто си вzех едни силиконови подложки,които дори и в банският се слагат,така,че само мъжлето zнае zа какво става на въпрос  Hug
От подобни проzедури се ре6их и zапонах zа лаzерно обеzкосмяване.Била съм до сега само 3 пъти и съм много доволна.Огромна раzлика.
Синя каске,Ще ми услужи6 ли с каската,че Томи ми бие едни главички при zаспиване...последно носът ми отнесе ча6ата му и сега е надут и червен  ауаа
Замислила съм се,колко от вас и ва6и поzнати са на една сметка.Аz тук имам само 1 семейство германzи и 1 испанzи на една сметка.Всички други са поотделно.Ние като каzахме,Ще се женим събрахме всичко наедно.ОЩе имаме 3 сметки,но имаме карти и танове zа всички.НеЩо не схваЩам как я карат другите поотделно,беz zначение дали жената работи или не.Вие какво мислите по въпросът?
Пробвах правописът,ама да ме иzвините,по_добре да е с гре6ки,отколкото да zагубя оЩе толкова време.

# 51
  • Мнения: 1 242
Пък мъжа ти, дръжчице (позволи ми да те наричам любовно Чомачка), съм го виждала из Берлин. КаДеВе най-вероятно. Щото аз другаде не ходя. Там лампите са най-бляскави, а има място и за шията ми и не се налага да се навеждам.

Аз Чомак да се наричам - първа радост е за мене!

Сега ми става ясно, защо ходя на пръсти Mr. Green

А моля те не внасяй смут в душата ми нежна. Моето зомби и КаДеВе... а уж му било там мако скъпичко!
Хмм, причината ще да е руса! Само да не е цомбеста Пайнерка, че таз обида не ще мога я преглътна...

# 52
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Еййййййййййййй..чакайте малко! Спреде дееееееееее.......

Козметиката на бюста не значи увеличаване! Даже давам да ми смъкнат малко от големината.

Говоря за естетика. За повдигане и оформяне.


Мексе и ние сме така като вас. Общи сметки с по 2 карти.

# 53
  • Мнения: 1 636
Taс,тогава вече не съм против ОП,но обикновено е zа увеличаване.Поне при мен от Ц преди А е вече голяма,та zа това си мисля,че и повечето имат предвид увеличаване.
Оф,сега докато ви оправя кой кой е...  smile3532 Знам 3 със сигурност,другите гадая по прикаzките.

# 54
  • Мнения: 3 423
Аз имам няколко сметки. Жирафът знае само за една.
Другата е за КаДеВе. Третата е за зор, за ман. В една
банка съм дори и акционерка. С мъжа ми не си бъркаме
само по сметките. Плащаме кой каквото има за плащане,
като аз все гледам да не се мина. Така съм научена все пак.
Като говорим за цици, няма нищо по-естетическо от жирафови
цици. Може да се убедите, ако отклоните поглед наляво, където
аватарът ми доказва цялото това изящество. Някои казват за
циците, че били преливник. Да, изяществото прелива понякога.
Тас-кебап, за какво повдигане и оформяне говориш? Да виждаш
някъде на аватара ми следи от разрушителната сила на гравитацията?
Не. Няма и да намериш. Защото всяка сутрин правя гимнастика с
по един речник в ръка. Но не на Габеров, ами на Наука и изкуство.
Защото тоя Габеров е обида за интелекта ми. Пък е и само един том.
Виж, речникът на Наука и изкуство е в два тома. От A до L и от M до Z.
Всяка сутрин ли казах. Да, сутрин първи том е в лявата ми ръка, а втори -
в дясната, вечер обаче ги разменям. За да има хармония в натоварването.
В КаДеВе не намерих подходящи тежести за целта, та затова с речници.
Пък и за какво друго човек си купува речник, ако не за гимнастика в
името на оформянето и повдигането на циците. Това с повдигането
само ако се налага. Засега работя само по оформянето. Мъжът ми дооформя
с точков вакуумен масаж. Даже и детето сме включили в инициативата.
Но това между нас да си остане, да не ме погнат властите за експлоатация
на детски труд.

# 55
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Двааааааааааааа са! Габероф с новия правопис, Жирафке!
И имаш правописна грешка.   hahaha

# 56
  • Мнения: 1 636
Мъжът ми дооформя
с точков вакуумен масаж.
  smile3532
Даже и детето сме включили в инициативата.
Но това между нас да си остане, да не ме погнат властите за експлоатация
на детски труд.
При мен това с детето доведе до обратното,внимавай  hahaha

# 57
  • Мнения: 3 423
И имаш правописна грешка.   hahaha

Понеже днес е Прошка, та се опитах да провокирам човеколюбието ти.
Ударих на камък обаче и от сърцето ми потече кръв. Капе, но ще шурне.

# 58
  • Мнения: 260
1. Докладвам zа потомството
   1.1.   1бр. Х 18 год. Ж
   1.2.   1бр Х 15 год. М
   1.3.   2бр Х 1,5 год. 2 Х Ж
Рапорт даден - Рапорт приет!
2. За Путин, номера с въzглавниците е много тарикатски. Като го няма мъжа и после като се прибере и попита :
- Ти с кого си легна снощи?
- С Путин.
- А с кого стана?
- Пак с Путин.
И ще смее ли да не вярва, ако не иска да си има работа с ФСБ (не става дума zа Формация Студио Балкантон, а zа Федералная Служба Беzопасности). Ако не вярва, ще свети като Руски подводничар.
И някой от феновете на Путин, пробвал ли е водка "Путинка"?
3. За Испанците
Едно детенце в Париж попитало баща си:
- Татко къде се намира Испания
Бащата вzел картата на Париж и zапочнал да търси, но Испания не открил.
После вzел карта на Париж и района, но пак не открил Испания.
Накрая каzал на детето:
- Абе тука някъде ще е , но сега не мога да я намеря, zащото имаме един Испанец във фирмата и идва всяка сутрин с колело на работа. Сигурно не е много далеч.
4. За корекциите
Който не ме харесва, да ме прибере у тях, да не ме гледат хората, пък и той zор да види.
5. За скорпионите добре че не съм попадал на такива, една Лъвица ми стига.
6. Не очаквах чак такова удължаване на врата на Лисичката, че да стане на Жираф, повече снимки няма да публикувам.
7. За поръчките от България, искам да си поръчам прясна риба. Не zа ядене, а zа да отмъстя на пощальона. Какви ли аромати ще се носят от пакета след едноседмично пътуване от България до тук.
8. Ако границите на Берлин са на 700 - 800 Км от центъра, zначи живея в покрайнините.
9. Мраzя да плащам сметки, предпочитам да си внасям парите в спестовната книжка, във вид на бира, грилхаксе, грилхендл, винце и т.н. вкусотии.
10. hexe mexe Защо имаш толкова голямо желание да ни ОПРАВЯШ, подоzирам zадни мисли.
Айде толкова от мен, и иzкарайте пилетата на голямата лампа отвън, хем полеzно, хем по евтино, хем и по приятно(ако има Биергартен наоколо).


# 59
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
За да спре да капе, си прегледай пак договора.

Що не каза по рано Жирафке , че днес е ден за прошка?

Тас  иска прошка от всички , които е засегнал пряко или косвенно.
Тас има голямо и добро сърце.
Тас ви обича, всички!

Общи условия

Активация на акаунт