По колко водичка пият дечицата ви дневно?

  • 1 118
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 049
Ние сме на почти на годинка и изпиваме по 500-600 гр. вода и чай на ден... Понякога си мисля, че е малко множко, но след като се храни добре и е толкова жадна  Simple Smile С тези пюрета и други твърди храни няма начин да не и се пие. Има си любими чайчета и ги изпива на един дъх. Пробвай не само вода да даваш, но и чай примерно на  HIPP или други фирми. Бебетата много ги харесват, а и те са все пак течности като водата...  Wink

# 16
  • Мнения: 2 427
Изобщо не иска вода Confused,но чай пие с удоволствие,особено ако е подсладен.Само че чувам много критики относно даването на подсладени течности и не знам какво да правя.

# 17
  • Мнения: 720
moeto posledno drebno na1g.i 2mes.sa6to ne e mnogo fen na vodata,no sam sabeliasala 4e kogato i dam voda koiato e leko topla pie po dobre,sa6to ako e sok dosta go rasrejdam a i 4esto i pravia ot bg bilkovite 4ai4eta....a niakoi daval li e portokalov sok imam predvid poriasno iszeden,mnogo iskam ama nesnam 4uvala sam rasni raboti sa rastroistvo Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 720
мерси ,дессита...6те взема да пробвам 4ист портокалов сок,малко пове4е витамин С ниама да и навреди Grinning

Общи условия

Активация на акаунт