Да правя ли изследвания преди първото посещение в клиниката?

  • 2 062
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 361
защото някъде из темите четох, че Лекси отишла за първи път  май месец, а е направила опита есента. Не ми се ще да чакам толкова дълго, стига да няма някакъв проблем с изследванията разбира се.

Лекси първо опита с инсеминации, затова инвитрото й се е забавило.

# 16
  • София
  • Мнения: 460

Благодаря за отговорите на Лали и Jam!

# 17
  • Мнения: 179
С молба за отговор на още един въпрос:
Мога ли да направя прогестерона на 22-рия ден от цикъла?
21-вият ден се пада неделя и не знам дали има лаборатории, които да работят в неделя.

# 18
  • Мнения: 7 716
Пикът на прогестерона е на седмия ден след доказана овулация. След това започва да спада.

# 19
  • Мнения: 179
Мерси Лали,
Ще спазя лекарската насока, ще го направя на 22-рия ден.
В крайна сметка, ако трябва ще го повторя следващ месец, едва ли това е най-същественото. Докторът сигурно ще си направи за себе си някакво заключение.
Просто ровичкайки в нета, нещо не можах да се ориентирам за влиянието на деня на изследване върху резултата на хормона ... и по-скоро за прочита на стойностите.
  bouquet

# 20
# 21
  • Мнения: 179
Много полезна графика, мерси  bouquet
Сега като се загледах, Лали ти Човешка Анатомия и Физиология на английски ли четеш?  Simple Smile
Кога намираш време?

Последна редакция: пт, 02 мар 2007, 14:32 от mmery

# 22
  • Мнения: 7 716
Ами задържах се три години тук и така се наложи... Sad

# 23
  • Мнения: 179
Лали,
Много си ми симпатична, обаче най-най-искрено ти пожелавам тази година да ти е последна в този подфорум  Simple Smile
Сигурна съм, че ще се преместиш съвсем скоро в "отчетните" и тогава ще разчитаме на твоите познания   Hug

# 24
  • Мнения: 7 716
Благодаря, но вече нямам вяра, дори съм убедена, че няма да стане никога. Cry

# 25
  • Мнения: 1 143
ЛалиHug недей така. Ако ми разрешиш, знам че никога не е едно също, но ние чакаме от 15 години...  Mr. Green  Аз също много сълзи изплаках, но ти самата ми каза: има надежда! Прегръщам те, Лали! И сега и аз ще ти кажа: имай надежда! Може би когато най-малко очакваш, то ще се случи! Не намирам думите, с които да изразя всичко онова, което бих искала да ти кажа и да ти дам!   Two Hearts

# 26
  • Мнения: 7 716
Благодаря ти. Много съм възрастна вече. Sad
15 години, Боже... Как си ги изживяла? Cry

# 27
  • Мнения: 1 143
15 години, Боже... Как си ги изживяла? Cry

Не питай. Наборе, няма да се даваме.

# 28
  • Мнения: 7 716
 Laughing
Късмет на теста. baby_neutral

# 29
  • Мнения: 4 324
Лали, аз ще вярвам заради теб  Hug

Общи условия

Активация на акаунт