за мами-студентки

  • 1 176
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Искрено ти пожелавам да се справиш със поетите задачи и се оглеждай за почеве колежки, които могат да ти помагат.

# 16
  • Мнения: 3 334
Искрено ти пожелавам да се справиш със поетите задачи и се оглеждай за почеве колежки, които могат да ти помагат.


същото ти желая и аз.Много ми помагаха колегите и не ми е било никак трудно. Hug

# 17
  • Мнения: 46
caisa благодаря ти.
а да ви попитам има ли някои от вас които живеят на общежитие?
защото ние сме на общежитие,а по общежитията има хлебарки.В нащата стая няма много,защото си пръскаме родовно и поддържаме чистичко.но все пак от време на време се появява по някоя гадина и много ме е страх бебо като се роди да не го полази някоя гадина.Ако има мами живеещи на общежитие,как се справяте с тези гадинки?

# 18
  • Русе
  • Мнения: 1 155
caisa благодаря ти.
а да ви попитам има ли някои от вас които живеят на общежитие?
защото ние сме на общежитие,а по общежитията има хлебарки.В нащата стая няма много,защото си пръскаме родовно и поддържаме чистичко.но все пак от време на време се появява по някоя гадина и много ме е страх бебо като се роди да не го полази някоя гадина.Ако има мами живеещи на общежитие,как се справяте с тези гадинки?

Здравей, аз също уча в ТУ и живот и здраве може и да се диломирам това лято. До 9-я месец бяхме на общежитие (53в) после се наложи да се върнем в Русе. Хлебарките ги борех с Глобол Гел (във Фантастико би трябвало да има). Но истината е, че нямат изчистване. Аз също имах подобни притеснения (понеже нищо не подсказваше, че няма да живеем там) и накрая се бях примирила, че ще мажа с Глобол, ще ги трепем механично, пък каквото стане  Rolling Eyes щом и други съумяват да живеят така, значи тези методи до някъде помагат и не е толкова страшно.
Успех!    bouquet 

# 19
haze zdravei.az sa6to sam ot montana i bebeto mi e na pat.u4a v tehni4eskiq svoboden fakultet.kato vidq 4e si ot mnt.napravo umreh ot kef:)Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile

# 20
mila eli mnogo kasno vidqh 4e si ti.az sam viki kom6iikata ti.az ti pisah na li4ni ama nz.dali  6te go polu4i6.radvam se 4e vsi4ko e minalo ok.tolko ne6ta iskam da te pitam i tolko iksam da ti vidq bebeto:)Simple SmileSimple Smile:)i az 6te si imam mom4ence:)Simple Smile:)v 5-mesec sam i imam 4ustvo 4e mnoogo bavno mi se minava vremeto:)Simple Smile:)6te pi6a pak.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 368
Здравей!Наистина,трудничко е,но няма как.Щом сме се хванали на хорото,ще го играем до край!Когато записах магистратура бях в 3-ти месец от бременността.Сега ми остават още два семестъра до диплома.Наложи ми се да чета на глас по време на сесия,а малкия така слушаше сериозния глас на мама,горкичкия какво ли си е мислел.Ще се справим, мамчета,сигурна съм!Успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт