Женска консултация във Варна

  • 6 620
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 178
Нито при Радеа, нито Градинаров  Naughty В Здравния има доста впечатления точно за тях двамата, ако се разровиш лесно ще ги намериш   Confused Аз лично бях при др Корновски в Майчин дом, останахме очаровани, много подробно обяснява и на достъпен за нас език  Peace Каквото и да решиш - успех!   bouquet

Д-р Явор Корновски е най-усмихнатия и внимателен АГ, който съм срещала.  Кой от двамата бащата или сина води ЖК.
Иначе аз ходих при Савулева във Вега, но сега разбирам че вече не работи там

# 46
  • Мнения: 7
Здравейте момичета,
аз също ходя на консултация при д-р Тодорова. Тя не работи в ОБ от 22.05, станало е някакъв голям скандал и тя е напуснала. По тази причина  тя е на договор и за това трябва да се плаща по 100 лв на болницата, а нормално за ангажимента да и се плати.
Поздрави,

# 47
здравейте всички,
Моля, посъветвайте ме къде да започна ЖК по ЗК.
Първа бременност ми е, 6 г. седм. и съм в паника, че не съм ориентирана къде, при кого и т.н
Благодаря на всички, които ще ми помогнат в решението  Blush

# 48
  • Мнения: 2 746
здравейте всички,
Моля, посъветвайте ме къде да започна ЖК по ЗК.
Първа бременност ми е, 6 г. седм. и съм в паника, че не съм ориентирана къде, при кого и т.н
Благодаря на всички, които ще ми помогнат в решението  Blush

Рано ти е още да се регистрираш, ще те върнат.Трябва да си поне в 10 г.с., ако не и 12 г.с. за да те вземат на ЖК.Д-р Надя Тодорова е добър вариант за водене на консултация.Не се паникьосвай, а спокойно събирай информация за докторите и ще решиш.

# 49
viva nova благодаря ти за съвета, смятах че възможно най-бързо трябва да те заведат на консултация Embarassed. Можеш ли да ми дадеш някакви координати на въпросната д-р  Тодорова и къде работи?
10Х

# 50
  • Мнения: 2 746
Работи в жълтата сграда на кръстовището на Окр.болница, всеки понеделник и че, че твъртък от 14 - 18 часа, кабинет 108.Имай предвид, че по здравна каса някои неща се спестяват, не е лошо да се ориентираш и към друг доктор за второ мнение.Например за ехограф д-р Тодорова не е много  обстоятелствена, на мен директно ми каза, за повече подробности да ходя при доц.Балев.Иначе си върши работата. Laughing

# 51
  • Мнения: 94
Тази д-р Тодорова последно във ВЕГА ли е само или в или до Окръжна?

И казате за ЖК от 10та г.с., ами до 10-та не трябва ли преглед и някви насоки кво да се пие, ала бала?

 newsm78

# 52
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Тази д-р Тодорова последно във ВЕГА ли е само или в или до Окръжна?

И казате за ЖК от 10та г.с., ами до 10-та не трябва ли преглед и някви насоки кво да се пие, ала бала?

 newsm78

До 12-та г.с. се ходи "на частно"  Sad Питаш си гинеколога какво да пиеш, четеш от форумите и стискаш палци всичко да е наред.
Според лекарката, при която отидох за установяване на бременност, бременност не се регистрира до 12 г.с.,  защото много често се случва да има спонтанен аборт. Дори ми спомена за процент от порядъка на 50%, което ми се струва доста пресилено. Прилагаме естествения подбор, който оцелял, оцелял. И какво да ги правят регистрираните по-рано бременни, ако вземат да направят аборт? Ми колко бумащина ще трябва да се изпише

# 53
  • Варна
  • Мнения: 3 235
Тази д-р Тодорова последно във ВЕГА ли е само или в или до Окръжна?

И казате за ЖК от 10та г.с., ами до 10-та не трябва ли преглед и някви насоки кво да се пие, ала бала?

 newsm78
Вега вече не функционира, Тодорова преглежда там където е обяснила viva_nova. Когато искаш може да отидеш на лекар, аз отидох при 2 седмици закъснение, т.е. в 6та, просто регистрацията и картона се правят по-късно. Не е задължително и да си платиш за този първи преглед - взимаш си направление от личния и готово.

# 54
  • Мнения: 94
Последно не разбрах тази жълта сграда към Окръжна ли е или не? Няма ли точен адрес и какво е, частен кабинет ли?
 Whistling

# 55
  • Варна
  • Мнения: 3 235
В тази жълтата сграда се помещава МЦ "св.Анна", в който д-р Тодорова има кабинет, както и други доктори-специалисти. Отделно тя води раждания в Окръжна болница, като за това заплаща някаква такса - това го прочетох тук от темата, не съм говорила по въпроса все още с нея.

# 56
  • Мнения: 94
Чудесно! Благодаря ти  Hug
Чудя се колко ли струва преглед на частно при нея, понеже моя личен дава направления само до 5то число на месеца.. Money

# 57
  • Мнения: 94
Абе странно, че била в МЦ на др Цолов, а на сградата пише МЦ Св.Анна.. newsm78

# 58
  • Мнения: 2 746
Абе странно, че била в МЦ на др Цолов, а на сградата пише МЦ Св.Анна.. newsm78

Не е странно.Понеделник и четвъртък е в жълтата сграда на "Св.Анна" , а в сряда, ако не се лъжа е в МЦ Цолов.Само не знам там дали преглежда по здравна каса.

# 59
  • Мнения: 94
Е добре де, къде  е тоя МЦ др Цолов?!!!

Общи условия

Активация на акаунт