Хасковски деца и мами са големи сладурани

  • 44 019
  • 282
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 926
Момичета, ако говорите за водещата Ани от Харманли - заета е!

# 31
  • София
  • Мнения: 2 853
да, за нея става въпрос! Наистина ли така се държала? Не мога да повярвам, при нас беше супер!

# 32
Здрасти Карамел ве4е се 4удя цял ден и не мога да си спомня името на воде6тата,но бях на една сватба и бе6е страхотно.Вси4ко бе6е така измислено и направено,4е никога няма да я забравя.Воде6тата е от Ст.Загора.Виш ако има мамита от Ст.Загора ги питаи.Няма да саjaляваш.Jelaja ti mnogo kasmet i lubov po hlazgavija teren na jivota

# 33
  • Мнения: 1 793
Момичета, ако говорите за водещата Ани от Харманли - заета е!

Не за нея. Аз говорех за друга. Димитрина се казва тази, която водеше нашата сватба.

# 34
Момичета,посетих препоръчваната от вас Д-р Велчева.Благодаря! Много съм доволна!А е и много красива и приятна жена.Знаете ли на каква възраст е?Много млада изглежда.

# 35
Zdravei Iglika.Az rajdah pri Vel4eva,vsi4ko mina idealno.Naistina e mnogo gotina.Gore6to ja prepora4vam.Mislja,4e e 58 ili 59 nabor.Ako imate registracija v www.atol.bg moje da vidite danni za neja.Tam e registrirana. Grinning

# 36
  • Мнения: 1 354
Здравейте момичета,как сте?  bouquet Hug
Искам да ви попитам от къде си пазарувате книги?И на вас,и на децата?
Пингвините нещо скъпи ми се виждат книгите там.Поне в електронното им издание. Whistling

# 37
  • Мнения: 79
Здравейте момичета,как сте?  bouquet Hug
Искам да ви попитам от къде си пазарувате книги?И на вас,и на децата?
Пингвините нещо скъпи ми се виждат книгите там.Поне в електронното им издание. Whistling
здравейте и от мен нещо се изгубихме пак.....
Веси, аз купувам книги за нас и за малката от Хитър Петър и от тази книжарница, която се намира зад Егоист-а.......
нашия празник мина чудесно момичета:), много съм доволна от подаръка, който направих на моя съпруг, и той остана също много приятно изненадан:))) много се изкефи:)
тортата  беше еклерова на Афродита, РАЗКОШ:)))

# 38
  • Мнения: 115
Веси, аз купувам книги за нас и за малката от Хитър Петър и от тази книжарница, която се намира зад Егоист-а.......
нашия празник мина чудесно момичета:), много съм доволна от подаръка, който направих на моя съпруг, и той остана също много приятно изненадан:))) много се изкефи:)
тортата  беше еклерова на Афродита, РАЗКОШ:)))

  Веси и ние пазаруваме от тези книжарници, както и от "Пингвините".
  Боряна, разкажи за изненадата. Какво измисли?
 

# 39
  • Мнения: 79
аз мисля, че бях споменала тук ...... моят съпруг имаше имен ден в събота и ....... мислех да му подаря масаж в х-л Европа, но категорично ми каза че няма да отиде, защото му се струвало много снобарско..........както и да е.......не исках да е нещо като дрехи или козметика, защото винаги получава такива неща по празници, та...... поканих една танцьорка да му изиграе еротичен танц, облечена като медицинска сестра, защото го болеше кръста /та белкем го излекуваSimple Smile/ и стана много готино и на него много му хареса, а и на всички гости в заведението в което бяхмеSimple Smile))
аз съм най-доволна!!!

Последна редакция: ср, 28 фев 2007, 14:21 от BORJNA

# 40
  • Мнения: 1 354
лелееее страшна изненада,та кой мъж не би се радвал.
Аз на моя никога не бих се престрашила да му направя такава изненада. Blush

# 41
  • Мнения: 115
Честит рожден ден на Панчо на tony_nm!
           
Тони, да ти е жив и здрав и много да ви радва!


Боряна, наистина страхотен подарък.

# 42
  • Мнения: 2 631
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПАНЧО НА ТОНИ!
ДА Е ЗДРАВ, ВЕСЕЛ, УМЕН И ЩАСТЛИВ!
ВЕСЕЛ ПРАЗНИК С МНОГО ПОДАРЪЦИ!

# 43
  • Мнения: 79
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПАНЧО И ОТ МЕН!!! ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ ТОНИ:)НАЗДРАВЕ!

# 44
  • Мнения: 237
Честита Баба Марта!
Да сте здрави,весели и много усмихнати!

Общи условия

Активация на акаунт