daite mi idei molq vi

  • 1 367
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 234
Опс,тая тема е от февруари месец,май няма нужда да се отговаря,то ако не друго авторката се е постригала вече.Rolling Eyes



Ами..хващаш един кичур, разделяш го на две и връзваш, както се връзва...връзка, примерно  newsm78  И така по цялата дължина на кичура и накрая слагаш ластиче, за да не се разплетат. Стягаш колкото искаш - например, за по-естествени чупки - по-хлабави, за по-изразени - стегнати възли. И така правиш цялата коса, но те предупреждавам, че се получава доста рошавко и обемно - особено първия ден. После косата сляга малко от спането и си се намества Simple Smile Ако искаш можеш да я вържеш, докато е влажна, а може и като е прясно изсушена..Въпрос на вкус Simple Smile Като при плитчиците, но..са възелчета Wink
Дано да съм успяла да го обясня и да съм ти помогнала. А и предполагам, че си си посвикнала вече на филираното ..  Grinning
това звучи много интересно и аз сега ще се навържа и ще спя така,а утре ще споделя ефекта  Wink


И на ман ми звучи привлекателно,ама още помня,как се бях връзвала на подобен принцип с хартиики.Стоях ляла нощ така,сутринта 10 мин.,преди работа реших да я развържа и приличах на.....  hahaha  animal085 pepita730 ,дано при теб се получи хубаво и да се похвалиш утреPraynig

Последна редакция: пн, 28 май 2007, 01:51 от Jezabel

# 16
  • Мнения: 928
много ви благодаря за отговорите Simple Smile
а не искам да я режа ,много бавно расте Sad
пробвах на плитки си я сплетох снощи и слойих диадема и беше много добре не си личеше Simple Smile а какви са тези възелчета? Thinking

Ами..хващаш един кичур, разделяш го на две и връзваш, както се връзва...връзка, примерно  newsm78  И така по цялата дължина на кичура и накрая слагаш ластиче, за да не се разплетат. Стягаш колкото искаш - например, за по-естествени чупки - по-хлабави, за по-изразени - стегнати възли. И така правиш цялата коса, но те предупреждавам, че се получава доста рошавко и обемно - особено първия ден. После косата сляга малко от спането и си се намества Simple Smile Ако искаш можеш да я вържеш, докато е влажна, а може и като е прясно изсушена..Въпрос на вкус Simple Smile Като при плитчиците, но..са възелчета Wink
Дано да съм успяла да го обясня и да съм ти помогнала. А и предполагам, че си си посвикнала вече на филираното ..  Grinning
това звучи много интересно и аз сега ще се навържа и ще спя така,а утре ще споделя ефекта  Wink
НЕ,НЕ,НЕ
не изпробвайте тази идея Naughty
снощи се навързах и тази сутрин като станах и се развързах  smile3511 бях като   animal085 все едно се бях въртяла в пералнята на 2000 оборота + сушене  hahaha hahaha hahaha hahaha
косата ми беше много суха-все едно изтощена и много опърпана  hahaha hahaha hahaha hahaha
Поне се посмяхме за закуска newsm62 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532
Jezabel,с хартийките е доста по-леко  smile3521
Това е моят опит-друг може да пробва и да му хареса Peace
 Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт