плуване за най-малките

  • 10 278
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
и два въпроса към Didia: само децата ли са във водата или и родителите? колко деца са във групата?

# 16
  • Мнения: 250
Направо ви завиждам благородно. И аз искам Тони да го запиша на плуване, но няма в Хасково. Търся варианти и ако някой нещо чуе за нашия град, моля да свирка. Мисля че на Тони много ще му хареса.

# 17
И аз търсих много. В спортен клуб Спринг има инструктори за деца от 3-годишна възраст. Още не съм водила сина си, защото получи атипичен дерматит и не трябва да се мокри, но заниманията са индивидуални и са в басейна на Парк-хотел Витоша (Студентски град). Посещението в басейна струвало 4 лв плюс 10 лв на час за инструктора.

# 18
  • Мнения: 705
С памперси за вода ли плуват малките? Тези памперси, които не пускат нито навън, нито навътре.

И аз бих го записала. Ако той иска  Mr. Green Ако не реве от срещата с инструктори. Благодаря за инфото.

Иначе доста пъти сме го водили на минерални басейни. Кресна, Велинград, Хисаря, Белчин бабя.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
С памперси за вода ли плуват малките? Тези памперси, които не пускат нито навън, нито навътре.
Банските не пропускат само акото Mr. Green,другото си излиза навън спокойно

# 20
  • Мнения: 1 455
И аз търсих много. В спортен клуб Спринг има инструктори за деца от 3-годишна възраст. Още не съм водила сина си, защото получи атипичен дерматит и не трябва да се мокри, но заниманията са индивидуални и са в басейна на Парк-хотел Витоша (Студентски град). Посещението в басейна струвало 4 лв плюс 10 лв на час за инструктора.
 
Това ме устройва,че е близо до нас,но не е ли много скъпичко? newsm78

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
и на мен ми се вижда скъпо.
На мен на Спартак ми е удобно.Чакаме Дидиа да се включи пак

# 22
  • Мнения: 7 384
         Ей  Rolling Eyes с памперси не съм видяла.Може да не съм обърнала внимание какво има под банските.Децата са във водата,а мамите на брега. Mr. Green Инструктора е с детето в басейна.като комбинацията е едно или две по-големи дечица и едно бебоче в ръцете му.Може и по телефона.Само,че в момента не мога да го напиша,че с тези джиесеми един номер не помня,а моя е от няколко дена на поправка и телефоните са записани в апарата. Close

# 23
  • София
  • Мнения: 2 840
         ....Децата са във водата,а мамите на брега. Mr. Green Инструктора е с детето в басейна.като комбинацията е едно или две по-големи дечица и едно бебоче в ръцете му.

Ох, много добре.
Аз съм направо тръганала натам вече, че отдавна търсех място да запиша сина си, той е вече на 4, но информацията ми беше все за деца над 5 години.

Притеснения някакви има ли?
Две деца във водата и едно бебе в ръцете на инструктора....ако стане нещо, какво прави - хвърля бебето и тича/плува/към едно от двете деца?!
Басейнът колко е дълбок?
Задължително трябва да пратя сина си, че миналото лято, като се затича това дете, като се пусна от пързалката в детския басейн, аз докато се освестя, вече се давеше.Голям шок.Приятелката ми реагира по-адекватно -извади го.Е, нищо му нямаше, говорим за секунди, но оттогава без мене не влиза във вода и виси само по края на басейна.То това добре, но искам първо да преодолее страха, второ да се научи да плува.Затова държа да няма инциденти повече.Не че ще се удави, ясно, че ще се оправят хората, ама ако пак глътне малко вода - забравяме за плуването, няма да е лесно да ми виси само по плажа или по шезлонгите пред басейна, докато другите плуват.

И последен въпрос - майките по бански ли са....или в нормално облекло, докато чакат "на брега" Crazy

# 24
  • Мнения: 7 384
                    Е,хайде,бе!Няма да удавят дечицата  Laughing Лично аз отивах в кафенцето и от време на време поглеждах през прозореца /вижда се байсейна от вън/ дали ни свършва часа.Там си има всички атрибути за плуване и децата са обезопасени.Може да се случи на някое да глътне малко вода,ама нейсе едва ли ще му стане нещо.Басейна е около 90 см дълбок,но водата в него е на по-малко сантиметри около 70-75 /не съм ги мерила точно,говоря за окомера  Twisted Evil/.Има и специални поставки за малките и като се сложат две годишно дете е във водата малко над кръстчето му.
                    Първия път пратих мъжа ми.Той е и плувец,и инструктор е бил и за това ми беше необходимо неговото мнение.Беше във възторг и от отношението и от уменията на човека занимаващ се с детето.Така,че му вярвам.За да отида в кафето значи съм била спокойна.  Mr. Green
                   Пропуснах да ви кажа,че при нас проблема беше,че  малката постоянно спореше.И заявяваше,че ще си прави каквото иска,а не каквото и казват.Скачаше си в басейна щом видеше гърба на треньора. Mr. Green

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
И аз със сигурност ще го посетя тоз инструктор.Чакаме телефон щом си оправиш гсм-то Wink

# 26
Уха - това е страхотно  newsm10
Някой може ли да ми каже колко е минималната възраст, на която мога да си заведа чавето - тя се роди недоносена и предполагам, че ще й бъде от полза.
Благодаря Ви предварително  newsm03

# 27
  • Мнения: 2 494
Супер, моля и аз за телефона на инструктора, като затопли времето съм решила да почнем плуване  Hug
Дидия, тъкмо ще се запознаем лично!  Hug
Тези 8 посещения в рамките на месец ли са?

# 28
  • София
  • Мнения: 2 840
Didia, Направо съжалих, че не съм знаела за това досега.
Хем питах, ама всички твърдяха, че след 5-годишна възраст ги приемали.Нямало за по-малки.И аз спрях да се интересувам, просто зачаках.А съм го замислила, отакакто е роден Crazy

Е, наблюдавам темата, чакам и аз тел., не е спешно, и без това изведнъж много яко захаладня.
Аз само не разбрах за какъв басейн говорим/вероятно закрит/, отделен ли е от басейна за големи.Аз на Спартак...хъм...нямам спомени да съм ходила преди, а сега ходим на Макси и т.н......но това за градско плажуване, не за плуване на детето.Е, вече разказах опита си от "детския басейн" на....как се казваше тоя басейн до зоологическата градина, забравих му името Thinking
Все едно, няма значение.

# 29
  • Мнения: 3 886
Дeтeто на моя приятелка плува още от раждането си. Първоначално идваше жена в къщи и плуваха във ваната, а след това го водеха някъде на плуване за бебета. Ще я разпитам за координати и пак ще пиша.
нямам спомен за по малки деца ние ходим  в СПАРТАК от миналата година и не съм виждала по малки деца от 4годинки.М/У другото обучението като цело е по добро в спортната палата.а като помецение Спартак е по добър.Моят син малко се е стредирал  ине знае къде да продължи да ходи.Ако има наистина за бебета то и аз ще съм от хората които ще се възползват(за бебката) Mr. Green Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт