Спестени пари = пропуснати удоволствия, така ли е?

  • 1 811
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
Я кажете сега !!! Grinning

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Simple Smile за някои удоволствия трябва да се спестява.

# 2
  • Мнения: 7 100
Не им е дошло времето да бъдат изхарчени.
Или удоволствието винаги предстои.

# 3
  • Мнения: 7 837
Не винаги  Grinning
Напр. ние решихме да спестим пари и да не се прибираме в БГ тази година  Simple Smile

# 4
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Не винаги  Grinning
Напр. ние решихме да спестим пари и да не се прибираме в БГ тази година  Simple Smile

Какво имаш предвид?
 Joy Joy Joy

# 5
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Какви спестени пари...аз ги харча заради удоволствието от пълния стомах

# 6
  • Мнения: 656
Как бе, на мен удоволствието ми е да е пестя пари  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 7 837
Какво имаш предвид?
 Joy Joy Joy

 Laughing Нищо, нищо, ей така си мърморя сутрешно...
Добре де... Поне за едно удоволствие, което ще пропусна, се сещам - да пия кафе за 50 ст. или бира пред НДК.

# 8
  • Мнения: 5 622
За едни е така, за други не.... Нищо ново не казах и аз...

Не обичам да пестя. РАзсипница съм. Така съм по-щастлива. Всеки избира кое го прави по-удовлетворен- да пести или да харчи....., или и двете  Wink

# 9
  • Мнения: 11 747
И аз обичам да харча,но за някои удоволствия трябва първо да се спести....,ама после какъв кеф е!! Sunglasses

# 10
  • Мнения: 5 622
А според мен колкото повече пестиш, толкова по-малко харчиш после. Все по-малко и по-малко и все повече и повече пестиш....Получава се нещо като пристрастяване към пестенето и все целите, към които се стремиш се променят и нарастват....

# 11
  • Мнения: 4 546
зависи с колко пари разполагаш и какви удоволствия имаш. в моя случай-точно това значи  Tired

# 12
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
А според мен колкото повече пестиш, толкова по-малко харчиш после. Все по-малко и по-малко и все повече и повече пестиш....Получава се нещо като пристрастяване към пестенето и все целите, към които се стремиш се променят и нарастват....
   Откъде да ги спестявам? newsm78       Трябва първо тази формула да реша, а после как да ги харча. Ако трябва толкова със зор да ги спестявам, заслужава ли си да се измъчвам като ги харча.

# 13
  • Мнения: 15 619
Пестя само за да ги изхарча с по-голям кеф. /това сега/
За в бъдеще - не знам....

# 14
  • Мнения: 4 473
Така е!

Общи условия

Активация на акаунт