Какво се случи с косата ви по време на беменността?

  • 1 863
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 966
Беше си нормална.По-хубавка и лъскава като че ли:)
Обаче 3 месеца след раждането я нямаше... Confused Rolling Eyes
Добре че го има Фитото:)))))

# 46
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Стоеше като постоянно издухана и коафирана - гъста, лъскава, не падаше, не се омазняваше... това продължи доста дълго след раждането, започна да капе като отбих на 9.5 месеца, но капенето го контрирах с крайно подстригване. Сега е ОК.

# 47
  • Мнения: 1 028
Мога да кажа,че през бремеността косата ми беше в разцвета си,стана много готина,посгъсти се,гладка и със страхотен копринен блясък,чак кат се гледам на снимките и си завиждам Mr. Green

# 48
  • Мнения: 254
По време на бременноста косата ми стана мнооого гъста,нооо  10 месеца по-късно започна да капи на кичури. Окапа ми  50% от косата,поне да беше равномерно ooooh!!Не,на петна.
Докторите  се изплашиха ,като ме видяха как съм оредяла #Crazy.Казаха ми,че е АЛОПЕЦИЯ АРЕАТА.Мажа се с мехлеми(предписани от специалист),пия хомеопатични хапчета и др.

# 49
  • Мнения: 7 186
Откъм косопад не съм усетила промяна, не ми е паднала грам коса повече. За сметка на това преди ми беше много леко чуплива, по- скоро към права, след раждането обаче, точно сега, когато съм на вълна права коса, ми остана по- чуплива от преди, ни права, ни къдрава, точно никаква, най- кофтия вариант #Cussing out Все трябва да я изправям Tired

# 50
  • Мнения: 2 092
Беше ,такава,за каквато винаги съм мечтала-гъста ,жива и много бавно се омазняваше!На 3тия мес след раждането започна да капе много и си стана същата като преди-по-рядка и бързо омазняваща се!Иначе винаги ебила еднакво чуплива!

Общи условия

Активация на акаунт