Каква марка каша?

  • 1 576
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 950
Искам да започна да давам каша, но не знам каква марка да взема. Ще ми препоръчате ли някоя? Ако има някакво значение, ние ядем плодове, картоф, морков и ориз.

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 525
За начало трябва да е безглутенова,а марката можеш сама да си я избереш.Аз,купувам кашите на Фризо и съм доволна Peace!

# 2
  • Мнения: 1 559
В началото безглутенова и безмлечна. А как ти се струва вариантът да приготвяш домашна каша?

# 3
  • Мнения: 942
Аз почнах с безглутенова на фризо Peace и съм доволна от тях Peace

# 4
  • Мнения: 950
Цитат
В началото безглутенова и безмлечна. А как ти се струва вариантът да приготвяш домашна каша?
Бях се замислила да й приготвям в къщи, но не знам как се прави.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 423
Аз ще давам безглутенова безмлечма каша ориз на Милупа  Peace Още не съм започнала.

# 6
  • Мнения: 4 970
Аз запо4нах с безмле4на безглутенова на Нестле- ориз с рожкови Peace

# 7
  • Мнения: 3 478
Аз започнах с оризовата на Гърбър Peace

# 8
  • Мнения: 526
А защо се дава безмлечна - за да не с е отбие ли?

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 846
Купувам Хумана и Милупа от готовите, а домашни правя от кафяв ориз, просо, елда.

# 10
  • Мнения: 927
Аз започнах захранването с оризова каша на Милупа, а сега давам ориз с ябълки на Хумана.

# 11
# 12
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
За мен най- добри са Милупа, за разлика от почти всички други са например без захар, а млечните им/аз лично не съм давала, но скоро ще пробвам/ са с АМ- повечето други са със сухо мляко.
Домашни правя от кафяв ориз и елда.

# 13
  • Мнения: 119
Със сухо мляко са българските каши,затова е добре да се избягват.
Освен на Милупа, на Хип  и Фризокрем също са с АМ.Аз давам от тези марки досега.

# 14
  • Мнения: 351
И ние започнахме с кашите на Фризокрем. Бебка много ги харесваше. После опитахме и останалите.

# 15
  • Мнения: 2 553
Аз също съм доволна от Фризокрем, но дадох за първи път доста по-късно и беше с глутен и АМ  Peace

# 16
nie sme na 6 meseca i na kazaha da ne davame ka6i s banan. Vie davali li ste?

# 17
  • Мнения: 24
мисля  че  милупа, фризо и  нестле са  най- добри,и  на слънчо не са  лоши

# 18
  • Мнения: 999
Аз давах на Слънчо мисля че бяха.

# 19
Давах безглутенова оризова на Нестле. Бебчо я харесваше много.

# 20
  • някъде
  • Мнения: 4 955
На Хумана бананова- млечна, безглутенова и му харесва! Peace

# 21
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
На Хумана бананова- млечна, безглутенова и му харесва! Peace

Препоръчително е кашата, с която започваш да е безмлечна.

# 22
  • Мнения: 157
Аз започнах с бананова млечна без глутен на Слънчо. Хумана и Фризокрем не искаше изобщо да ги яде.

# 23
  • Мнения: 526
Ние даваме бананова-млечна без глутен на Слънчо. Бебко много я харесва и иска още, но никой не дава отговор защо се препоръчват безмлечни, а не млечни. Аз мисля, че млечните са по-близки до кърменето, защото и то е все пак мляко и по-лесно ще се усвоят, пък бебето има нужда и от по-калорична храна, каквито са млечните.

# 24
  • някъде
  • Мнения: 4 955
На Хумана бананова- млечна, безглутенова и му харесва! Peace

Препоръчително е кашата, с която започваш да е безмлечна.
Да знам Peace, започнах с безмлечна, безглутенова на Фризокрем, но не ми се разтваряше хубаво, пък и бебо получи запек и аз си въобразих че е от нея, та отиде почти цялата в кофата! И понеже след това купих млечна на Хумана и му понесе, та даже и му хареса, затова я писах нея! Wink

А на въпроса на Дессси- Мисля, че се препръчва да е безмлечна заради АБКМ, но пък някои от тях са с АМ, така че не мисля че е голям проблем! И аз съм решила няколко пъти да му давам на Хумана и на Фризокрем и после да пробвам на Слънчо кашите, които са със сухо мляко Thinking

# 25
  • Мнения: 385
На Милупа, малко са по-скъпички обаче, но са без захар и са мн хубави!  chef

# 26
  • Мнения: 439
безглутенова задължително, и безмлечна,ако кърмиш.Ние започнахме с Frizo Crem оризова-не е скъпа,харесваше му.На Milupa са по скъпички.за съдържанието-има едно и също предназначение.Важното е дали можеш да си го позволиш,ако папка повече-да правиш по.често голям разход.

# 27
  • Мнения: 918
Desssy, кашата на Слънчо е с пълномаслено сухо мляко , не е с адаптирано мляко (поне на тази която имам така пише, пише, че има и глутен)! Според мен сте още малки за нея. Мисля че е по-добре да вземеш безмлечна  и да добавяш кърма , а ако става много течна я прави с чай. 

# 28
  • Мнения: 966
слънчо  chef

# 29
  • Мнения: 1 440
Аз за сега давам само безмлечни каши с кърма и асортиментът ни е Хип(елда с ябълка и банан Peace и оризовата), бананова на Беби, морковена на Слънчо, ябълкова на Хумана(малко ни киселее). Имам и грис на Милупа, който скоро ще дам Peace

# 30
  • Мнения: 256
давам бананова каша на слънчо Joy

Общи условия

Активация на акаунт