Кога може навън?

  • 2 266
  • 69
  •   1
Отговори
  • Мнения: 119
Здравейте, Бобчо е на 19 дни. Искам да ви питам вие на каква възраст и температура изведохте бебоците си за първи път? Аз не съм го извеждала още, но много ми се иска. Laughing

# 1
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Дъщеря ми е лятно бебе - след изписването всеки ден бяхме навън. Синът ми е зимно бебе - пак така  Laughing

# 2
  • Мнения: 4 362
Дъщеря ми е пролетно бебе  още на 10-ят ден бяхме вече на разходка   Peace

# 3
  • Мнения: 7 723
На една седмица- и двете  Wink
Първите дни- по половин- един час  Wink

# 4
  • Мнения: 8 917
Ако Т не е под 0 градуса, няма мъгла, не духа вятър или не вали силен дъжд, не виждам проблем. Peace

# 5
  • Мнения: 1 273
Горе-долу от вашата възраст, както виждаш и ние сме зимни, но пък тая зима е една зима....

# 6
  • Мнения: 1 132
На 5 дни, температурата беше около 0. От тогава сме навън всеки ден.

# 7
  • Мнения: 435
Ние засега излизаме на терасата всеки ден за около 15-20 мин.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 043
Родих на 8.01.2007. Изведох я навън след две седмици, но беше много приятно време.

# 9
  • София
  • Мнения: 888
Здравейте, Бобчо е на 19 дни. Искам да ви питам вие на каква възраст и температура изведохте бебоците си за първи път? Аз не съм го извеждала още, но много ми се иска. Laughing
Ние сме на 15 дни:)Извеждам го откакто стана на седем дни GrinningСамо като има вятър и дъжд не съм го извеждала. Днес бяхме навън два пъти даже. Макар, че е зимно бебе искам да се калява отсега. На 19 дни мисля,  че вече трябваше да  сте го извели на разходка. На 14-ти февруари даже бяхме на ресторант с него, че нямаше кой да го пази Laughing

# 10
  • Мнения: 141
Ако Т не е под 0 градуса, няма мъгла, не духа вятър или не вали силен дъжд, не виждам проблем. Peace

И аз така мисля.Аз лично съм използвала всяка възможност да сме навън.Дори и когато сме били болни.
 

# 11
  • Мнения: 11
Дъщеря ми се роди на 6 ноември 2006. Изведох я на 6-тия ден и от тогава почти не сме пропускали ден без разходка.

# 12
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 982
Аз изведох моето бебче в първия по-топъл ден от тази "зима". Беше на 22 дни, а температурата навън беше 10-12 градуса.

# 13
  • Мнения: 2 005
И ние сме лятно бебе.Изведохме го веднага като ни изписаха от родилното.Не сме пропускали ден през зимата да не го изведем ,когато Т е над 0 newsm78

# 14
  • Мнения: 1 924
На мен ми е любопитно какви точно са съображенията детето да не се извежда известно време?
Навремето дори по 40 дни се е чакало #Crazy  Живот и здраве , моят бебок мисля да си го извеждам от първата седмица,още повече,че ще бъде пролетен Grinning

Общи условия

Активация на акаунт