Мнение за студио Акт Бюти?

  • 2 335
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 235
Здравейте момичета.
В интернет разглеждах за различни антицелулитни и отслабващи процедури, и попаднах на това студио http://www.sofiadnes.com/modules.php?m=guide&goid=2117. Моля за ако има сред вас такива, които са го посещавали да кажат какви са им впечатленията.
Предварително благодаря   bouquet

# 1
  • Мнения: 49
Аз ходих миналата година там на целутрон за стягане, не толкова за целулит,защото почти нямам.Останах много доволна,даже не направих всичките процедури и д-то ми стана като камък.А и такива цени няма да намериш никъде в София.Гаранция. Hug

# 2
Az hodq ot 1 mesets na celutron s masaji, syshto za stqgane, ne tolkova za celulit. Mnogo sym dovolna, ima efekt, struva si da opitash, ako si reshila. Syglasna sym za cenite - nqmat ravni. Blagodarnosti na Cveti i Krasi ot syrce.
P.S. Cveti e kozmeti4kata, a Krasi - sobstvenikyt. Mnogo sa gotini.

# 3
  • Мнения: 803
Уау Shocked Цените наистина са супер! А и ми е близо..Остава само да намеря време Confused
Някой да знае работното време?

# 4
  • София
  • Мнения: 301
Цените наистина са страхотни. Аз проверих в едно козметично студио в центъра, за една процедура с парафанго ми искат 40лв., а за целутрон 20лв. - направо е убийствено. Явно ще трябва да пробвам в това студио.

# 5
  • Мнения: 794
Друг някой ползвал ли го е защото се чудя???

# 6
  • Мнения: 1 005
някои ходил ли е на Парафанго там и ако да колко струва?

Общи условия

Активация на акаунт