Velform Rotair- Въртящя електрическа четка за изправяне на коса

  • 5 834
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 456
Според мен всичките им продукти са боклуци на тези Тв...  Tired
Абсолютно. никога не бих си купила нещо от тях, след като навремето бях купила един уред за вакумиране, който така и не проработи... Sick

# 16
  • Мнения: 4 770
Пълен боклук е. За изправяне на коса и дума неможе да става. Примирих се да го ползвам само като сешоар, но на второто ползване се счупи.
Неможе да се поправи, защото въртящата част се оказа пластмаса
     
Sorry!  newsm12 Дано да намериш нещо по-добро! Иначе и аз не ги харесвам тези джаджи...  Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 266
Пълен боклук е. За изправяне на коса и дума неможе да става. Примирих се да го ползвам само като сешоар, но на второто ползване се счупи.
Неможе да се поправи, защото въртящата част се оказа пластмаса
А няма ли гаранция? Ако не може да се поправи, искай да ти я сменят или да ти върнат парите!

# 18
  • Мнения: 882
Дано никога не ти се налага да си връщаш гаранционна стока. Камо ли тези за които си се вързал като "лапни шаран"

# 19
  • Мнения: 4 053
Според мен всичките им продукти са боклуци на тези Тв...  Tired

точно така,
няколко пъти сме се прецаквали Mr. Green
(иначе реклами те им са страшни)

# 20
  • Мнения: 1 546
Гледам рекламата в момента и забелязвали ли сте голямата манипулация?Реално не дават как един къдрав кичур става прав!Винаги дават кадъра някъде от средата на кичура, който вероятно преди това е изправен старателно  преса! Wink

# 21
Аз ползвам нещо подобно и тъй като съм изненадващо доволна, бих ти го препоръчала. Не съм сигурна как точно се води, но е на същия принцип - топла струя като на прилично мощен сешоар, с въртяща се кръгла четка за скромните 23 лв от търговския център в моя квартал, фирмата-производител е First... Досега не бях ползвала техен продукт, но от тази "сешоарна маша" Thinking Thinking Thinking съм изключително доволна - изправя и подвива, без да гори краищата на косата. Аз я ползвам на леко влажна коса, като от ефекта на сешоара дори бухва допълнително.
Определено препоръчвам! А, да - гаранцията е 2-годишна Simple Smile

# 22
  • Мнения: 450
И аз си търся подобна четка,но ми се искаше да е малко по-евтина... 119лв. са ми много Rolling Eyes

# 23
i az bqh nabut da si zema Velfrom Rotair ama   ne vidqh edno polojitelno mnenie za nego i se otkazah
 doh doh doh doh doh doh  

# 24
  • София
  • Мнения: 3 838
И аз си търся подобна четка,но ми се искаше да е малко по-евтина... 119лв. са ми много Rolling Eyes

Има подобни уреди за по трийсетина лева по магазините, просто трябва да потърсиш. Аз имам въртяща се четка, както и невъртяща се - предпочитам втората. С въртящата се освен да се оскубя, не знам какво друго мога да постигна.

# 25
  • Мнения: 450
Serpentine,благодаря   bouquet
Искаше ми се някакво лесно решение за тази моя коса,но ... няма лесно Sad

Общи условия

Активация на акаунт