за цените - много ли съм назад с материала или ?

  • 1 661
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Влетях в един голям магазин  преди няколко дни да си купувам околоочен крем. Казах цена до 40 лв., а фльорцата се облещи и каза: изключено, нищо не мога да ви предложа за толкова пари. Наистина ли нищо читаво не може да се купи за тази сума вече?

# 1
  • Мнения: 6 958
Факт е, че от седмица на сам се наблюдава небивало покачване на различните видове стоки в различния тип магазинна мрежа  Sad За околоочния крем до 40 лв. са си доста пара..., но вече нищо не може да ме учуди за съжаление  ooooh! ooooh! ooooh!

# 2
  • Мнения: 9 077
Сбъркала си магазина Laughing
Естествено, че за 40 лв можеш да си намериш такъв крем, че и не само такъв!
Виж:
http://beauty.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=15341&cat=3249&shop_id=57
http://beauty.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=15335&cat=3249&shop_id=57
http://beauty.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=50200&cat=3249&shop_id=12

Също и Eucerin Hydro-Balance Simple Smile
Това на прима виста го намерих, има и още много...

# 3
  • Мнения: 2 936
кремовете на Виши,Рок..мисля че бяха към 30лв.
Ла рош позе,Авен...май и те са приблизително на тези цени  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 4 916
И на мен в аптеката ми казаха, че дистрибуторите на бяла козметика са вдигнали цените, но чак пък толкова  #Crazy нещо не ми се вярва, да не би фльорцата да е била станала с гъза нагоре него ден и да е гонела клиентите от магазина, има и такива случаи  newsm78

# 5
  • Мнения: 9 077
да не би фльорцата да е била станала с гъза нагоре него ден и да е гонела клиентите от магазина

Най-вероятно така е станало Laughing

# 6
  • Мнения: 577
за 40 лева можеш да си намериш нещо много свястно!да не забравяме че много от жените не дават повече от 5-10.
много ме е яд на такива изгьзени продавачки.направо може да ти развали настроението за цял ден #Cussing out

# 7
  • Мнения: 701
За тази сума може да се купи доста сносен крем!Май си случила на кисела продавачка! Grinning

# 8
  • Мнения: 506
И аз установих покачване на цените на бялата козметика.  #2gunfire

# 9
  • Мнения: 9 077
То да беше само на бялата...лакочистителя дето ползвам е по-скъп с 40 стотинки Confused Не че е толкова много де, но въпросът е принципен.

# 10
То да беше само на бялата... дето ползвам е по-скъп с 40 стотинки Confused Не че е толкова много де, но въпросът е принципен.

Как да не е много - 40 ст на това , 1 лев на друго и излизаш да пазаруваш със сто лева и се прибираш с нищо , а преди за тези пари си си купувал всичко ... примерно
Аз не мога да разбера , при положение , че няма покачване на заплатите , на какво основание се вдигат тези цени и кой точно очакват , че ще им пазарува .
Печалба се прави от количества продадени , не от надценка - ама тук нали не знаят какво е маркетинг !

# 11
  • Мнения: 9 077
"Уелкъм в Европейския съюз" му се вика на това Laughing

# 12
  • Мнения: 2 673
е, според мен няма място за паника, просто от описаната случка в магазина, дъха яко на неудоволетворена,  Sickвкиснала от скука женомразеща продавачка!!! Laughing
разбира се че за 40 лв. може да се направи чудесен избор Peace

# 13
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Добре де а ти видя ли в какъв магазин влезе? Защото и на мен ми се случва да вляза в магазин където две продавачки си чешат задниците по цял ден от липса на работа а цените са като в центъра на Париж. За 40 лв можеш да си купиш много кремове не един. Моя крем за лице струва 28 лв за 100мл (фотодерм) а не мисля че е от евтините кремове. Всъщност и да се струва евтин на някого искам да го похваля че е много лек, прави кожата като бебешко дупе и изчиства пъпките. Препоръча ми го преди години една козметичка и съм й много благодарна.

# 14
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Martisun, от къде си го взела? Звучи добре, а не съм я чувала марката.

Общи условия

Активация на акаунт