Баба Марта бързала, мартенички вързала - Нова седмична 17.2.-25.2.2007

  • 6 680
  • 164
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 195
Ами те , немските мами си правят маскен бал  Party  Аз надзърнах в темичката им  Embarassed  - много ми хареса  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 388
Привет мацки и от мен в новата темичка  Hug Да е успешна и много приятна новата седмица!

Ивалекс, много ти е хубаво бебешкото албумче. Какви сладки неща си накупила, супер! Скоро почвам и аз, не мога да се сдържам още дълго  Crazy

# 17
  • Мнения: 3 521
... следната ситуация: на зълвата синът, 5 годишен го хваща дядо му за главата ...
Знаеш ли може да тренира zа уши Mr. Green...ако не се оплаква детето, zначи не му е неприятно, виж ако реве може да му иzсъскаш на български Laughing

Ивалекс, както мимката е писала до утре ще сме маскирани...така е по нашите географски ширини  Sunglasses Rolling Eyes.

# 18
  • Мнения: X
здравейте момичета
я, какво бебешко начало на седмицата
дано заразата прихване тези, които също искат

днес купувам памучна прежда и откриваме манифактурата с Криси в къщи - ще усукваме гривнички за неговия клас и за моите приятели и познати
ще напиша и нещо кратко за класа му, за да знаят децата какво и защо

и нещо важно
ДНЕС Е ГОДИШНИНА ОТ СМЪРТТА НА ЛЕВСКИ
поклон пред делото му

на всички вас - поздрави и целувки и лека седмица

# 19
  • Мнения: 2 907
Хайде и от мен спорна седмица;
И от Пайнер. Те влизат, четат, все ме питат
За бъдещите таланти.
Аз мисля мимката и коко да предложа.
Иначе има убавици, ама все бременни
Жените.

Иначе в немската пада голям смях, о йе  Laughing

# 20
  • Мнения: 6 390
Аууу
неземния хибавец
недей ни плаши  Crazy Laughing

Ама много нови никове - немките - я си признавайте кой кой е  Crazy Mr. Green
 #Crazy Joy
Надявам се скоро да си върнете старите никове  Mr. Green

Я като сме в Пайнер темата - да попитам - г-жа Анна Никол Смит кога и от какво е умряла  Shocked
А и видях сутринта по вестниците Бритни гола глава  Crazy Laughing
Това някакъв тренд ли е с маските и маскировките  Whistling Crazy Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 21
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Честита нова темичка!   bouquet
Аз като започнах да чета се поизцъклих Shocked малко от непознатите никове, които бяха толкова добре осведомени за хората тук  newsm78, докато не разбрах за маскения бал в немската темичка  hahaha
Коко бенд, заглавието ти малко ме стресна, реших че не съм в час с датите  #Crazy, но и ме подсети, че нямам мартенички този път, миналата година си взех, като си бяхме в България, но тази година пропуснах  Sad. Май ще трябва да купувам конци и да си припомня часовете по труд и творчество в училище  Joy
ivalex, много сладки дрешки! А за палтенцето - бях купила същото, но бяло на цвят за моята племенница, стои разкошно!! Надявам се някой ден да имам момиченце, сестра ми обеща да го пази  Mr. Green Laughing А тези гащички не са памперси, нали?  newsm78 За първи път виждам такива.....
pepelyashka, и ма мен ми е странно това "друсане" на главата. То мен ако ме раздрусат така, и ще изгубя чувство за равновение, та какво остава за малко дете... newsm78
А на мен сутринта ми звъннаха от Испания, непознат номер. Не вдигнах, защото реших, че ако е грешка, няма да повтори, а и аз няма да се набутвам с роуминга.  Thinking Но след 2 часа звъннаха пак, и този път вдигнах. Някакъв субект с неизяснен акцент ме попита дали все още ми трябват немски овчари!!!!  #Crazy newsm78 hahaha. Аз в първия момент -  Shocked  Shocked  Shocked, после му казах, че има грешка. Той упорито твърдеше, че не е така, после сравни номерата, и се оказаха 2 разменени цифри в номера. Но поне ме разсмя.  hahaha

