вярно ли е че...

  • 5 195
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 365
А сега де! Ново 20!
Това май е някаква логическа задача с повишена трудност.  Grinning

Според мен нямат никаква връзка.

# 46
  • Мнения: 2 677
И според мен няма никаква връзка.

# 47
  • София
  • Мнения: 3 397
Не.
Аз така или иначе я къпя всеки ден.

# 48
  • Мнения: 2 237
Да чувала съм го.И не е дивотия.Известен факт е че водата успокоява болката (ето защо има и раждане под вода) а всички знаем колко боли когато зъбчето изниква.Ето защо е хубаво детнецето точно в този период да се къпе по-често.Даже не толкова да се къпе със шапмпоан,колкото просто да се облива с водичка или да се кисне във ваничка.Аз така правех с моята дъщеря и наистина това я облекчаваше.

# 49
  • Мнения: 891
За първи път чувам подобно нещо

# 50
  • Мнения: 363
За първи път го чувам. Но може да има нещо вярно в това твърдение.

# 51
  • Мнения: 2 616
Те нали и без това се къпят всяка вечер бебчовците всяка вечер поне до годинка? newsm78

# 52
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 219
аз не къпя вече бебето си всяка вечер. и не виждам как банята ще й облекчи болката от зъбите newsm78

# 53
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
 
Това го е измислила някоя по-напредничава снаха, за да оправдае пред свекървата ежедневното разхищение на вода Mr. Green

# 54
  • Мнения: 1 264
За пръв път чувам  newsm78

# 55
  • Мнения: 8 242
Глупости на търкалета  Joy

# 56
  • София
  • Мнения: 3 675
това не го бях чувала Rolling Eyes

# 57
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Поредната измислица на някой без работа  Joy

# 58
  • Мнения: 2 952
На въпроса - не съм чувала.

# 59
  • София
  • Мнения: 1 775
... по-скоро за да се успокои детето и да се поумори, за да заспи по-лесно след бавята.
Предполагам, че за времето може така да са намирали начин успокоят болката на детето newsm78. Тогава не е имало и вода навсякъде или се е носело отдалеч и затова само при "особени" случаи да се е къпело детето всяка вечер  newsm78. Сега, обаче има и не важи поверието. Макар, че има родители, които и сега не къпят редовно децата си. Crazy

Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 17:39 от Lovi

Общи условия

Активация на акаунт