Добър специалист УНГ-Варна

  • 21 734
  • 25
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 573
Моля за координати на УНГ.Става въпрос за възрастен човек. Praynig

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Мои познати са много доволни от др. Банова. Мисля, че преглежда в една къща до Стоматологията.

# 2
  • Мнения: 175
Чувала съм че д-р Мутафова е най-добрата в града,преглежда в частен център до стоматологията-Венкор-Патанов май се казва

# 3
  • Мнения: 3 010
И аз се интересувам живо от въпроса в другите теми срещнах и имена като

Папуров
Габровски
Мутафова
и съм в голяма питанка. #Crazy. newsm78 Също така дали работят със ЗК?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 418
Папуров работи със ЗК, за другите не знам.

# 5
  • Мнения: 573
Благодаря на отзовали те се.Спрях се на Мутафова и съм  запазила час за вторник. Peace

# 6
  • Мнения: 327
Водихме беба при Мутафова на 3 месеца на частно.Доволни сме и от нея Peace

# 7
  • Мнения: 573
Можеш ли да ми кажеш колко е прегледа при нея?  bouquet

# 8
Моля за координати на УНГ.Става въпрос за възрастен човек. Praynig
др.Габровски в к-ка Европа но точни кординати нямам

# 9
  • Мнения: 6 039
препоръчвам д-р Марио Милков

преглежда в частна клиника УНГ "Света Петка", бившата Очна клиника "Света Петка" на бул."Сливница" 40

# 10
  • Мнения: 3 010
препоръчвам д-р Марио Милков

преглежда в частна клиника УНГ "Света Петка", бившата Очна клиника "Света Петка" на бул."Сливница" 40
Този за пръв път го 4увам, моми4ета а Мутафова става ли за възрастни?

# 11
  • Мнения: 6 039
ееее, хубава работа
всички ли трябва да си ги чувала
аз пък тая Мутафова не съм я чувала

ходя при д-р Марио Милков от 5 години, така че имам доста наблюдения. Пациоенти са и повечето ми приятели

# 12
  • Мнения: 377
Вчера бяхме на преглед при Мутафова, но чесно да си кажа не съм доволна. Прегледа беше не повече от 5 мин. заедно с моите въпроси. Погледна гърленцето със шпатола, носа и ушите с лампичка и заключи за операция, като ми задеде приди това въпроса има ли някой в семейството на който му е премахвана трета сливица. А детенце дори не боледува често, по точно не пием често АБ . Това може да е случайност за прегледа при нас как е протекъл, но лично аз съм разочарована от тази лекърка и ще потърся и друго мнение.

# 13
  • Мнения: 636
И д-р Недев е много добър. В клиника Темелков.

# 14
  • Мнения: 17 407
Вчера бяхме на преглед при Мутафова, но чесно да си кажа не съм доволна. Прегледа беше не повече от 5 мин. заедно с моите въпроси. Погледна гърленцето със шпатола, носа и ушите с лампичка и заключи за операция, като ми задеде приди това въпроса има ли някой в семейството на който му е премахвана трета сливица. А детенце дори не боледува често, по точно не пием често АБ . Това може да е случайност за прегледа при нас как е протекъл, но лично аз съм разочарована от тази лекърка и ще потърся и друго мнение.

ИЗвинявам се, но това лекЪрка ужасно се набива в очи и дразни. Пише се лекАр!  Д-р МУтафова е много добър специалист, д-р Милков- също Peace

# 15
  • Мнения: 377
Вчера бяхме на преглед при Мутафова, но чесно да си кажа не съм доволна. Прегледа беше не повече от 5 мин. заедно с моите въпроси. Погледна гърленцето със шпатола, носа и ушите с лампичка и заключи за операция, като ми задеде приди това въпроса има ли някой в семейството на който му е премахвана трета сливица. А детенце дори не боледува често, по точно не пием често АБ . Това може да е случайност за прегледа при нас как е протекъл, но лично аз съм разочарована от тази лекърка и ще потърся и друго мнение.

ИЗвинявам се, но това лекЪрка ужасно се набива в очи и дразни. Пише се лекАр!  Д-р МУтафова е много добър специалист, д-р Милков- също Peace

Извинявам се за правописната грешка и ако някой съм подразнила с това. Знам, че и ти си от това съсловие не съм искала да те издразня. Напълно съм сигурна, че е много добър специалист, в противен случай нямаше да отида при нея. Нали така. Но личната ми беше казала, че прегледа е с опипване и аз може би очаквах друго.smile3503

# 16
  • Мнения: 477
Моя приятелка си води детето при д-р Русев , има кабинет на ул. " Кап. Райчо ", тел. 609 652, тя е много доволна, изключително внимателен, обяснявал много подробно 

# 17
  • Мнения: 2 922
Аз не съм доволна от д-р Русев  Crossing Arms
Искаше веднага да ми прави пункция за синузита, от който страдах, при положение, че нещата се разминаха без.
Препоръчвам д-р Шиваров (при него водя сина ми) и д-р Войчева (която ме спаси от въпросния синузит).
И двамата преглеждат в Майчин Дом. Не знам кога, обаче.
Д-р Шиваров има и кабинет в блока на кръстовището на Пирин и Цар Освободител.

# 18
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 397
препоръчвам д-р Марио Милков

преглежда в частна клиника УНГ "Света Петка", бившата Очна клиника "Света Петка" на бул."Сливница" 40


 newsm10

# 19
  • Мнения: 143
от д-р Русев изобщо не сьм доволна Naughty ходих ме при него три пьти защото имаме огромнагнойна трета сливица от която вече не може дори да диша нормално но той не и не небила за вадене а детето от ден на ден все по зле и като отидохме при д-р Шиваров той направо ме попита какво още сме чакали да запуши напьлно носа му ли #Crazy и веднага назначи операция тя ще е днес в майчин дом после ще пиша как е минало Praynig

# 20
  • Мнения: 143
Здравейте пак от мен днес мина много успешно операцията на детето и всички бяха много мили и внимателни  Peace Алекс нищо не разбра защото му дадаха да изпие едно сиропче и той заспа цялата операция трая 15мин. и после го доведоха все още под упойка дьлбоко спящ Peace след около час се сьбуди пи малко вода и заспа но,така небеше спал не помня от кога спокойно и сьс затворена уста без да хьрка без да кашля направо невероятно ooooh! Hug после се сьбуди но беше доста сьнлив д-р Шиваров пак дойде погледна го и каза че,всичко е наред и ни исписа след като подробно ни обясни всичко което можем да очакваме Peace
Многа сьм доволна и се моля дано не рецидивира отново  Praynig

# 21
  • Мнения: 2 922
Браво, Михайлова! Радвам се, че всичко е минало успешно!  Hug

# 22
д-р Шиваров много добър специалист УНГ Simple Smile

# 23
  • Varna
  • Мнения: 288
В петък ще ходим при д-р Папуров да маха третата сливица на големия ми син.Много съм притеснена.Дано всичко да мине добре Praynig.Ще пиша след като мине операцията.

# 24
  • Мнения: 143
Успех и не се притеснявай всичко ще мине и после бьрзо се забравя Peace

Ще стикаме палци и да пишеш как е минало Praynig  bouquet

# 25
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Войчева.
Опитна, мила и човечна. Оперираме с фарингит /аз имах, не тя Simple Smile/ и пак беше ОК.
Лека операция и бързо възстановяване!

Общи условия

Активация на акаунт