лицемерието

  • 1 452
  • 19
  •   1
Отговори
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Случвало/ СЛУЧВА ли ви се да преживявате онова гадно и лицемерно дежа вю? Говоря за сплетните на хората, които чувате за себе си... и това някак си да се е превърнало в обичайно повтарящо се действие. Дори хора, които не ви познават да говорят разни неща и така това малко или много се превръжа във ваш живот... не знам колко е ясно това, което написах, но съм супер емоционално обвързана в този момент и мога да направя многооо неща  #Cussing out

# 1
  • Мнения: 1 072
Имам си щит. Когато съм в емоционално здраве, тези външни въздействия не ми влияят.

# 2
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Имам си щит. Когато съм в емоционално здраве, тези външни въздействия не ми влияят.
толкова пъти го използвах, че се уморих. иска ми се нещата да бяха различни. извинявам се, че хленча тук, но наистина се чувствам ужасно. съсипана...

# 3
  • Мнения: 3 423
Представи си, че никой нищо не говори за тебе, няма ли да те боли повече?

# 4
  • Мнения: 2 040
Я им тегли една "дълга и права" на тия и въобще да не ти дреме ..  Peace
Това са толкова ограничени и заблудени хора, че каквото и да направиш, неможеш да ги промениш ...
Забелязала съм, че злословят точно тия, дето не са никак "цъфнали и вързали" ..  комплексари .. избиват несгодите си по тоя начин, а не се погледнат, да видят те какво представляват ..  Sick
Пък и по- добре в устата, отколкото в краката ..  Grinning

# 5
  • Мнения: 4 371
Не ми пука, когато нямам много общо с тези хора.
Но ако го направи някой, който смятам за близък - тежко ми е и ме боли. Аз ако имам да казвам нещо на някой приятел, му го казвам в очите обикновено, а не сплетнича пред други хора и после да правя мили очи на въпросния. Очаквам в замяна същото, но уви...
Случвало ми се е даже да се разплача от лицемерно отношение, толкова много боли понякога.

# 6
  • Мнения: 1 072
толкова пъти го използвах, че се уморих. иска ми се нещата да бяха различни. извинявам се, че хленча тук, но наистина се чувствам ужасно. съсипана...

Имаш нужда от презареждане.

ТУК има много източна музика за релакс и медитация. Избери си парче, разгони челядта довечера, излегни се и си само-внушавай, че животът е такъв и ти го харесваш.

# 7
  • Мнения: 126
..Лицемерието ...ами всеки е малко или много лицемер ..егоист...и т.н.
Но до колкото става въпрос за лицемерието като черта от характера на един човек,то ..в днешно време се оказва , че е по добре да си наистина такъв от колкото да си стоиш мирно и кротко докато някой те мачка ..и си трие краката в теб..Пък и както каза мамето Iren80..по добре в устата от колкото в краката Peace Peace

# 8
  • Мнения: 5 539
Не, не ми се е случвало. Откакто оглушах, много съм добре bowuu

# 9
  • София
  • Мнения: 4 423
letia6tata_krava , благодаря, точно от такава музика имах нужда отдавна Hug, мног е хубава, поне това, което успях да чуя...  bouquet

# 10
  • Мнения: 948
Случвало ми се е....да....за съжаление.Боли много, ако е от хора, които мислиш или приемаш за близки. CryВ такъв момент - спирам да ги слушам...просто речта им минава покрай мен, сякаш за миг оглушавам. Crazy
"В общостта на глупаците има една част, наречена лицемери, които непрестанно се учат да лъжат себе си и другите, но повече другите, а в действителност лъжат повече себе си, отколкото останалите."- Леонардо да Винчи

Последна редакция: ср, 21 фев 2007, 23:35 от Ксения

# 11
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
 TiredАз пък нито виждам вече, нито чувам и ми е много добре.
Сега стига с майтапа, когато на теб ти е леко на душата и знаеш, че не си убила, не си ограбила и откраднала, не си нагрубила без причина и няма нещо от твоя страна, което да те терзае отвътре...какво ти пука другите какво си дрънкат, неидентифицирани летящи обекти колкото си искаш. Много е важно ти сама да се цениш и уважаваш като човек, да разбереш стойността си и да придобиеш необходимото самочувствие, а на другите устата няма да затвориш и няма смисъл да се товариш от приказки, клюките в днешно време са вече вид спорт, а и всяко чудо за три дни. Аз претръпнах и хич не ми пука вече, сега да лягам да умирам ли като някоя куха лейка не може да си затвори устата.

# 12
  • Мнения: 239
Колкото повече говорят зле за мен толкова повече пари правя. Свикнал съм да ми завиждат. 180, над 40 см ръка, 11 см питон, Бенц последен модел, пичета, мезонет в Подуяне. Такъв съм от малък и се кефя. Много по-яко е да си като мен, отколкото да псуваш такива като мен ако се сещате за кой епизод на супермен говорим все пак.

# 13
  • Мнения: 1 100
Я по-спокойно! Забрави ги тея. Те са само едни преходни лица в твоя живот. Тегли им по една, изяж един шоколад и ги забрави. Толкова пъти съм се срещала с подобни работи. Завист, лицемерие... На тези, на които наистина съм вярвала им казвам право в лицето, че не им прави чест. А другите ги заебавам отвсякъде, даже не ги и поздравявам. Пък в крайна сметка ако ти завиждат  за нещо - техен проблем. Значи ти имаш нещо, което те нямат и това предизвиква агресия у тях. Можеш само да се радваш. Няма смисъл да си тровиш живота с червеи като тези. На света има толкова много хора и неща, които заслужават внимание.  Peace

# 14
  • Мнения: 11 306
По добре в устата, отколкото в краката.
Обаче ако се чувстваш стъпкана от прикаzките им само ти си си виновна.
Тегли една много дебела и тлъста, пък може и да ти олекне.
Но най добре се прави на трите маймунки.

Общи условия

Активация на акаунт