Хасковски деца и мами са големи сладурани

  • 44 013
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
момичета пролетта чука на вратата , а на мен ми се пътува някъде- най-добре в чужбина. Споделете ако сте доволни от някоя екскурзия- къде и с коя фирма. Иначе ние само до Париж сме ходили с Руал, екскурзията беше невероятна.

Ох, ако знаеш как ми се ходи някъде Cry Където и да е, само и само да се откъсна малко от детето и ежедневието, но уви Cry Никой не се наема да я гледа 24 часа сам Cry

# 16
  • БГ
  • Мнения: 1 161
Toni4ka, благодарим за поста на slaneto, аз лично не познавам подходяща жена и много съжалявам, че не мога да помогна. По принцип няма причина, поради която детето да не може да постъпи в детска градина, там има медицинско лице и когато знаят за случая едва ли ще го пренебрегнат, имам приятелка с детенце с диабет и след яслата, детската градина, вече е на училище! Може би родителите държат на варианта детегледачка, но това е много отговорна работа и малко хора се наемат да я вършат!
tony_nm, и на мен ми се ходи някъде, макар и за кратко, но май ще се разминем само с почивка в Пловдив! Мъжът ми излиза скоро в отпуска и сигурно ще мръднем за 10 дни, хубаво ще е да отидем на планина, но едва ли ще можем да караме ски?!

# 17
  • Мнения: 1 190
zlatimira, намери ли курсовете за бременни, ако да, разкажи ни?

# 18
  • Мнения: 36
Аз писах в старата тема за това, че съм посещавала курсове за бременни - в Аида се намират на 5-я етаж, ако не се лъжа.Организират ги две акушерки, правят се упражнения , пускат се видеофилми, обесняват подробно как протича едно раждане, аз лично бях много доволна.Ходила съм даже със съпруга ми и двамата след това бяхме по-спокойни за раждането!
Курсовете могат да се провеждат индивиуално или групово, по преценка на мамите!

# 19
  • Мнения: 239
Честита нова темичка, браво на Тони4ка smile3501
Доколкото съм чувала, в онкологията са най-добрите гинеколози в Хасково. Аз ходя при д-р Трендафилов и за сега съм доволна. При сериозен проблем най-добре в София, все пак практиката и оборудването си казват думата.

# 20
  • Мнения: 1 354
Според мен не говориш за д-р Стойнова!
Абе че не е първа младост- да, но чак изкуфяла баба е много силно.Кабинете и е малък но е достатъно голям за това което върши и това че е работила без ръкавици не го вярвам!
И аз съм с много добри впечатления от нея има и добър ехограф!
Когато говориш толкова негативно за някой човек/лекар/ поне бъди конкретна в името, а не така по коридора в дясно и т.н.!
Е не,ама да точно за Стойнова говоря.И продължавам да се придържам към първоначалната си теза-никак не съм доволна.
А до колкото яснотата в изказа ми-всеки,който е ходил при нея ще се сети по-обяснението за местонахождението на кабинета,просто в момента,в който пишех поста си ми изхвръкна от ума. Crossing Arms
Като ви харесва ходете,ама аз там не стъпвам повече. Crossing Arms

# 21
  • БГ
  • Мнения: 1 161
Мами, имам въпрос - къде водите децата си на фризьор, но опитен такъв, който има достатъчно търпение да подстригва мъници! Говорих с две фризьорки, които явно нямат опит с деца и ме питаха ама ще стои ли, ами аз ако знаех сама щях да действам, възможност имам, желание имам, машинка имам! Къдриците на Марти вече плачат за ножица или машинка, но не искам да отидем къде да е, така че разчитам на вашите предложения!

# 22
  • Мнения: 79
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН!!! НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ЖЕЛАЯ ЗДРАВЕ И ДА ИМ СЕ СЛАВИ ИМЕТО!!!

# 23
  • Мнения: 2 926
Здравейте, момичета!
Обръщам се към вас с една огромна молба.Аз съм от Димитровград и скоро ми предстои сватба, но нямам водеща.Всички са заети Cry
Та молбата ми е да ми дадете телефони на водещи от Хасково, но да са готини - в смисъл да си правят ритуалите както си му е реда.
Много ще съм ви благодарна, момичета   bouquet

# 24
  • Хасково
  • Мнения: 726
Мами, имам въпрос - къде водите децата си на фризьор, но опитен такъв, който има достатъчно търпение да подстригва мъници! Говорих с две фризьорки, които явно нямат опит с деца и ме питаха ама ще стои ли, ами аз ако знаех сама щях да действам, възможност имам, желание имам, машинка имам! Къдриците на Марти вече плачат за ножица или машинка, но не искам да отидем къде да е, така че разчитам на вашите предложения!
батко от година и половина го водя тук в квартала, но съм доволна. Фризьорката се казва Дорина, няма проблем с децата- намира се точно до аптека Найденова на Раковска.

