ВМ-НВХ Манджа мазна-снага снажна-11

  • 20 893
  • 380
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Да, тука съм, совсем сирьозен. Малко ми са спи, леко неадекватност, но съм добре.
Хубава тема, бравос, Фафелиня! Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 330
Днес нямам прегрешения! Grinning

Закуска в 11 утринта:  пилешка наденица с домат
Обяд 16:00: салата от марули пиле и малко пармазан - 2 cупени лъжици настърган( ядох в ресторант)
Вечеря 20:00: Пилешка пържола със салата зеле.

Сметката :

Калории 1232
Мазнини 52 %
ВЪглехидрати 7 %
Белтъчини 41%

# 17
  • Мнения: 8 949
Извинете ме, че малко нахално се намесвам в темата ви.  Embarassed
Изчетох всичко в нета за този режим на хранене, но все още не мога да си отговоря как може човек да яде толкова много и да слабее...  Shocked  Rolling Eyes
Бихте ли споделили от колко време спазвате този режим на хранене и колко точно кг. сте свалили до сега?!     bouquet

# 18
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Добрютро и прекрасен ден
е скромно пожелание от мен
седмицата да е пълна с успехи
а гардероба - с оширочели дрехи

Сега си пийвам сутрешното кайве, наздраве!  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 492
Днес четвърти  ден , спирам да ги броя - мина ли третия е ясно , че ще се задържа дълго в режима .  Crazy
Свалила съм още 300 гр , а така ми се иска изведнъж да покаже 2 кила или нещо от сорта ... ама на за циклих на грамчета - вчера 100 , днес 300 и тия 30 кг ще ги влача с години ... Confused
Вчера без да искам съм намалила много калориите , защото вечерта бях на гости и единственото , което намерих НВд беше една консерва със скумрия и домати !

Менюто от вчера :

закуска

извара 100 гр
сирене 40 гр
кисели краставички 190 гр
орехи 10 гр

Обяда

хек 170 гр
домат 145 гр
извара 200 гр
кисели краставички 200 гр
сирене 40 гр

Вечеря

консерва скумрия с доматен сос
кисели краставички 200 гр


Момичета полудяла съм по тази салата с извара , сирене и кисели краставички - по различните сайтове , намирам различни стойности на киселите краставички и естествено ги смятам от сайта , където най - ми изнася  Laughing !

Калории 915
М- 32,88 % Б- 55,16 % В- 11,96 %

Така става , като непредвидено се наложи да си пропуснеш заплануваната вечеря - мазнини под 50 %  Sad !
Ескимо 3
Вода 4 л

# 20
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ето ме -пак съм 76,5кила-ко са застопорих,ама още съм цикличен и хремаво-грипичен и затуй не го приемам много сирьозно.
Мисля тия дни да съм пак безмлечен,че много кисело мляко изядоф тия почивни дни-но ще да си оставя 100-150гр за закуска с лена
 utro77 що за въпрос задади и ти-слабейм пък ядем на тумбак-ми радвай са, то става тъй щот не ядем ко да е, не гладуваме и топим мазнини-а не мускул, не губим течности и в следствие на туй да намаляваш, а после от един сок да надебеляваш 2кила-режима е такъв,че ядейки мазнини топиш мазнини-повече не ми са философства
Water_Fairy много съм доволен от теб-невероятна сирьозност и дисциплин, продължавайти и да са ликувати, туй здравето е важност номер едно-ти знаш

 Heart EyesХайди бай съм

# 21
  • Мнения: 201
Приемате ли нови  Grinning
Записвам се и аз  Hug
От месец и нещо съм на ВМ-НВД и съм много доволна. Вече свикнах на режима и дори не прави впечатление липсата на хляб, картофи, ориз и плодове. Ако ми се прияде сладко си взимам малко от нисковъглехидратни шоколади  Mr. Green С тази диета наистина се свалят почти и само мазнини, защото при свалени 4,300 кг. много съм си намалила обиколките и дрехите ми вече "хлопат". От известно време бях в някакъв застой, но пак тръгнах  надолу  Party

Успех на всички  Hug

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 818
 Heart Eyes Хамчи аку знайти как са радвувъм на новото заглавийе, нямам място у сърцето за щастие веке. Пу! Мискинка! Ето - храниш с мазнотия, растеш умнотия! Пу, пу, Тонимирей!  Hug

