ВМ-НВХ Манджа мазна-снага снажна-11

  • 20 890
  • 380
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 280
Хах Прекрасни,здравейте! В4ера ,уй Пикла беше по-добре и се занесох в фитнеса от 21,00 та до 23,30.то не бяха колела,пъте4ки,сауни,плуване...Връщам се-Нов 4овек,влизам...и ме 4акат едни 38.7Ц.....хайде цяла нощ компреси,сиропи..полудях,не съм спала..май от днес ще има антибиотик...Днес май в  къщи ще метам бедрата и гъзята...Ина4е с килата съм ОК,67,5.....намалила съм сланината... Wink

# 376
  • Мнения: 330
Добро утро!

Тонимире ти си сънувал мене! Aз swm цял въглехидрат! Имам бъбречна криза пия бира и някакъв сок от червени боровинки, уж без захар,кисел като оцет, но съдържанието на веглехидратите е високо.
Не съм смятал, щото сметките ще са ужасни!

# 377
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ъуу Кейке Close вери вери ви съчувствувам за кризиса-ох чеки почукам под бюрото, че нямам сили да посрещна таквоз нещо пак-аз скоро получих едно срязване на тренировката и бая са уплаших да ни тръгнаа пак тия гадове да излизат, ама са разминах. Лекувай са,смучи бирата-майната му на режима, аз само с бирата ги изхвърлих.
Много ми се яде нещо различно, отивам да си фърлям боклука и мисла да мина през магазина-нещо тъй сметана и мед и стафид и какао ми се го дава отгоре-кат шоколад изгледжа, незнам-сига ще проверя какво ще купя
Хайди

# 378
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
ДДС то правя ( дан сЪ притесняваш Тони   Hug Mr. Green )
Не моа са нахваля ( умря циганката , дет мА хвалеше ) - от стриктен по стриктен на почивката -
сутрин мляко с лен и трици,( ядох "Родопея " - голяма вкусотия - дано няма нишесте  newsm78 )
обяд - орехи ( щото бях в движение ),
вечер, кебапи, кифтета, риба - кот дала механата
Яла съм и хляб( Бонус ) и кашкавал , пил съм вино
Взех му акъла на любимия със стриктността  Mr. Green
и понеже го нямаше компа - всяка вечер 20 мин Пилатес от книжката ( аз съм се повредил  Mr. Green )
Килата не мръднали - 59 , мерките -тоже.  Mr. Green
За първи път правих планинско коездене  - то красота , то чудо - ама и баири - 20 км само нанагорнище - после обаче 1 час спускане - за награда.

Тъй - поФалих се.
Тая седмица продължавам с кростренажора , обаче ме блазни мисълта за Л-карнитин . Какво ще кажете - да се прежаля ли . И по 1 капсула 500мг 1 час преди тренировки ли беше  newsm78

# 379
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Бравос на Росито  bouquet-туй са вика сирьозност-аз исках да са пофалям че ще удържа фронта, ама на -един шекаладов сладолед го има в търбуха ми, и той доволен сига мълчи и са скатава-ма пък съм много спортен и са успокоявам,че са изразходвам по малкоз
Л-карнитина-аз съм пас, и аз сирьозно го давам със спортованието, 5 дни седмично-все кардио, отскоро и гири, ама не смея се тъпча с туй-питай ги в другата тема, там пият Л-карнитин и други добавености. Аз не съм фен-целия спайдър също, тъй че мисли пак

Приключих с манжите, ядох шекаладов сладолед цели 200гр както и натурален холандец. Ей ви сметки

Закуска- извара 80гр, варени яйца 2 ,печен пипер 20гр
Обяд манджичка- пилешки гърди 200гр(в сурово състояние), лук 50гр, доматено пюре -100гр (домашно) ,краве масло 15гр

1 чаша какао горчиво
Сладолед-200гр

Вечеря- варени яйца 2, кашкавал 50гр, майонеза 2л

1479/53%мазнини/20%въглх(77гр)/27%белтъци

Последна редакция: нд, 11 мар 2007, 19:05 от tonimirka

# 380

Общи условия

Активация на акаунт