Кой има лятна количка TCM ?

  • 2 137
  • 21
  •   1
Отговори
Ше съм много благодарна на всички които имат такава количка да споделят мнението си за нея

# 1
  • Мнения: 5 790
Лека и удобна е, но не и за разбитите софийски улици. С тези малки колела, на Виктория й се взе здравето. Аз въпреки всичко си я ползвам още тази количка, ходим до кухнята с нея, че не мога да влача дете, пазар и купички с храна. На най-малкото камъче ми запира и Виктория се обръща всеки път и ми казва: "Не, бе мамо!". Иначе нямам оплаквания, като изключим това, че се разскърца по снадките - т.е леко са й се разхлабили нитовете след година и половина ползване.

# 2
a kade ima magazin za tezi koli4ki?molq vi kajete mi 4e mi trqbva spe6no da si kupq

# 3
  • Мнения: 1 930
Aз я ползвам, върши ми работа, но ме дразнят малките и колелца. Исках да се счупи, че да си купим нова, ама е много здрава Twisted Evil

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Бебенце за кой град питаш?

# 5
  • Мнения: 339
И аз да се включа с въпрос-Колко тежи тази количка и как се сгъва?

# 6
  • Мнения: 5 790
И аз да се включа с въпрос-Колко тежи тази количка и как се сгъва?

Около 4-5 кг, не повече. Сгъва се по доста странен начин. На средата на рамката има едни щипки, които се отпускат и количката пада надолу. Абе и аз го обясних... ама дано си ме разбрала. Идеята е, че не е тип "чадър" сгъването. Но се побира в багажник на малка кола без никакъв проблем, че и остава място за още багаж.

# 7
za grad sofiq stava vapros,tolkova mi e spe6no da si kupq 4e nqmam s kakvo da izkarvam beboka navanka

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Ами аз съм виждала в ТСМ-а на ул. Екзарх Йосиф, горе-долу срещу Халите.
Изобщо в ТСМските магазини търси, както и в биг шоп.

# 9
  • Мнения: 4 111
Ако искаш поръчай да ти я доставят - http://tcm.dir.bg/_wm/catalog/item.php?did=26153&df=35581&dflid=3  Peace

# 10
  • Мнения: 4 428

Тук е по-скъпа. Виждала съм я и за о/о 30-35лв. В сайта пише, че тежи 6,5кг  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 94
Тежи 4 кг.За мен лесно се сгъва, много е лека, на девойката й е удобна,  наистина малко трудно се управлява, но пък като свикнеш не е проблем.Има 2 положения на гръбчето.

# 12
  • София
  • Мнения: 700
Някой виждал ли е скоро да се продава тази количка? Проверих вскладоветев Младост 2, в Хаджи Димитър, в Атракцион, в http://tcm.dir.bg/, но навсякъде е изчерпана.
И наистина ли има легнало положение ?

# 13
  • Мнения: 95
Аз имам такава- купих я миналото лято, но от Плв. Тук има огромен склад на ТСМ и понякога са на смешни цени- аз я взех чисто нова, с найлон за 18 лв, и ми казаха, че съм била късметлийка (всеки път е с различка цена, виждала съм я и за 37 лв). Единственият проблем са малките гумички, наистина забиват на всяка дупка. Иначе синът ми още си спи в нея, друг плюс е, че има поставка за крачетата, която се вдига, така че като спи, не му са подгънати краката в коленете. И кошът е мн голям- аз все с бебока пазарувам и ми е мн удобно  Peace Но моята няма поставка за шишета от страна на майката

# 14
  • София
  • Мнения: 1 162
хубава е и е здрава за тази цена, но са й ниски дръжките и трябва да ходиш с чупка в кръста за да не ти се удрят краката долу в количката. Тази количка е за ниски хора, не че аз съм висока-165см

Общи условия

Активация на акаунт