Ай днес същото закуску съм от 3 яйца, но беконът съм изял и нарязох малко салам луксозън. Толкоз  солени тия колбас, тоз уж по-чист ще да е, но не знам има ли 30 гр у чинията, да ми подслади лакомията. Thinking  За обяд имам хиляда манджи, но неподходящи и или брокола или зеле с рибен консерв ще имам. Вечерята е далеч, не я познавам още.
Общо взето съм на месо и салата, дали да не туря още нещо си? Не изпитвам нужда, освен от мисело кляко, ама не е спешно. Совсем съм безвъглехидратен, ще взема се уморя. Хъхъх, хади и тоя седмица така, после ще бъркам спаначено суфле съ сирни, ай ай ай!  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 201
Айде и аз да си "отчета" закуската  Mr. Green
чай с подсладител
1 бр. яйце
3 резенчета от свински гърди
4-5 бр. парченца суджук
Бря, аз съм преяла направо  Laughing Laughing Laughing Ша взема да зачезна най-накрая  Laughing Laughing
На обяд смятам да ям или пилешко печено или сатленка или наденица, и  таратор  Wink

# 24
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Хамчи не тъй бе-срамен съм Embarassed-не щъ да ва излагам, да сти срамотен и вий зарад мени Blush
Аз съм гладан-малко закусах тая заран и сига ми реве тая ламя, незнам какво обедно меню да тургам-пак пилешики шиш ли,ам салат-да закупя един едър краставиц-знам ли ко да прая? Но не тряба са давам на разни глупости-за довечерка кюфтета мож да се ядат-дал съм списук на мадрето да готви нещо си
Ай толкоз ся

# 25
  • Мнения: 533
Здравейте и от мен Hug
След почти двумесечно прекъсване по някакви си там причини, отново съм на ВМ-НВХ от днес, дори смятам да приобщя и съпружеското тяло към каузата  Wink
До сега съм хапнала: 1 яйце, 1/2 краставица, 40г сирене, 1 кафе, това беше рано-рано към 7ч. Сега мисля пак да си нахраня душицата с 20г сурови орехи.
За обяд ще е: салата от зеле със зехтин и 2 малки печени кюфтенца.
Междинна закуска: 50г сушавица
Вечерята е далеч, но имам идея: зелена салата и свинско месо, не-повече от 100г.
Мисля, че добре изглежда, калории не съм смятала, 1 седмица ще се настроивам на режима и ще ям чисто, после почвам със сметките Laughing
Това е от мен, чао за сега и да не гладувате Wink

# 26
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Тъй и обяда мина-а още съм гладан, туй какво му се вика сига-глад са вика Close
Пилешки шиш и два едри кюфтака свински с една едра краставица-хубавица, обаче пия едни сладки прахчета и ми е глупав вкуса в устата-не е добрей, пак ма повтаря таз ми хрема.

Искам совет-вашти белтъчини до колко ги докарвати щот мойте се са над 30%-много са белтъча нещо ми са струва-вий как сти?

# 27
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Ядох  Sick - много солени кюфтета на скара и много солена зелева салата . Ама като нямах време да изляза и поръчах ... пък и бях гладна ... и сега не мога да препия на вода .

Небесна
още в предната тема забравих  ooooh!
бравос за свалените килца  Peace

Тони, моите белтъчини са между 14 и 19 % ( ама не ям млечни, с изключение на 150 гр. кис.мляко сутрин )

# 28
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Мне Роси-не е от млечните, ей го сега си гледам Фитдея-най -много белтъчини(протеини) имам от пилешкото шишче-24грама и от кюфтетата-51, тъй че хич не опира до млечните(за справка-само 6гр)
Незнам ко да прая-ако ям повече зарзавати ще кача въглехидрата,пък туй не е целта-а мазното и сега ми се струва,че прекалявам с майнезата и зехтиня-още ли да са мазня?

Аз са опрайх, намерих си отговор на питанката, ма за секи случай някой от вас би ли си пуснал грамажа на белтъка

Последна редакция: пн, 19 фев 2007, 14:37 от tonimirka

# 29
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Доколкото си спомням, ама не съм много сигурън, белтъка не е проблем някой път да е в повече, ама ако е системно, би трябало да си спортистин, че да храниш мускула. Нали тъй? Като забравя мазнината и белтъчината ми е къмто над 40-50 и кусур процента, слабея по-мудно.
Еж мазнотия за кльощава шия! Flutter
Не забравяйте, че 50 % от калориите тряба са мазнини.

Общи условия

Активация на акаунт