С какво да захраня първо-с каша или с зеленчуково пюре?

  • 2 310
  • 20
  •   1
Отговори
Ние вече освен АМ приемаме сокчета и плодово пюре,но сега педиатърката ни каза,че след като навършим 4 месеца трябва да включим и зеленчуковите пюрета с жълтъка.Аз лично мисля,че май е раничко за тях-особенно пък за жълтък!?Вие какво ще кажите?Не е ли по-добре да включа първо безглутеновата оризова каша?

# 1
  • Мнения: 574
Пробвай с кашата тя не натоварва така стомаха,после постепенно въведи пюретата а жълтъка не го давай по рано от 6-7 месеца и то по малко! Wink

# 2
  • Мнения: 326
аз първо захраних с зеленчуково пюре

# 3
  • София
  • Мнения: 1 423
Аз захраних със зеленчуково пюре при навършени четири месеца. Имам и безмлечна каша ориз на Милупа, но още не съм давала. Скоро ще пробваме и нея. Моята педи ме кара да давам жълтък, но смятам да изчакам поне до шестия месец  Peace

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
И аз захраних със зеленчуково,но и кашата е добър вариант.За жълтъка обаче е доста рано още.Казваш че даваш и това е/аз така правех/.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 423
И аз захраних със зеленчуково,но и кашата е добър вариант.За жълтъка обаче е доста рано още.Казваш че даваш и това е/аз така правех/.
Аз така все още я лъжа че давам сокчета  Twisted Evil

# 6
Благодаря,Ви!Май и аз ще поизлъжа за жълтъка.

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 515
Аз,захраних на 6 навършени месеца със зел.пюре,след това въведох кашата и накрая плодовите пюрета.Жълтък и сокчета не съм давала.Ти така или инъче си захранила с плодово пюре и сокчета даваш,така,че според мен няма голямо значение с какво ще продължиш!

# 8
  • Мнения: 772
аз започнах със зеленчуково пюре,но доста мами започват с каша Peace

# 9
  • Мнения: 832
Аз захраних с плодово - зеленчуково - ябълка и морков.

# 10
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Захраних с безмлечна оризова каша на 5 и половина месеца.

Последна редакция: сб, 17 фев 2007, 19:38 от marulka_s

# 11
  • Мнения: 89
Аз захраних на 6 месеца с каша от ориз. Съвета ми е да си избереш 1 схема и само нея да си следваш, а не да правиш комбинации от няколко - един чул, един видял...така лесно можеш да обръкаш режима на детето. Преди да избереш, помисли по-дълго, но после не спирай, както си започнала. Като гледам, щом си почнала със сокчетата от рано, може и да пробваш със зел. пюре. Но може би по-добър вариант е ориза.

# 12
  • Мнения: 2 039
аз първо захраних с зеленчуково пюре
И аз  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 5 605
И аз захраних първо със зеленчуково пюре!

# 14
  • Мнения: 619
Aз с оризова каша.

Общи условия

Активация на акаунт