# 25
  • Мнения: 79
Здравейте, момичета!
Обръщам се към вас с една огромна молба.Аз съм от Димитровград и скоро ми предстои сватба, но нямам водеща.Всички са заети Cry
Та молбата ми е да ми дадете телефони на водещи от Хасково, но да са готини - в смисъл да си правят ритуалите както си му е реда.
Много ще съм ви благодарна, момичета   bouquet
Кога ще е хубавото събитие? пиши ми на лични и ще ти дам телефон за връзка с най-готината водеща на сватбени тържестваSimple Smile

# 26
  • БГ
  • Мнения: 1 161
Мами, имам въпрос - къде водите децата си на фризьор, но опитен такъв, който има достатъчно търпение да подстригва мъници! Говорих с две фризьорки, които явно нямат опит с деца и ме питаха ама ще стои ли, ами аз ако знаех сама щях да действам, възможност имам, желание имам, машинка имам! Къдриците на Марти вече плачат за ножица или машинка, но не искам да отидем къде да е, така че разчитам на вашите предложения!
батко от година и половина го водя тук в квартала, но съм доволна. Фризьорката се казва Дорина, няма проблем с децата- намира се точно до аптека Найденова на Раковска.

Благодаря за инфото, tony_nm! Ще я потърся от понеделник, не ми е далече!

Карамел`, чудесна новина! Нашата сватба я водеше Тони Ранчев, бивш радиоводещ, много е готин и изпълнява всякакви желания, дойде чак до Пловдив за ангажимента!

# 27
  • Мнения: 1 793
Здравейте, момичета!
Обръщам се към вас с една огромна молба.Аз съм от Димитровград и скоро ми предстои сватба, но нямам водеща.Всички са заети Cry
Та молбата ми е да ми дадете телефони на водещи от Хасково, но да са готини - в смисъл да си правят ритуалите както си му е реда.
Много ще съм ви благодарна, момичета   bouquet

Здравей, градки  Simple Smile Аз също съм от Димитровград. Много хубаво събитие ти предстои.  Simple Smile Водещата на нашата сватба беше много готина /в Хасково ми беше сватбата/. Много бяхме доволни от нея. Изпълни всяко наше желание и направи всичко точно така, както искахме. Ако се интересуваш ми пиши на лични, но телефон в момента нямам. Но утре така или иначе ще се обаждам до Бг и ще говоря с майка ми и от нея мога да взема телефона на водещата.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 849
Мами, имам въпрос - къде водите децата си на фризьор, но опитен такъв, който има достатъчно търпение да подстригва мъници! Говорих с две фризьорки, които явно нямат опит с деца и ме питаха ама ще стои ли, ами аз ако знаех сама щях да действам, възможност имам, желание имам, машинка имам! Къдриците на Марти вече плачат за ножица или машинка, но не искам да отидем къде да е, така че разчитам на вашите предложения!
батко от година и половина го водя тук в квартала, но съм доволна. Фризьорката се казва Дорина, няма проблем с децата- намира се точно до аптека Найденова на Раковска.

Благодаря за инфото, tony_nm! Ще я потърся от понеделник, не ми е далече!

Карамел`, чудесна новина! Нашата сватба я водеше Тони Ранчев, бивш радиоводещ, много е готин и изпълнява всякакви желания, дойде чак до Пловдив за ангажимента!

Не споделям същото мнение на за Антон ранчев! Бяхме колеги дълго време и освен да слушаш АВВА и Бони М на сватбата, едва ли ще има друго. нашата сватба беше на Афродита миналото лято и водещата ни беше от Харманли, страхотна беше. Много интелигентна дама, просто супер. Ако имаш затруднения и всички са ангажирани, пиши, ще ти дам телефона. Ние тогава наистина имахме проблем с намирането, но в крайна сметка попаднахме на точния човек.

# 29
  • БГ
  • Мнения: 1 161

Не споделям същото мнение на за Антон ранчев! Бяхме колеги дълго време и освен да слушаш АВВА и Бони М на сватбата, едва ли ще има друго. нашата сватба беше на Афродита миналото лято и водещата ни беше от Харманли, страхотна беше. Много интелигентна дама, просто супер. Ако имаш затруднения и всички са ангажирани, пиши, ще ти дам телефона. Ние тогава наистина имахме проблем с намирането, но в крайна сметка попаднахме на точния човек.

ОК, за мнението ти за бившия вече колега! Ние бяхме доволни, толкова за него!

А за мадамата, за която говориш, незнам дали е същата - малко едричка с дълга къдрава черна коса, беше водеща на сватбата на нашите кумци в Свиленград и вярвай ми по-нагла дама няма! По никакъв начин не се опита да сътрудничи на видеооператора, даже напротив правеше си каквото искаше и ни изненадваше не много приятно, иначе има страхотна визия, но ... отношението е по-важно!!!

Общи условия

Активация на акаунт