въпрос за майчинството

  • 988
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Искам и аз да попитам нещо, че съм малко невежа в тази област. Преди няколко дена срещем приятелка, която ми казва, че трябва да подам декларация, че ще си ползвам майчинството до навършване на 2 годинки на детето, защото имало някакви промени в изплащането ??? Дори не разбрах какво искаше да ми каже. Аз си получавам майчинството по банков път и никой от моята работа не ми се обаждал, че трябва да подавам разни декларации. Има изобщо такова нещо???  newsm78

# 16
СЪРДЕЧНИ БЛАГОДАРНОСТИ ЗА БЪРЗИЯ ОТГОВОР НА ZINA_ST
 Hug  bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet  love001

# 17
  • Мнения: 9 050
Искам и аз да попитам нещо, че съм малко невежа в тази област. Преди няколко дена срещем приятелка, която ми казва, че трябва да подам декларация, че ще си ползвам майчинството до навършване на 2 годинки на детето, защото имало някакви промени в изплащането ??? Дори не разбрах какво искаше да ми каже. Аз си получавам майчинството по банков път и никой от моята работа не ми се обаждал, че трябва да подавам разни декларации. Има изобщо такова нещо???  newsm78

Има, да, но то се отнася за майките, които ще излязат в болничен за бременност и раждане през 2007-ма. Вие сте в заварено положение и ще си получавате обезщетението както до сега. Не е необходимо да попълвате и подавате никакви допълнителни документи. Затова и от работата ви никой не ви се е обадил. Това може само да ви радва. Не са много счетоводителите, които са си направили труда да прочетат новите уредби. Повечето разкарваха майките напразно да попълват документи, които в последствие разбраха, че са ненужни.

# 18
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
ZinaSt , много благодаря за отговора!

Общи условия

Активация на акаунт