# 22
  • Мнения: 5 183
Охо, Мара Подробната отива да надзърне в Немско, 4е там явно луд купон се вихри  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 5 183
 Mr. Green Вес, какви немски ов4арИ? Да не става дума за немски ов4арКИ?  Mr. Green

# 24
  • Германия
  • Мнения: 8 094
 hahaha hahaha hahaha
...А на мен сутринта ми звъннаха от Испания, непознат номер. Не вдигнах, защото реших, че ако е грешка, няма да повтори, а и аз няма да се набутвам с роуминга.  Thinking Но след 2 часа звъннаха пак, и този път вдигнах. Някакъв субект с неизяснен акцент ме попита дали все още ми трябват немски овчари!!!!  #Crazy newsm78 hahaha. ...

# 25
  • Мнения: 3 521
Bec, ти пък вместо да се обzаведеш с някое мило кученце си отряzала така беzпардонно човека Joy

Коко, беz бой не се каzва Naughty...в краен случай раzменям информация zа бонбони Mr. Green.

# 26
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Не бе хора, за овчар се цанеше човека smile3532. Вярно, че и немска овчарка е същото - пастóр алемáн - на испански, но въпроса така ми беше зададен, като, че човека отговаряше на обява за работа. newsm12 Пък знам ли, личеше си че не е испанец, може и кучета да е предлагал, ама пак не ми върши работа - свекърите имат един огромен дружелюбен пес, който ми стига. А пък аз, след като 14 год. имах куче, и накрая то си отиде от естествена смърт smile3518, повече не искам домашни любимци, към които да се привързвам.  smile3516
МАЙКА, разкажи с две думи за купона в немската темичка newsm53
Коко Бенд, Анна Никол Смит почина миналата седмица, мисля, все още не е установено от какво.  newsm78 А в клюкарника в темата за звездните компромати имаше снимки и клипче на БритнитУ с гола глава....

# 27
  • Мнения: 952
Привет на всички!
Лека и успешна седмичка на всички.
Вероятно ще е бурна и весела както  немските мами са я подхванаха с този маскен бал. Много весело така да се опиташ да разпознаеш кой зад каква маска се с скрил.



Коко Бенд 
май наистина много добре си направила, че си сложила това заглавие. Все пак е време да помислим и за мартеничките. Аз в петък си купих шнурчета и различни елементи за нанизване и днес започнах. Да си приготвя отрано мартеничките, че да не бързам в последния момент.

Майка да ти е жива и здрава сестричката, много късмет и положителни емоции.   bouquet

ivalex какви покупки само. Страхотни дрешки си има вече бебка. Стискам палци всичко да мине успешно и с радост да си я обличаш и "киприш".  4470

PetyaL страхотно е, че ще запознавате дечицата от краса на детенцето ти с нашия празник Баба Марта. Успех в манифактурата  Laughing

Вес и твоята седмица е почнала весело с този странен разговор, та сега ще има да обясняваш дали търсиш овчар.

Целувки и прегръдки за всички мами и техните сладки дечица. А всички бремелинки да погалят тумбачетата.  preggo

# 28
  • Мнения: 1 909
Привет и весела седмичка и от мен, макар че така и не мога да се събудя - на бейби й расте зъб и цяла нощ не спахме! А е едва третия Sad

Все пак да добавя към карнавалното настроение с пресни впечатления от празника на лимона и цитрусовите плодове в Мантон



Повече снимки ето тук http://good-times.webshots.com/photo/2064828830087835021JzpQYt

Имаме си баба и дядо, които донесоха много играчки, мартеници, книжки, така че  засега проблемите на младежа Сашо минаха. Размишлявам в момента дали ще е интересно да занесе мартенички в училище  newsm78

Ивалекс, а къде са рокличките и панделките?  Simple Smile


# 29
  • Мнения: 382
Какво става с тия германки бе? newsm09 Я бързо да се връщате към нормалните си никове,че ни се зави свят  smile3515
Майтап бе много сте идейни браво  love001
Приятна вечер момичета

Общи условия

Активация на акаунт